Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas- 45

Sveikos. Gal kuri bandėt lakuoti su voleliu? Reikia nulakuot didoką plotą, tačiau nesiryžtu pradėt su voleliu. Nors ant lako kibirėlio rašo, kad galima teptuku ir voleliu lakuot. Kaažkodėl teptukas man atrodo patraukliau g.gif
Atsakyti
QUOTE(rimute7 @ 2013 11 19, 15:38)
Sveikos. Gal kuri bandėt lakuoti su voleliu? Reikia nulakuot didoką plotą, tačiau nesiryžtu pradėt su voleliu. Nors ant lako kibirėlio rašo, kad galima teptuku ir voleliu lakuot. Kaažkodėl teptukas man atrodo patraukliau  g.gif


As lakavau, visai smagiai gaunasi smile.gif t.y. jeigu plotas lygus ir didelis tada voleliu lakuoti netgi geriau nei teptuku... Voleli naudojau porolonini... 4u.gif
Atsakyti
[quote=AnAngel,2013 11 19, 15:17]
As lakavau, visai smagiai gaunasi smile.gif

Dėkui 4u.gif
Tada reikia išbandyt mirksiukas.gif .

Atsakyti
Na vat, jau ir spėjau išbandyt : nulakavau spintelę smile.gif . Visai patiko, gal net smagiau negu su teptuku drinks_cheers.gif . Mano volelis "veliūrinis", su labai trumpais plaukeliais. Liuks thumbup.gif
Dėkui, AnAngel, 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimute7: 19 lapkričio 2013 - 18:56
QUOTE(rimute7 @ 2013 11 19, 20:55)
Na vat, jau ir spėjau išbandyt : nulakavau spintelę  smile.gif . Visai patiko, gal net smagiau negu su teptuku  drinks_cheers.gif . Mano volelis "veliūrinis", su labai trumpais plaukeliais. Liuks  thumbup.gif
Dėkui, AnAngel4u.gif


Lauksim rezultato smile.gif
Atsakyti
[quote=Nuotaikinga,2013 11 03, 10:28]

Tai aktualu toms, kas mylite Johnstones lakus.

Senukai jo N E B E V E Š...


Gaila, nes esu išbandžiusi keletą Johnstone lakus ir man irgi labai patiko drinks_cheers.gif . Ypatingai, labai greitai džiūstantys thumbup.gif .
Tiesa, jau išbandžiau ir lietuvišką PRO laką baldams . Kadangi nesu turėjusi jokio baldinio lako, neturiu su kuo palygintai, tai šis man patiko labai thumbup.gif .

Atsakyti
Klausiu patarimo : sumaišiau lakus, vietoj blizgaus lako, vieną sluoksnį nulakavau matiniu laku doh.gif verysad.gif . Kažin, ar ant viršaus užlakuodama sugrąžinsiu blizgesį auskariukam ??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rimute7 @ 2013 11 21, 15:47)
Klausiu patarimo : sumaišiau lakus, vietoj blizgaus lako, vieną sluoksnį nulakavau matiniu laku  doh.gif  verysad.gif . Kažin, ar ant viršaus užlakuodama sugrąžinsiu blizgesį auskariukam ???  g.gif


Jeigu abu lakai vandens pagrindu tai nesureaguos tarpusavyje. Blizges auskarai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2013 11 21, 14:30)
Jeigu abu lakai vandens pagrindu tai nesureaguos tarpusavyje. Blizges auskarai. 4u.gif



Dėkui 4u.gif . Abu akriliniai, nesureaguos, tik suabejojau, kad blizgesys būtų. Jau neiškenčiau ir pavyzdėlį nulakavau matiniu, dabar tepsiu blizgiu ax.gif . Tikriausiai reiks daugiau lako sluoksnių, kad permuštų matinį ?
Labai graži paskutinioji papuošalų dėžutė, AnAngel 4u.gif .
Ar čia naudoti trafaretai iš Drewlandijos?
Atsakyti
QUOTE(rimute7 @ 2013 11 21, 17:22)

Labai graži paskutinioji papuošalų dėžutė, AnAngel 4u.gif .
Ar čia naudoti trafaretai iš Drewlandijos?


Aciu 4u.gif Taip visi is ten 4u.gif
Atsakyti
Laba diena, darbštuolės,
gal galėtumėte iš savo patirties pasakyti kokiais klijais geriau klijuoti magnetukus prie medinukų?

Iš anksto dėkoju už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vėzdūnė @ 2013 11 22, 11:22)
Laba diena, darbštuolės,
gal galėtumėte iš savo patirties pasakyti kokiais klijais geriau klijuoti magnetukus prie medinukų?

Iš anksto dėkoju už atsakymus  4u.gif


Termoklijais is pistoleto arba momentu 4u.gif
Atsakyti