Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas- 45

QUOTE(Indraxx @ 2013 11 01, 01:18)
Beje, gal kas gali papasakot, kaip dekupažo popierių naudot reikia?


http://www.part.lt/i...fc463041477.jpg
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2013 11 01, 11:47)


Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašva @ 2013 10 31, 00:01)
O čia rimtai su šiltu vandeniu nusišveis, bandėte? Nes aš maniau "antika" vandens pagrindu, bet kai sukietėja, tai jis kaip tik tampa atsparus vandeniui....  g.gif

visi jie drėgmės bijo, nebent kokiu saunų ar jachtiniu laku paskui darbeliai dengti būna.
O šlapinant ir trinant, šlapinant ir trinant - nusišveičia.
Tik su tuo šlapinimu reikia pagauti saiką, nes perdaug "maudant" dėžutės deformuojasi. Gali ir siūlės išsižioti.

Bet be drėgmės irgi nelabai gražiai nusišveis... doh.gif

Panos, netyčia sužinojau tokią dekupažininkėms nesmagią naujieną
Tai aktualu toms, kas mylite Johnstones lakus.

Senukai jo N E B E V E Š. Kas yra prekyboje, paskutiniai. Man jis patinka, todėl prigriebiau porą skardinių.
Atsakyti
Sveikos auksarankes 4u.gif ilgai narsiau temas, bet vistiek nerandu atsakymo -bandau prašyti Jūsų pagalbos ax.gif savo malonumui pagrazinu kanors ant medinio pagrindo, bet šovė vyrui mintis, kad būtų gražu aliminius-metalinius kibirus pagražinti gelem lauke-tai ir pasipylė klausimai -1,ar tinka tos pačios priemonės kurias naudojau medžiui? Su angelu (nupiestu) biggrin.gif
2.ar tiesa, kad akriliniai dažai nusilups nuo metalo?
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2013 11 06, 12:38)
Sveikos auksarankes  4u.gif ilgai narsiau temas, bet vistiek nerandu atsakymo -bandau prašyti Jūsų pagalbos ax.gif savo malonumui pagrazinu kanors ant medinio pagrindo, bet šovė vyrui mintis, kad būtų gražu aliminius-metalinius kibirus pagražinti gelem lauke-tai ir    pasipylė klausimai -1,ar tinka tos pačios priemonės kurias naudojau medžiui? Su angelu (nupiestu) biggrin.gif
2.ar tiesa, kad akriliniai dažai nusilups nuo metalo?


Manau gruntas turi buti skirtas metalui, dazai irgi. Lakas turi buti atsparus aplinkos poveikiui, nes vazonas stoves lauke... 4u.gif Del nusilupimo tai manau gali taip buti... sad.gif
As dekoravau plastikini vazona, tai naudojau tas pacias priemones kaip ir medienai... Kol kas viskas ok, bet jis kambaryje stovi....
Atsakyti
Supratau bigsmile.gif AnAngel ačiū 4u.gif teks piniginę paplonint biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Norėčiau sužinoti, ar galima dekupažuoti popierinę dėžutę, pvz. nuo batelių. Esu dariusi dekupažą ant molinio vazono, tai viskas aišku, o dėžė juk peršlaps, kaip galėčiau ją paruošti darbui? Dėkoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(brita33 @ 2013 11 07, 11:05)
Sveikos smile.gif
Norėčiau sužinoti, ar galima dekupažuoti popierinę dėžutę, pvz. nuo batelių. Esu dariusi dekupažą ant molinio vazono, tai viskas aišku, o dėžė juk peršlaps, kaip galėčiau ją paruošti darbui? Dėkoju 4u.gif


Siulyciau naudoti aerozolini grunta. Jis dziusta greiciau, tad deze nespes suslapti, kai gerai bus nugruntuota, tada butu galima dirbti su vandeniniais akriliniais dazais... 4u.gif
Atsakyti
gal patartumėt, kur įsigyti dvipusio dekupažinio popieriaus (stiklui). kiek ieškojau, niekas neturi... unsure.gif nete tik viena parduotuvė turi... negi niekur daugiau nebūna? galų gale, gal kas turit likučių ax.gif
Atsakyti
Brita33, aš jau 4 dėžutes nuo batų dekupažavusi, vaikai ten žaisliukus mažesnius laiko smile.gif Viskas super, dėžė visiškai nesušlapo, lako 3 sluoksnius ant viršaus lakavau darbelį baigus smile.gif
Atsakyti
Laba diena, gal galite patarti, kokios firmos priemonė yra geriausia (kokybiškiausia) paveiksliukų perkėlimui? Ačiū už atsakymą.
Atsakyti
sveiki gal kas turi knyga ir noretu parduoti mielai priglausciau http://www.super.lt/...01-ideja/p24438
Atsakyti