Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas- 45

QUOTE(Ručike @ 2013 10 29, 17:51)
Perziurejau Jusu darbelius ir jais susizavejau. Kadangi pati darau ir daug kas agituoja, jog meginciau parduoti , o ne tik dovanom isdalinti, tai nusprendziau susizinoti kiek savo darbus vertina profisionalai.
Tai man lengviau pedes ivertinti savo darbelio galima kaina  blush2.gif


O man idomu butu pamatyti jusu darbus... Kazkaip nepamenu, kad rodetes... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2013 10 29, 17:05)
O man idomu butu pamatyti jusu darbus... Kazkaip nepamenu, kad rodetes... 4u.gif

Cia pagyru puode reikia rodytis ?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif norėjau paklausti smile.gif turiu didelį medinį šaukštą, kurį noriu dekupažuoti. Kokias priemones geriausia rinktis, jei jis bus naudojamas pagal paskirtį (su maistu)?
Atsakyti
QUOTE(madammada @ 2013 10 30, 18:05)
Sveikos  4u.gif norėjau paklausti smile.gif turiu didelį medinį šaukštą, kurį noriu dekupažuoti. Kokias priemones geriausia rinktis, jei jis bus naudojamas pagal paskirtį (su maistu)?


Priemones kurios yra tinkamos salyciui su maistu. Gamintojas ant pakuotes nurodo tinka ar ne. 4u.gif
Atsakyti
Klausimėlis - kaip įtrinat porporiną? Su pirštais, teptuku, ar dar kaip?
Atsakyti
Indraxx, aš porporiną įtrinu su pirštais.
Atsakyti
Norėjau paklausti. Nulakavau dvikomponenčiu sendinimo laku "Antika". bet nepatinka suskilimas, norėčiau smulkesnio. Ar aš galiu vėl tepti pirmą Nr. ant nepatikusio suskilinėjimo? o gal pirma nulakuoti paprastu laku, o po to vėl sendinti? O gal reikia viską nugramdyti ir bandyti iš naujo?
Gal kas susidurėte su tuo?
Atsakyti
QUOTE(Ašva @ 2013 10 30, 22:34)
Norėjau paklausti. Nulakavau dvikomponenčiu sendinimo laku "Antika". bet nepatinka suskilimas, norėčiau smulkesnio. Ar aš galiu vėl tepti pirmą Nr. ant nepatikusio suskilinėjimo? o gal pirma nulakuoti paprastu laku, o po to vėl sendinti? O gal reikia viską nugramdyti ir bandyti iš naujo?
Gal kas susidurėte su tuo?


Reikes gramdyti ir bandyti is naujo... Ateityje tad, kad isvengti nereikalingo darbo pradziai pabandykite priemone tepti ant juodrascio (nereikalingo medienos dabaliuko, faniera), kai isgausite koki skilinejima kokio noresite tada lygiai taip pat uztepsite ant darbelio... Smulkesni skilinejima isgausite kai priemones tepsite plonesniu sluoksniu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašva @ 2013 10 30, 21:34)
...

Jie nepatinka skeldėjimas, teks viską nušveiti ir dekoruoti iš naujo.
Antika išvis kaprizingas dvikomponentis, plius jis bijo vandens, tai gal su šiurkščia vietuvine kempine jis gana lengvai nusišveis? žodžiu gal pavyks kantriai nuplauti po šiltu vandeniu? Gali ir indų ploviklio užlašinti ant kempinės.

Bandyk. Eksperimentuok. Tik pabandžiusi sužinosi kaip TAU geriausia ją atnaujinti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2013 10 30, 22:16)
Reikes gramdyti ir bandyti is naujo... Ateityje tad, kad isvengti nereikalingo darbo pradziai pabandykite priemone tepti ant juodrascio (nereikalingo medienos dabaliuko, faniera), kai isgausite koki skilinejima kokio noresite tada lygiai taip pat uztepsite ant darbelio... Smulkesni skilinejima isgausite kai priemones tepsite plonesniu sluoksniu... 4u.gif

Čiukčia ni durak biggrin.gif ax.gif aš viską išbandžiau ant pavyzdžio, bet kai padariau ant originalo ir sh gavosi g.gif bent jau ne taip kaip norejau...
Papildyta:
QUOTE(Nuotaikinga @ 2013 10 30, 22:20)

Antika išvis kaprizingas dvikomponentis, plius jis bijo vandens, tai gal su šiurkščia vietuvine kempine jis gana lengvai nusišveis? žodžiu gal pavyks kantriai nuplauti po šiltu vandeniu? Gali ir indų ploviklio užlašinti ant kempinės.


O čia rimtai su šiltu vandeniu nusišveis, bandėte? Nes aš maniau "antika" vandens pagrindu, bet kai sukietėja, tai jis kaip tik tampa atsparus vandeniui.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(otema @ 2013 10 30, 18:36)
Indraxx, aš porporiną įtrinu su pirštais.

Aš irgi, galvojau, gal kitaip reikia smile.gif Bet visai neblogai gaunasi smile.gif Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
Beje, gal kas gali papasakot, kaip dekupažo popierių naudot reikia?
Atsakyti