Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas- 45

Sveiki, gal yra norinčių servetėlėmis pasikeisti?
Rašykit į AŽ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 10 25, 19:55)
O ar kaina nedomina biggrin.gif

Darbeliu kainos domino, todel ir klausiau. Ir siaip nematau cia ko reiketu pykt. Idomu kokios kainos Jusu nuostabiu darbeliu ax.gif
P.S. Iskart atsiprasau , jei ne taip supratau si komentara.
Atsakyti
Sveiki,

atejau pas jus su klausimu. Kaip padaryti stambesnius skilinejimus su dvikomponenciu. Naudoju Daily art priemones Nr.1 ir Nr.2 stambus. Skilineja viskas, bet labai smulkus skilimas. Gal atsakysite man. Dėkui is anksto
Atsakyti
QUOTE(Herukas @ 2013 10 27, 14:32)
Sveiki,

atejau pas jus su klausimu. Kaip padaryti stambesnius skilinejimus su dvikomponenciu. Naudoju Daily art priemones Nr.1 ir Nr.2 stambus. Skilineja viskas, bet labai smulkus skilimas. Gal atsakysite man. Dėkui is anksto

Per plonai tepi pirmą slupksnį....kuo plonesnis sluoksnis tuo smulkesnis skilimas :4u

Ručike..šiaip įdomu buvo...kam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 10 27, 14:10)
Per plonai tepi pirmą slupksnį....kuo plonesnis sluoksnis tuo smulkesnis skilimas :4u




dekui, einu daryt kaip jus ir saket. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 10 27, 14:10)
Per plonai tepi pirmą slupksnį....kuo plonesnis sluoksnis tuo smulkesnis skilimas :4u




dekui labai, tikrai viskas pvyko
Atsakyti
Sveikutės, perskaičiau nemažai temelių, bet, ten visur daugiausiai šnekama apie sendinimo lakus, pražiūrejau google peržiūrų begalę, mane domina sendinimas pratrinat kraštus švitriniu popieriumi, ir radau, kad tas vietas kur trinsi, reikia prieš dažant kita spalva patrinti žvake g.gif ir norėjau paklausti tai vienintelis ir teisingas būdas? Ir ar man ten kur įtrinsiu žvake ir paskui trinsiu švitriniu popieriumi nenusiners ištisi plotai? nerandu smulkios pamokeles, todėl nesupykit, kad klausiu ir būsiu dėkinga už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, noriu paklausti. Ką ne taip darau, kad po sendinimo man vis darbiukas limpa? Nelieka nei pirstu antspaudų, nieko, tiesiog limpa prie pirštų ir na... tas darbiukas ne toks malonus lieka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ackarike @ 2013 10 28, 11:45)
Sveikos, noriu paklausti. Ką ne taip darau, kad po sendinimo man vis darbiukas limpa? Nelieka nei pirstu antspaudų, nieko, tiesiog limpa prie pirštų ir na... tas darbiukas ne toks malonus lieka  ax.gif

Papraščiausiai po sendinimo nulakuok ir lipnumas dings, pirmą sluoksnį, kad patina iš tarpelių neišsivalytų patartina nupurkšt sintetiniu laku, o toliau lakuojama daug sluoksnių..lipnumas tikrai dings
Atsakyti
QUOTE(medūzytė @ 2013 10 28, 11:56)
Sveikutės, perskaičiau nemažai temelių, bet, ten visur daugiausiai šnekama apie sendinimo lakus, pražiūrejau google peržiūrų begalę, mane domina sendinimas pratrinat kraštus švitriniu popieriumi, ir radau, kad tas vietas kur trinsi, reikia prieš dažant kita spalva patrinti žvake g.gif ir norėjau paklausti tai vienintelis ir teisingas būdas? Ir ar man ten kur įtrinsiu žvake ir paskui trinsiu švitriniu popieriumi nenusiners ištisi plotai? nerandu smulkios pamokeles, todėl nesupykit, kad klausiu ir būsiu dėkinga už atsakymą 4u.gif


Jeigu sendinsi zvake tai ten kur patrynei nusilups dazai, taip cia:
user posted image

Jeigu nenori kad nusiluptu, tada netrink zvake, o tiesiog slapia kempine (siurkscia jos puse) trink ten kur nori pratrinti, kad pvz. paryskinti medzio rieves, bus taip:

user posted image

O cia abu anksciau isvardinti budai panaudoti:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AnAngel: 28 spalio 2013 - 11:58
QUOTE(AnAngel @ 2013 10 28, 13:57)
Jeigu sendinsi zvake tai ten kur patrynei nusilups dazai, taip cia:


Jeigu nenori kad nusiluptu, tada netrink zvake, o tiesiog slapia kempine (siurkscia jos puse) trink ten kur nori pratrinti, kad pvz. paryskinti medzio rieves, bus taip:



Ačiū, supratau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo medūzytė: 28 spalio 2013 - 12:36
QUOTE(sobieska @ 2013 10 27, 15:10)
Ručike..šiaip įdomu buvo...kam smile.gif

Perziurejau Jusu darbelius ir jais susizavejau. Kadangi pati darau ir daug kas agituoja, jog meginciau parduoti , o ne tik dovanom isdalinti, tai nusprendziau susizinoti kiek savo darbus vertina profisionalai.
Tai man lengviau pedes ivertinti savo darbelio galima kaina blush2.gif
Atsakyti