QUOTE(Faustina2000 @ 2013 04 27, 16:01)
Parasysiu dar karta savo nuomone.
Pradziai, kad butu aiskiau
Cituoju
Daug skambių žodžių, prasmė viena
Permanentinis makiažas, kontūrinis makiažas, mikropigmentacija, tatuažas, dermopigmentacija ir mikroimplantavimas.
Pabandykime išsiaiškinti, ką reiškia kiekviena sąvoka. Permanentinis makiažas nuo anglų kalbos žodžio permanent, kuris reiškia ilgalaikis. Kontūrinis makiažas sąvoka pabrėžia, kad dirbame su kontūru vokų, lūpų, antakių. Mikropigmentacija reiškia, kad pigmentas yra implantuojamas mikrodozėmis. Tatuažas kad atliktas darbas atrodo kaip lengva tatuiruotė, meninis vaizdavimas ant odos. Dermopigmentavimo (dermografijos) sąvoka vartojama, kai mikropigmentavimo metodais siekiama užmaskuoti veido odos defektus: randus, baltas dėmes ir t. t.
Visa tai yra sinonimai, kurie nenurodo skirtingų procedūrų rūšių ar skirtingo rezultato. Tai yra kosmetologinė procedūra, kurios esmė įterpti į odą dažomąsias medžiagas ir sukurti ilgai išliekantį kontūrą bei spalvas.
Vistik yra tap}
Konturinis makiazas daromas tik su vokisku apsratu Long -time-liner ir dazai tos pacios firmos
Permanentinis daromas su tuo aparatu, kri pasirenka mestre. Ju yra daugybe gamintoju visame pasaulyje. Vokeciu, Italu, USA, prancuzu, ispanu ir taip pat kinu. Dazus irgi gamina daugelyje saliu ir meistre pasirenka sau patinkancius.
Konturinio makiazo meisrai vadinami-linergistem. Tiesiog toks pavadinimas.
Pigmentai-dazai turi atitikti ES standartams. O tai reiskia neturi buti toksiski, neturi alergizuoti , turi buti stabilus ir t.t Jeigu meistre naudoja nepatikimo gamintojo pigmentus, tai visko gali buti.
Konturinio makiazo meistres naudoja tik vienus pirmentus Long -time liner, kurie atitinka ES standartams.
Del augalines kilmes dazu-ju tiesog negali buti, nes sukeltu alergija.
Visi pigmentai turi panasia sudeti. Tai milteliai-pvz. ruda spalva
gelezes dioksidas, kuri gali buti parasyta zodziais+ skaiciu derinys. Tada vanduo, gali buti spiritas, gali buti glicerynas, gali buti serbitolis ir kiti.
Visi pigmentai su laiku keicia spava-ir permanente naudojami ir konturineme makiaze. Ka be sakytu konturino makiazo meistres-praktika rodo kita. Tai tik reklama. Esu ne karta tai macius ir nepagincijama.
Dazas gali graziai blukti, o gali keisti spalva priklauso nuo daug faktoriu. Kaip dazai sumaisyti tarpusavyje, arba gamintojo maisyti. Kokiu bufu darytas darbas-tankiai , ar naturaliai, kokia kliento oda, kokia daryta spalva ir t.t.Aisku dazu kokybe ir meistres profesionalumas.
Del dazo ivedamo i oda.
Konturinio makiazo meistru aparatas dirba siek tiek kitaip, nei permanentinio. Adata juda kitaip. Ir konutinio ir permanentinio aparatu dazas ivedamas i virsutini odos sluoksni. Ir ka be sakytu gamintojai aparatu-gyli regulioja meistras. Juk dirba zmogus o ne robotas. Galima paspausti giliau , o galima vos prisiliesti.
Del meistru
Ir konturino makiazo meistre ir permanentinio gali padaryti baisiai ir sugadynti veida . Priklauso ne nuo tipo mikropigmentacijos, o nuo meistro sugebejimu. Vel gi kalbu is praktikos.
Permanento nesekmingu darbu sutikau turbut daugiau, nes yra didesnis pasirinkimas mesitru, pasirinkimas aparatu bei pigmentu. Tame tarpe ir nekokybysku. Taip pat Lietuvoje permanentinis makiazas atsirado anksciau, kai pradzioje buvo dirbama su neaiskios kilmes dazais, todel daugiau galima sutikti melsvui, bei zaliu antakiu, kurie buvo daryti net pries 10metu.( manau dazai buvo panasus i tatu dazus.) O dar yra meistu, kurie iki siol dato tatuiruotes veido srytyje.
Del kainu
Konturinio makiazo kainos yra brangesnes nei permanentinio. Kaip jau sakiau jie turi savo reklaminius sukius ir t.t. (Kad tai yra ne tas pats kas permanentinis, kad dazai augaliniai , kad nekeicia spalvos, kad pigmentas ivedamas ne taip giliai i oda, kad konturinis neskausmingas, o permanentinis skauda ir t.t. )
Isvada
Skirtingi proceduros pavadinimai, skirtingi aparatai -rezultatas priklauso pirmoje eileje
nuo meistres, kaip ji dirba ir kokiais produktais+ aisku abiem atvejais ir nuo kliento odos savybiu, gijymo, prieziuros.