Įkraunama...
Įkraunama...

Gimę 1999 metais

Sveikos.
Galinis 9,5, bet lyginant su antru trimestru-prascaiu. Mokosi kol kas savarankiskai. Netikrinu...
Nu atostogos. Savaite buvom druskininkuose/Birtone/pas senelius, norejom i kalnus-nespejom kelialapio nusipirkt ant rytojaus, o dabar mama jau po atostogu, tai tik mociutes kiemas per diena lieka...
Atsakyti
Maniškė šiandien ėjo "TA" smile.gif ta prasme susitvarkė pažymą mokyklai. Taigis ūgis 174 cm (mano 175, tai jau kaip ir priaugo) blink.gif blink.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif svoris 55 kg. Dantims viskas gerai (dabar ir pas dantistą būtinai reik eit pagal tą naują tvarką). Sakė kažkoks 8 dantis dar neišaugęs (viena ėjo tai nesuprato kame ten šaknys smile.gif ). Kad dėl dantų viskas gerai bus tai žinojau, nes du kartus į metus dar silantuoti eidavo, tai nebežinau- dabar dar reik eit ar jau nebe....Nu esmėj mergina visa jau pana....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaivora193: 19 birželio 2013 - 15:18
su TA mes vėliau eisime, nes mūsų gydytoja atostogauja. tik dantys sutvarkyti ir pažyma jau gavome ir siuntima į kauna, baisuma su dantimis mano Beno doh.gif mano sūnus jau kaip aš 170 cm (mano 170 cm) svoris sūnaus 41 kg (mano 51 kg) žo abu vineodi esame, per vasara dar paaugs biggrin.gif
Atsakyti
Vakar atsventem gimtadieni. Negaliu patiket, kad mano vaikui jau 14 metu....
Atsakyti
QUOTE(nerile @ 2013 10 16, 08:51)
Vakar atsventem gimtadieni. Negaliu patiket, kad mano vaikui jau 14 metu....


Su torto diena 4u.gif

Man panašus jausmas kai atsistoja šalia prie mūsų , jau abu praaugo bigsmile.gif
Atsakyti
su tortadieniu 4u.gif


oj kokie jau jie dideli, mano ir praaugo, o va svoris ne lotuliukas.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aciu, mielosios.
Atsakyti
Labukas, kaip svenciat, kur ir ka dovanojat?
Atsakyti
Sveikos,
su praėjusiomis šventėmis su ateinančiais naujais metais visas ir visus 4u.gif


kaip sekasi su gimnazija, pagal kokius kriterijus pas jus priima į akademines klases ir t.t. g.gif

pas mus formuos pagal pažymio vidurkius pirmo semestro.
Atsakyti
Su Naujais.
O kas yra akademines klases?
Atsakyti
QUOTE(nerile @ 2014 01 02, 09:52)
Su Naujais.
O kas yra akademines klases?



mums aiškino t.y. Radviliškyje rinks kurio vidurkis mažiausias 9 balai visų dalykų g.gif
Atsakyti
Ar jau galvojate apie kitas mokyklas nuo 9 kl? Ar lankys senasias?
Atsakyti