Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie kūdikio miegą

QUOTE(Justesea @ 2013 01 07, 18:35)
Lieduke, pritariu Tyliai_SV, pirmiausia reikia klausyti savo širdies balso, o ne baimių ar kitų nuomonių. Jei įdomi kitų patirtis, tai aš miegu su abiems savo vaikeliais. Gimus sūneliui turėjau visokių baimių, bet parsivežus namo supratau, kad man daug baisiau palikti jį vieną tokį mažą lovelėje. Be to, norint maitinti pačiai, labai svarbus kuo dažnesnis kontaktas su mama, ypač naktį.  O kai maitinimas įsivažiuoja, tai miegant su vaiku, miegi ir tu, o išsimiegojusi mama yra laiminga mama, kokios ir reikia vaikui smile.gif Dėl pripratimo mažiausiai sukčiau galvą. Vaikas gali prie čiulputko priprast, bet ne prie mamos artumo. Jis mažam kūdikiui būtinas kaip maistas, todėl iš esmės negali būti blogai. Kai nestumi vaiko nuo savęs, atėjus laikui jis pats pamažu tampa savarankiškas ir pats nusprendžia, kad jau nori turėti savo lovą. O migdomi atskirai vaikai neretai naktimis vis ateina pas tėvelius, net jau gana didelio būdami, nes tiesiog jaučia artumo trūkumą.

Bet, kaip ir sakiau, tai tik mano patirtis ir nuomonė, o kas geriausia tavo vaikui - žinai tik tu doh.gif

P.S. jei reikės kokių patarimų dėl žindymo - rašyk 4u.gif


Labai ačiū už šį komentarą 4u.gif Padėjo apsispresti, kad bent mėnesiuka migdysiu su savim. Dar tik trečia diena namuose su savo mažiuke ir pastebėjau kad lovytėje atskirai visai nenori miegoti. Pirmą dieną kai parsivežėm dar miegojo, o vakar jau visai ne. Vos pakėlus nuo savo lovos sunerimdavo ir jau nebeužmigdavo, kol vėl nepažindydavau ir palikdavau šalia saves miegoti. Kokius pora kartu pavyko kažkaip miegančią ikelti i lovele, bet ji matyt pajunta, kad viena miega ir labai naramiai tada miega, greit prabunda. Tai šiandien net nebandžiau kelti i lovyte...
Matyt spėjo priprasti miegoti kartu per tas pora dienu gimdymo namuose kol buvom ax.gif
Atsakyti
Nėr už ką, svarbiausia, kad judviem būtų taip, kaip geriausia 4u.gif

Bet va citatoj pamačiau, kad biški ne tą veiduką uždėjau biggrin.gif vietoj doh.gif turėjo mirksiukas.gif būti biggrin.gif
Atsakyti
Maniske miega savo lovyteje. Tik kai sirgo tada miegojo kartu. Man nelabai patogu kai ji salia miega blush2.gif As tada nemiegu, o snauziu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2013 01 24, 01:04)
Maniske miega savo lovyteje. Tik kai sirgo tada miegojo kartu. Man nelabai patogu kai ji salia miega blush2.gif As tada nemiegu, o snauziu doh.gif


Man tas pats - nuo pat gimino mažiuką migdau jo lovytėje, bet ji pristumta šalia mūsų didelės lovos. Tiesa sakant šitaip vargo aš nematau - na taip tenka per nakti kelis kartus keltis, paimt vaikelį, pamaitinus jį vėl paguldyti... Bet užtad as esu rami, kad jo nei aš, nei vyras neprispausim, kad visi išsimiegosim, o ne būdrausim, ar su mažiuku viskas ok, ar jo per daug neužklojom ar nenuklojom ir t.t. Tik ryte jau prabudus vaikelį pasiimam pas save į lovą.
Kas liečia nusispardymą apkloto, taigi pilna pirkti visokiausių miegmaišių, tikrai puikus variantas mažiukui - įkišai, užsegei ir tegu mažiukas per miegus spardos kiek nori, vistiek nenusikloja smile.gif
Pritariu išsakytom mintim, kad kiekviena mama jaučia kas jos kūdikiui yra geriausia.
Atsakyti
[quote=Kirisama,2013 01 27, 14:25]
Man tas pats - nuo pat gimino mažiuką migdau jo lovytėje, bet ji pristumta šalia mūsų didelės lovos. Tiesa sakant šitaip vargo aš nematau - na taip tenka per nakti kelis kartus keltis, paimt vaikelį, pamaitinus jį vėl paguldyti... Bet užtad as esu rami, kad jo nei aš, nei vyras neprispausim, kad visi išsimiegosim, o ne būdrausim, ar su mažiuku viskas ok, ar jo per daug neužklojom ar nenuklojom ir t.t. Tik ryte jau prabudus vaikelį pasiimam pas save į lovą.
mes taip pat thumbup.gif
Atsakyti
Mano sunus miegodavo savo loveleje. Tik pirma menesi su manimi kartu lovoje. Va mazoji princese tai ilgai su manimi ismiegojo. Tiek kol zindziau. T.y beveik 10 menesiu. Dabar miega savo loveleje. Kartais tenka pasiimt i lova nakti, tad miegu lovyte pristumus prie pat lovos, kad butu paprasciau.
Taciau turiu kita problema. Dabar jai neseniai sukako 1 metai. Pastaruoju metu ji tarsi miega budejimo rezime. Baisiausiai bijo uzmigineti viena. Siaip jau middau ant ranku. Atrodo jau imigusia padeu i lovyte, po 5 minuciu ji pajunta ka dmanes nera ir pradeda verkti. Kai jau vel ateinu migdyti neimu is lovytes, tiesiog prisilenkiu, priglaudziu savo zanda prie jos. Vel apsiramina. Tada stoviu prie jos lovos laukiu kol uzmigs. O jis vis prasimerkineja, stebi ar vis dar stoviu... Nesurpantu ko ji cia taip isibauginusi... :/ Nakti miega ne visada gerai. Kartais atsibunda, is karto stojasi ir verkia. Nors niekas jos nera isgasdines...Bent jau man taip atrodo. Kame cia reikalas? Gal dar kam nors taip yra. Ka darote?
Atsakyti
Sveiki,
Mazyte problema uzpuole musu seima. Pastaruoju metu, pradejome gincytis su zmona del sunaus migdymo. Pabandysiu kuo sklandziau isdestyti.
Musu sunui jau 2,5 menesio. Kiekviena karta dienos metu jam pabudus, zmona sako, kad jis pervarges ir ji laikas migdyti. Zinoma migdymo procesas nebuna labai malonus, nes mazius visiskai nebendradarbiauja siuo klausimu. Ir taip kiekviena karta, pabunda, pavalgo (kai tam metas) ir paliepimas ji tuoj pat migdyti, nes jis pervarges. Taip mano vyriskai logikai ir sunku suvokti, kaip gi gali buti pervarges jai, pries 30min pabudo po 2 valandu pietu miego? Tokiu raginimu migdyti sulaukiu 2-3 kartus gryzus is darbo, neskaitant keliu jos pacios migdymu kol as bunu darbe. Bandziau apie tai padiskutuoti su zmona, bet ji teigia, kad puikiai mato, kada mazius pavarges ir geriau supranta jo poreikius. Pirmieji menesiai nera lengvi, todel stengiuosi ja palaikyti ir perdaug nesigincyti. Bet vistik man smalsu...
Butu malonu isgirsti siek tiek nuomoniu, ne tik pasiulymu pasinaudoti forumo paieska smile.gif
Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Insar @ 2013 06 16, 23:34)
Sveiki,
Mazyte problema uzpuole musu seima. Pastaruoju metu, pradejome gincytis su zmona del sunaus migdymo. Pabandysiu kuo sklandziau isdestyti.
Musu sunui jau 2,5 menesio. Kiekviena karta dienos metu jam pabudus, zmona sako, kad jis pervarges ir ji laikas migdyti. Zinoma migdymo procesas nebuna labai malonus, nes mazius visiskai nebendradarbiauja siuo klausimu. Ir taip kiekviena karta, pabunda, pavalgo (kai tam metas) ir paliepimas ji tuoj pat migdyti, nes jis pervarges. Taip mano vyriskai logikai ir sunku suvokti, kaip gi gali buti pervarges jai, pries 30min pabudo po 2 valandu pietu miego? Tokiu raginimu migdyti sulaukiu 2-3  kartus gryzus is darbo, neskaitant keliu jos pacios migdymu kol as bunu darbe.  Bandziau apie tai padiskutuoti su zmona, bet ji teigia, kad puikiai mato, kada mazius pavarges ir geriau supranta jo poreikius. Pirmieji menesiai nera lengvi, todel stengiuosi ja palaikyti ir perdaug nesigincyti. Bet vistik man smalsu...
Butu malonu isgirsti siek tiek nuomoniu, ne tik pasiulymu pasinaudoti forumo paieska smile.gif
Aciu.

as gal visai kudikeliui leisciau pabudrauti,nes,manau miegas naturalus procesas ir vaikutis pats,dar tokio amziaus,uzmigti ,kai jam norisi gali.nebent akivaizdziai vaikutis irzlus nuvarges.o gal mamyte,kai lialius miega, pati pailsi-sau taip pertraukeliu pasidaro rolleyes.gif
Atsakyti
nu jau tokio amziaus leliukas nori ir pasizvalgyti,ne vien miegoti.
o I lauka vezat mazyli,kaip lauke jis miega?nes mes laukia gerai miegodavom po 3val. ir atsikelavo ismiegijas geros nuotaikos.gal namie miega prastai?
gal tikrai jusu zmona pervargusi ir pati nori pamiegoti,kaip mazylis miega g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ferrero Roci @ 2013 06 16, 23:51)
as gal visai kudikeliui leisciau pabudrauti,nes,manau miegas naturalus procesas ir vaikutis pats,dar tokio amziaus,uzmigti ,kai jam norisi gali.nebent akivaizdziai vaikutis irzlus nuvarges.o gal mamyte,kai lialius miega, pati pailsi-sau taip pertraukeliu pasidaro rolleyes.gif

Bandydamas panasu dalyka paaiskinti zmonai, sulaukiau atsakymo, kad mazylis nesuvokia dar kada jis yra pavarges ir jai mes jo nemigdysim jis poto bus piktas ir kai reikes migdyti vakare jis verks ir pyks ir tai labai ilgai uztruks. Galiu tik pabrezti, kad migdyti ji vakare tikrai nera lengva, jis buna daug irzlesnis ir netgi migdant kaip zmona pataria. O del pertraukeliu, gryzes is darbo stengiuosi kuo daugiau laisvo laiko jai suteikti ir pamaitinu ir migdau. Bet esme ar tikrai reikia ji taip kaskart migdyti, juk galima su juom ir pasivaikscioti ir pakalbeti, jam taip viskas idomu.
Atsakyti
QUOTE(Insar @ 2013 06 17, 01:00)
Bandydamas panasu dalyka paaiskinti zmonai, sulaukiau atsakymo, kad mazylis nesuvokia dar kada jis yra pavarges ir jai mes jo nemigdysim jis poto bus piktas ir kai reikes migdyti vakare jis verks ir pyks ir tai labai ilgai uztruks. Galiu tik pabrezti, kad migdyti ji vakare tikrai nera lengva, jis buna daug irzlesnis ir netgi migdant kaip zmona pataria. O del pertraukeliu, gryzes is darbo stengiuosi kuo daugiau laisvo laiko jai suteikti ir pamaitinu ir migdau. Bet esme ar tikrai reikia ji taip kaskart migdyti, juk galima su juom ir pasivaikscioti ir pakalbeti, jam taip viskas idomu.

Aisku, kad reikia jam leisti pabudrauti, jeigu jis rodo susidomejima, pabendrauti su juo, pazaisti (duoti liesti ivairiu teksturu zaislus, rodyti juos, kalbinti), guldyti ant pilvuko, kad stiprintu kaklo raumenis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gatinha2: 17 birželio 2013 - 00:57
Mano dukrytei 4 men, mazdaug nuo 1 men miegam kartu, nes pastebejau, kad miegodama salia manes, pabunda daug reciau ir ilgiau ismiega (10-11 val ). O ir man patogiau maitinti, labiau pailsiu. Naktis, kai tekdavo keltis, prisimenu kaip kosmara biggrin.gif vaiksciojau kaip zombis, pikta, neissimiegojusi... Bet sutinku, kad visi kudikeliai skirtingi ir mes visos skirtingos, kiekvienas elgiasi kaip jam patogiau 4u.gif
Atsakyti