Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Shana @ 2013 01 06, 19:13)
Ziuretusi oficialiai ir elegantiskai.


Taip ir turetu but. Foto tas verinys vaizda pagyvina. As neiko panasaus neturiu, tai galvoju ar neatrodys labai nuobodziai g.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2013 01 06, 19:15)
Taip ir turetu but. Foto tas verinys vaizda pagyvina. As neiko panasaus neturiu, tai galvoju ar neatrodys labai nuobodziai  g.gif

Nezinau koks darbas. As toki mazai kur rasciau pritaikyti g.gif Bet jei reikia labai santuriai solidziai oficialaus ivaizdzio, tai tiktu.
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2013 01 06, 18:50)
Siaip jie patogus, su platformyte, naujako nakti iki 6 ryto sokau biggrin.gif

man dabar ne kapsulinis, o krastutiniskai neiprastai nepraktisku pirkiniu etapas, tai batai vienas is ju smile.gif

Net neabejoju. Nemažai reikšmės ir įpratimas turi smile.gif Mano pasiekimas praėjusiais metais - keli batai ne visiškai flat tipo, ir net keli bateliai su iki 6 cm platformyte. Pabrėžiu - platformyte biggrin.gif

Bile yr galimybės biggrin.gif Ką dar pirkai? ax.gif

Aš savo ruožtu ruošiuos į pardes dar už savaitės, nuo sausio 14. Tikiuosi liks dar kas.
Reiks ieškotis viršutinių dalių. Labiausiai nuotaiką gadinantis rūbas..... Man reik kažko, kas viršutinę kūno dalį smulkintų, tos visos laisvos madingos bliuskelės - nei į tvorą, nei į mietą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2013 01 06, 19:17)
Nezinau koks darbas. As toki mazai kur rasciau pritaikyti g.gif Bet jei reikia labai santuriai solidziai oficialaus ivaizdzio, tai tiktu.


Pas mus ilga laika isvis grieztas juoda/balta kostiumelis/marskineliai dreskodas buvo. Per kuri laika siek tiek liberalizavosi, tai manau tiktu. Kai kokia laisvesne diena, gal ir per oficialu smile.gif Cia i noru sarasa itrauktas, nes 180 LT man daug. Gal rasiu kazkoki atitikmeni. O gal sulauksiu private sale ir gausiu perpus pigiau (jei pagaut pavyks) rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2013 01 06, 19:21)
Net neabejoju. Nemažai reikšmės ir įpratimas turi smile.gif Mano pasiekimas praėjusiais metais - keli batai ne visiškai flat tipo, ir net keli bateliai su iki 6 cm platformyte. Pabrėžiu - platformyte biggrin.gif

Bile yr galimybės biggrin.gif Ką dar pirkai?  ax.gif


Buvau atpratus bet...
kadangi naujiena jau nuejo per kitas temas, tai -
as skiriuosi.
Todel siuo metu isgyvenu gan nepaprasta gyvenimo laikotarpi, kas kazkiek atsiliepia ir pirkiniams, nors stengiuosi kontroliuoti ta reikala.
Prisipirkau auskaru, miniaka trumpumo kaip pries 10 metu laugh.gif , va raudonus batelius ant zudanciu kablu...dgmz tokiam stiliuje.
Is tikro tai dar pora kg numeciau, tai pora dalyku tiesiog teko nusipirkti.
Atsakyti
Shana, visokiose situacijose yra savų pliusų biggrin.gif Laikykis ir gražėk, tik sveikai 4u.gif
Atsakyti
Jei sprendimas jau priimtas, nenuves niekur kituri tik į priekį smile.gif
Ooch, laikas tikrai nepaprastas. Pasikeitimai, galimybės

Shana, prašom kada pradžiugint ilgų kojų ir sijonų vaizdais biggrin.gif Tau turėtų žiauriai tikt smile.gif Gal netyčiom netyčiom ir susirinks kokia ryški-ekspromtinė kapsulė rolleyes.gif
Atsakyti
Kaip smagu, kad tiek vaizdinės medžiagos šiandien temoje bigsmile.gif
Atsakyti
O, Shana, kokie pokyciai unsure.gif Tai gal ir i LT vejai atpus atgalios, ne?
Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2013 01 06, 20:09)
Jei sprendimas jau priimtas, nenuves niekur kituri tik į priekį smile.gif
Ooch, laikas tikrai nepaprastas. Pasikeitimai, galimybės

Shana, prašom kada pradžiugint ilgų kojų ir sijonų vaizdais biggrin.gif Tau turėtų žiauriai tikt smile.gif  Gal netyčiom netyčiom ir susirinks kokia ryški-ekspromtinė kapsulė  rolleyes.gif

Bandysiu biggrin.gif
Is tikro tai nusipirkau daiktu, kuriu metais neturejau. Bet stengiuosi riboti polekius, nes dar turi nusistoveti visi finansiniai reikalai ir isipareigojimai.

QUOTE(Leticija @ 2013 01 06, 20:57)
O, Shana, kokie pokyciai  unsure.gif Tai gal ir i LT vejai atpus atgalios, ne?

Tikrai ne.
Siaip tai pakeiciau darba, nuo naujuju persiviliojo mane i kita kompanija, geresnem salygom. Siandien pirma diena oficiali naujam ofise ax.gif Ziuresim kaip cia viskas bus ax.gif
Atsakyti
Shana, nauji metai, nauji gyvenimo vėjai 4u.gif Linkiu, kad viskas tik geryn būtų mirksiukas.gif

Atsakyti
Galvoju atšaukt savo kitos savaitės planus. Gi apie mėnesio vidurį lėksim į Barseloną trumpam bigsmile.gif Ten irgi turi būt išpardavimai g.gif Jei tik pavyks susigooglint kur apsimoka apsilankyt, mažu ką ispaniško parsivešiu rolleyes.gif
Atsakyti