Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(mergaiciukas1 @ 2013 01 06, 16:51)
Is kur sitas?  ax.gif  Labai grazus  wub.gif

Groovy, kokiu spalvu avalyne ir rankines derinate prie pilko palto?  blush2.gif

Matalan 4u.gif

Prie pavasarinio paltuko derinau juodus ir mėlynus batukus, o rankinės juodos. Bet skarelę pilką arba rožnę nešiojau, tai gyvino smile.gif Be to, tą rožinę rankinę užsisakiau, laukiu biggrin.gif Prie žieminio juodi batai bei rankinės, skarelės tos pačios, bet kai nešiosiu rožinę, gal irgi išmėginsiu ir tą ryškiai rožinę laukiamą rankinę ax.gif

QUOTE(Shana @ 2013 01 06, 16:53)
O mano naujametinis pirkinys toks

Obana bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(_asamaM @ 2013 01 06, 18:25)
Labai patiko maikelė ir megztukas nuotraukoje atrodo toks mielas. Kažką dėvėsi po juo?

Pirmieji bateliai tik privertė pagalvot apie kokybę. Jaučiu dėl to, kad labai panašius iš Primarko turėjau, baisiai greit susidėvėjo. Aišku turbūt už tokią kainą skųstis negaliu smile.gif
Tikiuosi Taviškiai bus daug geresni  4u.gif

Nea, tik kūno spalvos liemenuką blush2.gif

Calvin Klein už 200 lt atnešiojau 2 sezonus. Iš išorės kaip ir nesuplyšo, bet taaaaip juoda spalva nusitrynė doh.gif Na, tepliojant tepalu dar galima nešioti. bet jau nežinau... Tai jei šitie net ir tik sezoną atlaikys, bus dvigubai pigiau vis tiek. Šiaip ką gavau iš Matalan, kokybė nebloga už tokią kainą, matysim. Gal dar iš viso netiks man.
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 01 06, 18:31)
Matalan 4u.gif


Šiaip ką gavau iš Matalan, kokybė nebloga už tokią kainą, matysim. Gal dar iš viso netiks man.


Geras, nebuciau pagalvojus bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Bet spalvos ten visos saltos man atrodo g.gif unsure.gif

Mes MB dzinsus tik pirkom is ten (sau ka nusiziurejau - nespejau), tai MB netiko spalva ir guli jau geras pusmetis. Bet kokybe normali atrodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergaiciukas1: 06 sausio 2013 - 18:41
QUOTE(Shana @ 2013 01 06, 18:26)
Tai ko cia griuvineji? laugh.gif

Dėl to, kad nori-nenori, pirma mintis būna tokia suasmeninta - pirkinio vertinimas kaip sau, škias. Tai pamačius tokius, tas veidukas dviprasmis - krisčiau apsiavus, bet krentu ir nuo grožio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2013 01 06, 18:47)
Dėl to, kad nori-nenori, pirma mintis būna tokia suasmeninta - pirkinio vertinimas kaip sau, škias. Tai pamačius tokius, tas veidukas dviprasmis - krisčiau apsiavus, bet krentu ir nuo grožio biggrin.gif

Siaip jie patogus, su platformyte, naujako nakti iki 6 ryto sokau biggrin.gif
man dabar ne kapsulinis, o krastutiniskai neiprastai nepraktisku pirkiniu etapas, tai batai vienas is ju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2013 01 06, 18:35)
Geras, nebuciau pagalvojus  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  Bet spalvos ten visos saltos man atrodo  g.gif  unsure.gif

Labai dėmesio neatkreipiau, bet man tuo labiau tada tinka ta parduotuvė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 01 06, 18:50)
Labai dėmesio neatkreipiau, bet man tuo labiau tada tinka ta parduotuvė thumbup.gif


As konkreciai apie situ palaidiniu spalvas. Kitu nepamkomentuosiu, tik ta pasiziurejau.
Atsakyti
A, nu man tai šaltos tinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 01 06, 18:54)
A, nu man tai šaltos tinka biggrin.gif


Zinau, bet as irgi noriu bigsmile.gif biggrin.gif Man taaaaip patiko rolleyes.gif

As is Next darbui nusiziurejau tokia user posted image Nezinau kaip ta spalva gyvai, kazi ar tiktu g.gif

Derinys:user posted image
Turetu ziuretis ir su kelnemis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergaiciukas1: 06 sausio 2013 - 19:01
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2013 01 06, 19:00)
As is Next darbui nusiziurejau tokia user posted image Nezinau kaip ta spalva gyvai, kazi ar tiktu  g.gif

Bet šita tai nepasakyčiau, kad žiauriai ir šalta g.gif ir tas mano megztukas toks man į šiltesnio pusę, tik tiek kad aš soft, galiu sau leisti ir šiokio tokio šiltumo.
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 01 06, 19:02)
Bet šita tai nepasakyčiau, kad žiauriai ir šalta g.gif ir tas mano megztukas toks man į šiltesnio pusę, tik tiek kad aš soft, galiu sau leisti ir šiokio tokio šiltumo.


As nesakau, kad si salta. Bet apsritai nezinau kaip ziuretusi g.gif Ir as turbut irgi soft, Dontstop netgi sake kad summer galeciau but, tai gal irgi galiu biggrin.gif O Jusu man salta atrodo internete smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2013 01 06, 19:06)
As nesakau, kad si salta. Bet apsritai nezinau kaip ziuretusi  g.gif

Jusu man salta atrodo internete  smile.gif

Na, bent jau nuotraukose man gražu 4u.gif

Tada man tuo geriau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2013 01 06, 19:06)
As nesakau, kad si salta. Bet apsritai nezinau kaip ziuretusi  g.gif 

Ziuretusi oficialiai ir elegantiskai.
Atsakyti