Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(dontstop @ 2013 01 06, 15:48)

Prismoj dabar 40 % nuolaida visiems rūbams. Nukainuotiems irgi  bigsmile.gif Pavyko nupirkti vaikui kelnes už 3 lt, 4,20 lt ir 6 lt  blink.gif 


Kodel as nemaciau blink.gif Tikrai nemoku ieskoti g.gif unsure.gif
Atsakyti
dontstop, kazkodel iki siol buvau isitikinus, kad tokio tipo legingsai ar kaip juos pavadint biggrin.gif tinka tik itin plonoms, tai a sju niekad net pasimatuot nedrysdavau biggrin.gif gal galetum pasirodyt kaip jie ant kuno atrodo? 4u.gif

As nesenai perejau Mola, labai reikejo vaikui dzinsu ant gumos kad liemuo butu, be jokiu uztrauktuku, tai radau tik 2 pardose, Seppaloj ir Lindexe, bet nei litu nenukainuotos buvo schmoll.gif o iskabos ant vitrinu skelbia baisines nuolaidas, melagiai ph34r.gif
Atsakyti
Dontstop, ypac sijonai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2013 01 06, 17:01)
dontstop, kazkodel iki siol buvau isitikinus, kad tokio tipo legingsai ar kaip juos pavadint  biggrin.gif tinka tik itin plonoms, tai a sju niekad net pasimatuot nedrysdavau  biggrin.gif  gal galetum pasirodyt kaip jie ant kuno atrodo?  4u.gif

As nesenai perejau Mola, labai reikejo vaikui dzinsu ant gumos kad liemuo butu, be jokiu uztrauktuku, tai radau tik 2 pardose, Seppaloj ir Lindexe, bet nei litu nenukainuotos buvo  schmoll.gif o iskabos ant vitrinu skelbia baisines nuolaidas, melagiai  ph34r.gif

Pritariu, kad leginsai geriausiai žiūrisi, kai kojos ilgos ir plonos drinks_cheers.gif Aš foto nelabai noriu rodyt, pasakysiu tik, kad tunikos mano beveik iki kelių, ir batai ilgaauliai beveik iki kelių biggrin.gif . Tai tik keliukai, aptempti tais leginsai ar skinny džinsais, tesimato ax.gif Daugiau nelabai galiu sau leisti blush2.gif

Džinsus ant gumos rasti išties bėda doh.gif Šiems metams pirkom Ukmergėje, PC Eifelis jei neklystu. Ir gan nebrandiai - po 30 lt. Kitos vasaros keliones pasistengsiu taip suplanuoti, kad vėl per Ukmergę, nes Kaune tokių kainų nemačiau, ir šiaip ant gumos nelabai būna ..
Papildyta:
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2013 01 06, 16:50)
Kodel as nemaciau  blink.gif  Tikrai nemoku ieskoti  g.gif  unsure.gif

Jie buvo sukabinti ant praėjimo, einant nuo matavimosi kabinų, pačioje apačioje (kur visad būna pigesnių prekių, čia ne tik apie rūbus smile.gif ). Pirkau penktadienį vakare ir šeštadienį, t y vakar, ryte. Šeštadienį jau buvo likę keli dydžiai ir tik po 6 lt, pigesni išpirkti. O šiaip 40 % nuolaida visiems rūbams tebėra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2013 01 06, 16:24)
Jie buvo sukabinti ant praėjimo, einant nuo matavimosi kabinų, pačioje apačioje (kur visad būna pigesnių prekių, čia ne tik apie rūbus  smile.gif ). Pirkau penktadienį vakare ir šeštadienį, t y vakar, ryte. Šeštadienį jau buvo likę keli dydžiai ir tik po 6 lt, pigesni išpirkti. O šiaip 40 % nuolaida visiems rūbams tebėra  4u.gif


As buvau Jonavos g. Prismoj. Greiciausia gal toj nebuvo g.gif
Atsakyti
O jau vaiko kokie faini ir stilingi (ir tokie pigūūūūs blink.gif) drabužėliai wub.gif Čia tai padirbėta thumbup.gif

Mano laukiami

user posted image
Balerinkės, bus nešiojamos, pavasarį, vasarą, ankstyvą rudenį, apie 47 Lt (šitos be išpardavimo, pirma bordo užsisakiau už 31 Lt, bet nebuvo dydžių).

user posted image
Maikutė vasarai (mano dryžuota jau mažoka man blush2.gif), apie 19 Lt (irgi be išpardavimo, neiškenčiau).

user posted image
Išeiginis megztukėlis su angora, gale kaspinukas, apie 42 lt (kaina sumažinta perpus). Šimtadieniui bus su sijonu, jei netiks suknelė atsisiųsta. Žinoma, ir kitoms progoms smile.gif

user posted image
Suknelė šimtadieniui ir po to kitoms progoms (jei tiks, aišku), apie 86 lt (40 proc. nuolaida).

user posted image
Bateliai, apie 97 lt. Pirkau Londone tokius, bet kažkaip sugebėjau spaudžiančius nusipirkti, tai užsisakiau, laukiu, anuos pardavinėju doh.gif Pirkau be išpardavimo, per tarpininkę, nes šiaip labai patiko ir patogūs.

Dar laukiu rankinių rodytų iš seniau, turėčiau viską kartu gauti sausio antroje pusėje. Vasarai dar vieną suknelę nusižiūrėjau, bet mąstau dėl išlaidų blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 06 sausio 2013 - 16:49
QUOTE(groovy @ 2013 01 06, 16:44)

user posted image
Išeiginis megztukėlis su angora, gale kaspinukas, apie 42 lt (kaina sumažinta perpus). Šimtadieniui bus su sijonu, jei netiks suknelė atsisiųsta. Žinoma, ir kitoms progoms smile.gif




Is kur sitas? ax.gif Labai grazus wub.gif

Groovy, kokiu spalvu avalyne ir rankines derinate prie pilko palto? blush2.gif
Atsakyti
Groovy, bateliai man labai.

O mano naujametinis pirkinys toks
user posted image
Atsakyti
Kokie gražūs Groovy ir Shanos bateliai, aš mirtinai užsinorėjau kokis nors sau nusipirkti (aš noriu dvispalvių) doh.gif
Atsakyti
Papildyta:
QUOTE(inc @ 2013 01 06, 15:41)
mergelė aš  mirksiukas.gif


Maniau, kad jautis, nes primenat kažkuo mane, o aš pati jautis esu 4u.gif


Dontstop sijonai labai patiko 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brita33: 06 sausio 2013 - 17:22
Dontstop, man irgi labiausiai patiko sijonai. Ir vaikų pirkiniai puikūs! Asmeniškai būčiau labiausiai turbūt džiaugusis tinkamomis kelnėmis laisvalaikiui smile.gif

QUOTE(groovy @ 2013 01 06, 16:44)

Mano laukiami


Labai patiko maikelė ir megztukas nuotraukoje atrodo toks mielas. Kažką dėvėsi po juo?

Pirmieji bateliai tik privertė pagalvot apie kokybę. Jaučiu dėl to, kad labai panašius iš Primarko turėjau, baisiai greit susidėvėjo. Aišku turbūt už tokią kainą skųstis negaliu smile.gif
Tikiuosi Taviškiai bus daug geresni 4u.gif

--

Shana swoon.gif Labai stipriai džiūgauju ir gėriuosi svetimais tokiais pirkiniais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2013 01 06, 18:25)


Shana swoon.gif Labai stipriai džiūgauju ir gėriuosi svetimais tokiais pirkiniais  wub.gif

Tai ko cia griuvineji? laugh.gif
Atsakyti