Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(inc @ 2013 01 04, 17:05)
mhm, norėtųs  bigsmile.gif
dabar, tai jie tokie čiut iki pečių, bet aš dar paauginsiu  ax.gif
user posted image

Nu jo, kad labiau iš po kepurės išlįstų, kad moteriškiau atrodytų thumbup.gif Nuotraukoje labai graži 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(brita33 @ 2013 01 04, 19:31)
Gražu ilgesni plaukai  4u.gif

dėkui mirksiukas.gif aš tai šimtą metų vis trumpais pravaikščiojau, bet paskutiniu metu auginu ax.gif

QUOTE(groovy @ 2013 01 04, 19:33)
Nu jo, kad labiau iš po kepurės išlįstų, kad moteriškiau atrodytų thumbup.gif Nuotraukoje labai graži 4u.gif

mhm, supratau tavo mintį mirksiukas.gif

kad jau turiu kelias naujas fotkes, tai įmečiau ir į albumą
čia
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 01 03, 23:46)
Nu kaip mano skonis pasikeitė doh.gif Per Naujus vėl stebėjau panas, aš ne juoda, o visos kitos juodos kaip visada, nesvarbu, kokio tipažo lotuliukas.gif

as tai visa sidabrine buvau, blizganti,tipo gyvate biggrin.gif

QUOTE(groovy @ 2013 01 04, 01:01)
Striukės, mano nuomone, iš viso ne prie ko, juk neperki galvodamas apie šermenis, o lauke arba salėj žiemą šalta. Kas kita gal būtų, jei į artimo žmogaus laidotuves ateitum ryškiu megztuku ir pan., kai kavinėj per gedulingus pietus ar šiltesniu metu šarvojimo salėj sėdėtum visa ryški.

Man irgi atrodo, kad striukes ne prieko. JUk paprastai ir teturime viena striuke vienam sezonui, tuo labiau nemanau, kad sviesi striuke yra kazkas blogo laidotuvese.. gal isskirciau labiau ryskias kaip netinkamas.
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 01 04, 17:05)
mhm, norėtųs  bigsmile.gif
dabar, tai jie tokie čiut iki pečių, bet aš dar paauginsiu  ax.gif

Kokios akys bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2013 01 05, 17:21)
as tai visa sidabrine buvau, blizganti,tipo gyvate  biggrin.gif 

thumbup.gif
Papildyta:
inc, su šviesiu megztuku ir raudonu man nieko, o su tuo žaliu kažkokiu tai paakiai baisiai jau pagilėja g.gif Su juodu tokia labiau pavargusi gal atrodai g.gif
Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2013 01 05, 17:28)
Kokios akys  bigsmile.gif  thumbup.gif

dėkui wink.gif
nu su tom akim tai cirkas lotuliukas.gif visi man visad tikino, kad pilkos, o va per kelis menesius įsitikinau, kad žalios ir ne kitaip biggrin.gif .. net į pasą man rudenį pilkas įrašė lotuliukas.gif
QUOTE(groovy @ 2013 01 05, 18:36)
inc, su šviesiu megztuku ir raudonu man nieko, o su tuo žaliu kažkokiu tai paakiai baisiai jau pagilėja g.gif Su juodu tokia labiau pavargusi gal atrodai g.gif


su žaliu tikrai kažkas keisto nors ir tinka, bet gal jis labiau true rudeniui būtų nei man? o tas tamsiai žalias bent jau man ( realiai žiūrint) ypač pašviežina veidą. tad keista jei atrodo pavargus. reiks kada dienos šviesoj pabandyt pafotkint, nes dabar su daug visokių lempų- gali būt keistų iškraipymų smile.gif
Atsakyti
Buvom naujint garderobo biggrin.gif

MB negavom dzinsu. Nupirkom striuke thumbup.gif

As pamirsau paieskot dzinsu sau biggrin.gif Neradau jokio kostiumelio. Nusipirkau palta: 50 proc vilnos. Paltas tamsiai pilkas. Buvau nusiziurejus rudus ilgaaulius, bet prie to palto jau nesiziures. Kokius batus rinktis g.gif Jauciu prie juodu liksiu. Ir atkrenta ruda kostiumelio spalva: navy gal nieko ziuretusi g.gif
Atsakyti
Inc, kažkada skaičiau, kad jūsų akys pilkos, tai kai dabar pamačiau šioje foto, pagalvojau, kad visai ne pilkos akys. smile.gif
Dar manau, kad jums tiktų kepurė su snapeliu ir tokia apdribusi beretės tipo.
O koks jūsų zodiako ženklas?
Atsakyti
QUOTE(brita33 @ 2013 01 06, 14:32)
Inc, kažkada skaičiau, kad jūsų akys pilkos, tai kai dabar pamačiau šioje foto, pagalvojau, kad visai ne pilkos akys.  smile.gif
Dar manau, kad jums tiktų kepurė su snapeliu ir tokia apdribusi beretės tipo.
O koks jūsų zodiako ženklas?


nu žinok, jos pasidaro pilkos kai "šaltais" atspalviais apsirengiu, o anksčiau beveik tik tokius ir dėvėjau biggrin.gif
mhm, tokia beretė greičiausiai gerai būtų. pamisliju kartais, kad tokią reik pasieškot, bet aš kai tokia visai savim nepasirūpinanti, tai vaikštau su kuo turiu, o jei mirtinai prireikia, tai jau ieškausi lotuliukas.gif
mergelė aš mirksiukas.gif
Atsakyti
Keliu išpardaviminius pirkinius, aišku, čia tik pradžia ax.gif , bet pagalvojau, kad geriau gal po truputį...
Iš pradžių sau.

1. Juodos palapininės kelnės, pirktos pavasarį-rudenį važinėtis į gamtą, į turistinius žygius ir pan. Gaila, kad juodos, kitą vertus, ieškojau tokių ne vieną sezoną ir be juodų pavyko rasti dar tik alyvines biggrin.gif . Pagalvojau, kad alyvinė visai jau specifinė spalva biggrin.gif Prisma, kaina buvo 100 lt, pirkta už 60 lt

user posted image

2. Pilki džeginsai, niekuom neypatingi, apačioje užtrauktukai. Pirkau pavasariui prie tunikų. Vėliau kiek pasigailėjau ir net svarstau ar negrąžint atgal g.gif New Yorker, kainavo 54,90, pirkta už 34,90

user posted image

3. Juodi skinny džinsai, šonuose kitokios medžiagos intarpai. Juos pirkau vėliau, nei prieš tai rodytus džeginsus, tai va, jie irgi tinka prie tunikų, tuo pačiu ir prie bet ko kito, o ir lieknina labai. New Yorker, kainavo 109, pirkta už 34,90

user posted image

4. Chaki spalvos striukė, bijau rašyti, kad parka, nes gal parašysit vėl, kad parkos ne tokios biggrin.gif Chaki nevisai mano spalva, bet aš ją labai mėgstu ir laikau neutralia. Pirkta vėlyvam rudeniui/ankstyvam pavasariui į gamtą/į sportą, viduj kailis, žinoma dirbtinis. Kailiukas nuo kapišono nusisega, kaip ir pats kapišonas. New Yorker, atpigo nuo 209 iki 69

user posted image

5. Dar viena striukė jau ankstyvam rudeniui/vėlyvam pavasariui, sekiau šią striukę nuo jos atsiradymo parduotuvėse blush2.gif New Yorker, atpigo nuo 139 iki 34,90

user posted image

6. Raudonas wrap diržas. Bershka, atpigo nuo 29,90 iki 19,90. Ne toks jau pigus, bet ieškau nuo praeitos žiemos. Nei pernai žiemą, nei per vasaros išpardavimus jų nelikdavo...

user posted image

7. Žalias sijonas su juodais šonais. Reserved, atpigo nuo 89,99 iki 29,99

user posted image

8. Mėlynas sijonas, labai ryškus. Abu sijonai pavasariui/rudeniui. Šis irgi iš Reserved, nukainuotas nuo 89,99 iki 39,99

user posted image

Dalį pirkinių apmokėjau dovanų kuponu, gautų per Kalėdas, tad leidau sau šiek tiek daugiau, nei paprastai ax.gif

Bendrai įspūdžiai apie išpardavimus - dabar pats įkarštis mirksiukas.gif Nuolaidos jau yra visur, Reserved jau kabo plakatai, kad 70 % (žinoma, ne viskam), Walking visiems batams 60 % ir kelioms lentynoms 70 %, kitur bent jau 50 %. Yra jau ir naujų kolekcijų, pavasarinių rolleyes.gif Vėl mėtinės daug, koralinės spalvos... Liūdniausia man dėl batų. Buvau numačius pirkti 3 poras, deja, panašu, kad bent jau iš parduotuvių nepirksiu nei vienos.. ko gero ieškosiu per MD g.gif Jau keli sezonai nuolaidos batams neypatingos g.gif

Tuoj atsikvėpsiu ir įkelsiu vaikiškus pirkinius biggrin.gif






Atsakyti
Nu bargains, ne kitaip thumbup.gif Tik ta raudona striukė man nelabai, nors klausimas, kaip, kur ir su kuo nešiosi g.gif

Aš tai papigiai drabužių užsisakiau iš Matalan, dar iš Asos suknelę dukterėčios gimtadieniui, vėliau įkelsiu bent jau tas parduotuvines nuotraukas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 06 sausio 2013 - 15:21
QUOTE(groovy @ 2013 01 06, 16:20)
Nu bargains, ne kitaip thumbup.gif Tik ta raudona striukė man nelabai, nors klausimas, kaip, kur ir su kuo nešiosi g.gif



Aš ją planuoju derinti prie tokio tipo platforminių batų:

user posted image

kai juos turėsiu rolleyes.gif
Ir + skinny džinsai arba skinny kelnės. Striukė daugiaui bordo, nei raudona 4u.gif

Taigi, tęsiu apie vaikiškus rūbus.

1.Pilkas paltukas, kurį sekiau nuo rugsėjo. Pilna kaina buvo 109, pigiausia su kuponu buvo galima nupirkti už 70. Labai dvejojau, labai jo norėjau, visgi niekad nebuvau išleidus tiek už vaikišką striukę, taigi kantriai laukiau nuolaidos. Pavyko nupirkti už 39,90 thumbup.gif

user posted image

Prismoj dabar 40 % nuolaida visiems rūbams. Nukainuotiems irgi bigsmile.gif Pavyko nupirkti vaikui kelnes už 3 lt, 4,20 lt ir 6 lt blink.gif Niekad nepirkau už tiek kelnių blink.gif O pirminės kainos buvo 57,50 lt, 55,90 lt ir 47,90 lt blink.gif Tiesą sakant, vienas tokias pat vasarą per išpardavimus pirkau už kokius 30 lt ir dar džiaugiausi, kad pigu biggrin.gif

Pirmos dvejos dvisluoksnės, pašiltintos

user posted image

Šitų mėlynų atsisega klešnės, tuomet kelnės pavirsta į bridžus

user posted image

Kitą dieną nuvažiavau ir nupirkau dar 2 poras didesnio dydžio

user posted image


Atsakyti