Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

inc,
o galėtum tą savo šaliką nufotkint išskleistą ax.gif
Atsakyti
Šalikas fainas 4u.gif Visa kita juoda ir nuobodu lotuliukas.gif Nu kaip mano skonis pasikeitė doh.gif Per Naujus vėl stebėjau panas, aš ne juoda, o visos kitos juodos kaip visada, nesvarbu, kokio tipažo lotuliukas.gif

O aš dabar ėjau į šermenis, tai dar ieškojau, ką apsirengti, iš dukterėčios jai savo atiduotą juodą maikutę pasiskolinau, visa kita pilka. Bet kad net nenusirengiau, šalta buvo, tai su pilku paltu ir pasėdėjau valandžikę.
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 01 03, 22:46)
O aš dabar ėjau į šermenis, tai dar ieškojau, ką apsirengti, iš dukterėčios jai savo atiduotą juodą maikutę pasiskolinau, visa kita pilka. Bet kad net nenusirengiau, šalta buvo, tai su pilku paltu ir pasėdėjau valandžikę.


As senelio laidotuvese pries menesi buvau. Pernai sitos temos ikvepta ziemine striuke isigijau sviesia, likes juodas paltukas prie -12 butu buves gerokai per plonas. Tai buvau su burgundiniu megstuku ir sviesia striuke. Galvojau kaimietes mane susaudys doh.gif Bet siaip kazkaip nejauciu kad maziau gedejau neapsirengusi juodai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2013 01 03, 22:56)
As senelio laidotuvese pries menesi buvau. Pernai sitos temos ikvepta ziemine striuke isigijau sviesia, likes juodas paltukas prie -12 butu buves gerokai per plonas. Tai buvau su burgundiniu megstuku ir sviesia striuke. Galvojau kaimietes mane susaudys  doh.gif  Bet siaip kazkaip nejauciu kad maziau gedejau neapsirengusi juodai  unsure.gif

Striukės, mano nuomone, iš viso ne prie ko, juk neperki galvodamas apie šermenis, o lauke arba salėj žiemą šalta. Kas kita gal būtų, jei į artimo žmogaus laidotuves ateitum ryškiu megztuku ir pan., kai kavinėj per gedulingus pietus ar šiltesniu metu šarvojimo salėj sėdėtum visa ryški.
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 01 04, 00:01)
Striukės, mano nuomone, iš viso ne prie ko, juk neperki galvodamas apie šermenis, o lauke arba salėj žiemą šalta. Kas kita gal būtų, jei į artimo žmogaus laidotuves ateitum ryškiu megztuku ir pan., kai kavinėj per gedulingus pietus ar šiltesniu metu šarvojimo salėj sėdėtum visa ryški.


Nu as nebuvau ryski. Ta burgundine spalva tokia tamsi, bet ne juoda. Blogai as del aprangos tikrai nesijauciau. Bet ne visiems tai priimtina atrodo.
Atsakyti
Tokiom progom per daug nepasiruoši iš anksto, išvis tada ne rūbai galvoj. Nors pamenu kaip aa Dautarto našlė buvo pašiepta dėl raudono šaliko.

Holivudinius filmus pažiūrėjus visi ateina juodut juodutėliai ir dar su juodais (ne pilkais ir ne rudais) akiniais. Ir dar taip elegantiškiau pasirėdę. Gražu kai taip vieningai smile.gif
Man dar gražu kai gėles vienodas suneša, pvz baltas.
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2013 01 04, 00:08)
Nu as nebuvau ryski. Ta burgundine spalva tokia tamsi, bet ne juoda. Blogai as del aprangos tikrai nesijauciau. Bet ne visiems tai priimtina atrodo.

Ne ne, aš čia netaikiau. Tik norėjau palyginimą dėl striukės, kurios nepakeisi, ir to, ką po ja apsirengi (juk ne fuksiją), pateikti 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi prieš mėnesį dalyvavau senelio laidotuvėse, o ryt einu į ketvirtynas. Neradau visų juodų rūbų, o pirkti specialiai nenorėjau, tai sijonas buvo tamsiai mėlynas. O ryt ko gero eisiu su bordo suknele arba teks vėl tą patį rūbų komplektą mautis, kaip per laidotuves, su tamsiai mėlynu sijonu g.gif

Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2013 01 03, 21:05)
inc,
o galėtum tą savo šaliką nufotkint išskleistą ax.gif

ok, kai parsiras šviesa į namus, pabandysiu pafotkint wink.gif

QUOTE(groovy @ 2013 01 03, 22:46)
Šalikas fainas 4u.gif Visa kita juoda ir nuobodu lotuliukas.gif Nu kaip mano skonis pasikeitė doh.gif Per Naujus vėl stebėjau panas, aš ne juoda, o visos kitos juodos kaip visada, nesvarbu, kokio tipažo lotuliukas.gif

lotuliukas.gif šiaip tik pėdkelnės juodos tongue.gif juodų ir aš nemėgstu nors man ir galima pagal paletę. pas mane šiaip daug visokių tamsių žalių, mėlynų- visos link juodumo ribos ... nu bet patinka ir tinka jos man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 01 04, 09:20)
lotuliukas.gif šiaip tik pėdkelnės juodos  tongue.gif

A, rimts, dabar įsižiūrėjau kad mėlyna. Realybėje turėtų būti liuks thumbup.gif O plaukų ilgesnių nesinorėtų?
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 01 04, 14:28)
A, rimts, dabar įsižiūrėjau kad mėlyna. Realybėje turėtų būti liuks thumbup.gif O plaukų ilgesnių nesinorėtų?


mhm, norėtųs bigsmile.gif
dabar, tai jie tokie čiut iki pečių, bet aš dar paauginsiu ax.gif
user posted image
Atsakyti
Gražu ilgesni plaukai 4u.gif
Atsakyti