Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Tynka @ 2013 03 01, 19:48)
nagi visai neblogi, nos aukštoki... o nesugaudau - siunčia jie į Lt ir kiek siuntimas kainuoja  g.gif

Siuncia, nemokamai. tik dydziai berods tik 2 belike.
Atsakyti
QUOTE(Gute444 @ 2013 03 01, 17:50)
Siuncia, nemokamai. tik dydziai berods tik 2 belike.

vajezus, koks gėris, kaip mėgstu, kai siunčia ir dar nemokamai thumbup.gif

man dar šitos išeigai, kokios neblogos My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 01 kovo 2013 - 19:55
QUOTE(dontstop @ 2013 03 01, 20:20)
Striukė bordo su juodom detalėm, kelnės juodos, juodų batų nesiūlykit  blush2.gif

Tada neįsivaizduoju, jei ne juodus blush2.gif
Motyvuoju biggrin.gif
Visada durnai atrodo, jei derinant dvi ar tris spalvas, tų spalvų yra po vienodą kiekį. Geriau, kai vienos spalvos yra daugiau, o kitų mažiau, na kad ir 5/3/2. Pas tave čia trys spalvos - raudona, bordo ir juoda. Pri etom viršus raudonas/bordo, kelnės juodos. Su raudonais ar bordo batais atrodys "persiderinus", kaip ta Vilniaus Rožytė. Taigi kas belieka?
Dar tos spalvos būtų kokios laisviau interpretojamos, pvz. būtų nupaišytas koks rožių krūmas su daug spalvų, galima iš ten būtų kokią kitą skolintis...
Be to, juodi batai+juodos kelnės vizualiai ilgina kojas rolleyes.gif Na juodus su bordo detalėm, galų gale mastau.gif
Jei nenori juodų batų, reikėjo galvot treningą perkant - būtų raudonos būtent kelnės, sakyčiau, tada raudonus smile.gif

Nu gaaaaaal dar, galvoju, kokią plaukų spalvą imt? O kokia tavo plaukų spalva? biggrin.gif Dar kokią kitą ryškią - baltą, mėlyną - kelmas žino, ar nebus per daug mastau.gif

O tašė, rankinė kažkokia gi dar irgi bus mastau.gif



Papildyta:
QUOTE(Gute444 @ 2013 03 01, 20:50)
Siuncia, nemokamai. tik dydziai berods tik 2 belike.

Va tai tau mastau.gif javari.co.uk ir javari.fr batai skirtingi! Čiūdikai, o tai kodėl čia taip? Ir ką, tikrai abeji siunčia į LT?

Nemėgstu, kur batai nurodyti angliškais dydžiais unsure.gif Mano šiaip jau daugiausia 41, tai pas juos bus 7,5. O tų pusinių tiek mažai būna! O kiek imu 8tą, tiek būna laivai. O 7 imti bijau - dar per maži bus? dry.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 03 01, 20:47)

Papildyta:

Va tai tau mastau.gif javari.co.uk ir javari.fr batai skirtingi! Čiūdikai, o tai kodėl čia taip? Ir ką, tikrai abeji siunčia į LT?

Nemėgstu, kur batai nurodyti angliškais dydžiais unsure.gif Mano šiaip jau daugiausia 41, tai pas juos bus 7,5. O tų pusinių tiek mažai būna! O kiek imu 8tą, tiek būna laivai. O 7 imti bijau - dar per maži bus? dry.gif

Pavarysiu propagandos, bet i tema, juk ekonomiskai perkam batus, o batu moterims reikia daug, tai dar didesnis akstinas ekonomiskai pirkti.
Javari.fr, javari.de, javari.co. uk visi turi tu paciu 'brandu' bet visuose tie patys batai gali buti skirtingomis kainomis, todel reikia lyginti pries perkant. Kodel taip yra... nu as nedibu pas juos ir nezinau schmoll.gif Visi trys siuncia nemokamai, javari.fr ir javari.de dydziai europiniai.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 03 01, 21:47)
Tada neįsivaizduoju, jei ne juodus blush2.gif
Motyvuoju biggrin.gif


Aš vien dėl ko juodų nenoriu - kelnės gi ne visad tik tos bus. Dar yra tamsiai mėlyni ir pilki džinsai, aš jų neminėjau dėl to, kad skaitau prie jų ypatingai derinti nereikia, neutralios spalvos smile.gif . Ir ne visad viršus bus tik toks, aš kartais gal tuos sportbačius avėsiu kaip pakaitinę avalynę darbe, kur reikės jau į palaidinių spalvas atsižvelgti, kad neiškristų juoda iš konteksto. Aš turiu kažkiek juodų batų, dažniausiai prie nieko nepriderinu sad.gif O plaukai mano juodi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2013 03 01, 21:54)
Aš vien dėl ko juodų nenoriu - kelnės gi ne visad tik tos bus. Dar yra tamsiai mėlyni ir pilki džinsai, aš jų neminėjau dėl to, kad skaitau prie jų ypatingai derinti nereikia, neutralios spalvos smile.gif . Ir ne visad viršus bus tik toks, aš kartais gal tuos sportbačius avėsiu kaip pakaitinę avalynę darbe, kur reikės jau į palaidinių spalvas atsižvelgti, kad neiškristų juoda iš konteksto. Aš turiu kažkiek juodų batų, dažniausiai prie nieko nepriderinu  sad.gif O plaukai mano juodi rolleyes.gif

Tada nežinau biggrin.gif Neįsivaizduoju, kaip įmanoma nepriderint juodų batų biggrin.gif Net aš galiu, o mano plaukai šviesūs, po antradienio - netgi su violetinės šiek tiek biggrin.gif
Vat, kaip sunku patarinėt, kai nepažįsti žmogaus! biggrin.gif

Jei, tarkim, ta striukė ir džinsai... Nu aš labai gerai įsivaizduoju prie to juodus batus, kokius nors su daug tų, kaip jie lietuviškai, kniedžių? Studded angelskai. Būtų toks stilius, kaip visos azijietės mėgsta ir į blogus deda. Tipo toks (stilius, ne derinys):

http://songofstyle.b...p;by-date=false
Atsakyti
Tokiu atveju manau galima rinktis beveik betkokia ryskia tamsesne spalva, as vis atkreipiu demesi i batus ir galiu pasakyt, kad man grazu tada kai batai yra kiek tamsesni uz tai kas yra virs ju (tas aisku negalioja juodiems batans su juoda apacia) arba kai batai yra aprangos akcentas ir jie yra ryskus, kaip kelio zenklai, patebimi is toli.
Atsakyti
QUOTE(Gute444 @ 2013 03 01, 22:19)
Tokiu atveju manau galima rinktis beveik betkokia ryskia tamsesne spalva

O tai duotu atveju - kokią, pvz.?
Gi netiks kokia tamsiai mėlyna arba tamsiai žalia mastau.gif
Bordinė?
Bet jei viršus bordinis, ar neatrodys kaip iš vaikų darželio? unsure.gif
O gal ir pusė bieso? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 01 kovo 2013 - 22:49
QUOTE(Noa @ 2013 03 01, 22:47)
O tai duotu atveju - kokią, pvz.?
Gi netiks kokia tamsiai mėlyna arba tamsiai žalia mastau.gif
Bordinė?
Bet jei viršus bordinis, ar neatrodys kaip iš vaikų darželio? unsure.gif
O gal ir pusė bieso? g.gif

Man prie bordines grazu panasiai tokia melyna user posted image tik kad batas butu vienos spalbos, be kitos spalvos detaliu.
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2013 03 01, 19:20)
Aš turiu gan konkretų sarąšą pavasariui:
1. sportbačiai/botiljonai ant paslėptos platformos
2. sportinė apranga, bent pora maikių
3. šviesus didelis clutch'as

4. jei atliks pinigų  blush2.gif  - konkreti pora sportbačių, bet čia jau gautųsi beveik kolekcija, realiai naujų sportbačių nereikia  blush2.gif

Ir dėl pirmo punkto iškart norėčiau konsultacijos  4u.gif

Sportbačiai planuojami maždaug tokie

Striukė bordo su juodom detalėm, kelnės juodos, juodų batų nesiūlykit  blush2.gif


na jei nenori juodų ar bordo, tai tada gali pagal kontrastą ar niuansą imk. tarkim žalią ar violetinę ir paderint kitus aksesuarus g.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už patarimus dėl batų 4u.gif Negaliu teigti, kad apsisprendžiau, ko gero, dar pagalvosiu, pasimatuosiu skirtingus variantus...Pasvarstysiu, žodžiu smile.gif

O dabar, kaip ir žadėjau, pavasario kapsulė 4u.gif

Medvilniniai trikotažiniai megztukai ir kardiganai, iš kairės; tamsiai mėlynas su baltais burbuliukais, ryškiai mėlynas su įsiūtais marškiniais, žydras elementarus su V - iškirpte, link mėtinės spalvos kardiganas

user posted image

Marškiniai ir palaidinės: turkio spalvos paprasta palaidinė, balti marškiniai su tamsiai mėlynais raštais, marga melsvų atspalvių palaidinė, balti marškiniai su žydrom gėlytėm

user posted image

Ir niekaip negalėjau rasti šių marškinių, bet pavogt gal nieks nepavogė biggrin.gif , tai kai rasiu - vilkėsiu, o kol kas sena foto: tamsiai mėlyni marškiniai - bodikas (daug kartų rodytas rūbas, keliaujantis iš kapsulės į kapsulę)

user posted image

Apačios: mėlynas sijonas, tamsiai mėlynas sijonas, turkio spalvos, tamsiai mėlyni bootcut džinsai

user posted image

Su kapsule viskas.
Dabar norėjau parodyti šalikų pakabą biggrin.gif (turiu dar įdomią pakabą diržams)

Šitoje foto matosi principas

user posted image

O čia kukli šalikėlių kolekcija blush2.gif

user posted image

Ir kadangi visad būna klausimų dėl batų ir viršutinių rūbų, tai rodau, ką turiu, bet čia nebuvo renkama spec prie šios kapsulės.

Bateliai, kuriuos darbe aviu ištisus metus, prie visų sezonų kapsulių, pagal laikrodžio rodyklę nuo viršaus: pilkos baletkės (paskutinis mano pirkinys), grietinėlės atspalvio, raudoni su juodu, taupe, juodi, tamsiai mėlyni botiljonai su raudonais šniūrais, žydri su pilku

user posted image

Lauko avalynė: pilkšvai chaki ant kulno, tamsiai pilki lygiapadžiai

user posted image

Šviesi ilga striukė, kuri labiau prie džinsų ir kelnių

user posted image

Smėlio spalvos plosčius, kuris labiau prie suknelių ir sijonų - šitas atspalvis nelabai man tinka, bet kadangi iškirptė atviroka, tai šalia veido visad yra koks nors ryškus šalikėlis. Nepaisant to, artimoje ateityje planuoju šį plosčių keisti (vien dėl spalvos)

user posted image

Na, regis, viskas smile.gif

Atsakyti
Oho, ji jai pasiruosus, ir dar kaip! O as is viso vei vienu bateliu neturiu unsure.gif tik demi ir basutes . Taipogi turiu tik viens sijona ir ta pati vasarini sad.gif Nei neturiu plosciaus, tokios spalvos mielai imciau biggrin.gif
Atsakyti