Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(dontstop @ 2013 02 28, 22:19)
Man tašės spalva patiko, o kaina nelabai  blush2.gif  biggrin.gif

Vuo vuo vuo, man kaina irgi visai nepatiko lotuliukas.gif

QUOTE(inc @ 2013 02 28, 22:19)
o aš prisiminaiu, kad irgi reik džinsų, bet noriu arba tamsiai mėlynų arba chaki.
o jei rimtai , tai noriu visko ir daug ir tiesiog komplektais nuo galvos iki kojų iš karto  biggrin.gif

Tau tai sakyčiau iš viso nieko nereikia lotuliukas.gif

Aš savo apsidėliojau, daug ką išmėžiau, tai atradau, kad iš viso nieko neturiu biggrin.gif Spinta tuščia stovi, nu. Bet tai atrask tu, ko pagal sąrašą reikia, kad gudrus doh.gif Tragedija kažkokia.
Atsakyti
dontstop, labai gražu 4u.gif Suabejojau dėl batelių, dar gi sniegas nenutirpo, gali būti šalta ir šlapia.

Noa, man tašė nelabai, bet gal mano skonis kitoks g.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 02 28, 22:53)
dontstop, labai gražu 4u.gif Suabejojau dėl batelių, dar gi sniegas nenutirpo, gali būti šalta ir šlapia.



Bateliai tik persiavimui darbe, lauke aišku dar žieminiai kailiniai ilgaauliai sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 02 28, 21:38)
Tau tai sakyčiau iš viso nieko nereikia lotuliukas.gif

Aš savo apsidėliojau, daug ką išmėžiau, tai atradau, kad iš viso nieko neturiu biggrin.gif Spinta tuščia stovi, nu. Bet tai atrask tu, ko pagal sąrašą reikia, kad gudrus doh.gif Tragedija kažkokia.


Blogai apie mane galvoji - tuščia ta mano spinta gatavai tongue.gif Aš gerokai irgi išėmiau, tai draugėm, sesėm išdalinau. Dabar bandau susipirkt kuo idealesnių spalvų ir fasonų blush2.gif Na bet sąrašo kaip ir neturiu, bet gal gerai būtų susidaryti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 03 01, 09:22)
Blogai apie mane galvoji - tuščia ta mano spinta gatavai  tongue.gif Aš gerokai irgi išėmiau, tai draugėm, sesėm išdalinau. Dabar bandau susipirkt kuo idealesnių spalvų ir fasonų  blush2.gif Na bet sąrašo kaip ir neturiu, bet gal gerai būtų susidaryti  bigsmile.gif

Aš susidariau, bet matau, kad kai pradedi konkrečių daiktų ieškot, tai tas sąrašas ima labai greit keistis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 03 01, 14:22)
Aš susidariau, bet matau, kad kai pradedi konkrečių daiktų ieškot, tai tas sąrašas ima labai greit keistis biggrin.gif


Pradeda ilgėti? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 03 01, 17:02)
Pradeda ilgėti?  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif Ir platėti lotuliukas.gif Pvz. nusistatau - ryža tašė, diržas, batai. tada bimbinėju ir žiūriu - tašė graži, bet ruda. Nu gerai, tada viską keičiam į rudą, ir vėl man neramu, kažkas negerai. Tada prie ploščius melynas prirašau (arba rudas) biggrin.gif

Aplamai ploščius man labai paslaptingas daiktas, aš jo nenusiperku jau kokie 5 metai biggrin.gif Tai pinigų gaila, tai nepatinka kokie yra, tai pyst sezonas praėjo, reikia maikių trumpom rankovėm.
Jau jau ateina ruduo, jau jau ieškot pradėsiu - tai pinigų gaila, tai nepatinka kas yra - pyst užsnigo, visi striukes paltus kailinius išsitraukė, ai dzin, pavasarį susirasiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 01 kovo 2013 - 16:48
Labuka, paskaitau jūsų skyrelį smile.gif gal nesupyksit jei ir parašysiu blush2.gif
Radau tokią paskaitą smile.gif gal jau jums seniai matyta smile.gif rolleyes.gif
Man tai patiko, bet čia daugiau kam bent jau virš 30 cool.gif O šiaip nemažai naudingos informacijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Unera @ 2013 03 01, 18:29)
Labuka, paskaitau jūsų skyrelį smile.gif gal nesupyksit jei ir parašysiu  blush2.gif
Radau  tokią paskaitą smile.gif gal jau jums seniai matyta smile.gif  rolleyes.gif 
Man tai patiko, bet čia daugiau kam bent jau virš 30  cool.gif  O šiaip nemažai naudingos informacijos smile.gif


dėkui, gerulis filmukas thumbup.gif
Atsakyti
Aš turiu gan konkretų sarąšą pavasariui:
1. sportbačiai/botiljonai ant paslėptos platformos
2. sportinė apranga, bent pora maikių
3. šviesus didelis clutch'as

4. jei atliks pinigų blush2.gif - konkreti pora sportbačių, bet čia jau gautųsi beveik kolekcija, realiai naujų sportbačių nereikia blush2.gif

Ir dėl pirmo punkto iškart norėčiau konsultacijos 4u.gif

Sportbačiai planuojami maždaug tokie

user posted image

Kokios spalvos pirkti, jei apranga, prie kurių jie bus derinami maždaug tokia

user posted image
user posted image

Striukė bordo su juodom detalėm, kelnės juodos, juodų batų nesiūlykit blush2.gif
Atsakyti
Labas vakaras, kazkas ne per seniausiai ieskojo nude aukstakulniu, pamaciau ir nutariau pasidalinti http://www.javari.fr...&...&pageCode=d kulnas beveik 10 cm... butu mazesni pati imciau, pilnai odiniai, kaina nepilnai 70 Lt.
As nereklamuoju, pati neturiu ju... tik nu su kuo dar pasidalinsi doh.gif
Zinau, kad Dontstop nesibaido spalvu, todel man cia ziuretusi kazkokie tamsiai melyni, bet nevisai melyni o i violetinuma batai.
Atsakyti
QUOTE(Gute444 @ 2013 03 01, 17:34)
Labas vakaras, kazkas ne per seniausiai ieskojo nude aukstakulniu, pamaciau ir nutariau pasidalinti http://www.javari.fr...&...&pageCode=d kulnas beveik 10 cm... butu mazesni pati imciau, pilnai odiniai, kaina nepilnai 70 Lt.


nagi visai neblogi, nos aukštoki... o nesugaudau - siunčia jie į Lt ir kiek siuntimas kainuoja g.gif
Atsakyti