Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(_asamaM @ 2013 02 28, 13:57)

Neee. Nerodžiau, tiesiog žiūriu ir man gražus... Gal biggrin.gif
Bet nieko geltono neturiu.
Bet nelabai ir reikia, turiu kelis trollbydsus...

http://www.yoox.com/...item?dept=women

šis.

Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 02 28, 12:27)
knyga kaip rengtis tokioms kaip tos autorės,. jos ant savęs vaizduoja kaip daryt ir ne. nesi mačius jų laidos? o viena iš tų autorių yra kaip ir kriaušė, o kita didele krūtine, tai čia ypač aktualu tokio pat tipo moterims būtų skaityt

nesu aš jų niekur mačius schmoll.gif ...
Kadangi aš ne tokio tipo... na gal ne užpakalio prasme, bet šiaip... plius ne tos svorio kategorijos cool.gif ... tai palauksiu gal kas kokį reziume parašys... paveiksliukus peržiūrėjau 4u.gif

Noa man rankinės forma kažkokia neišbaigta g.gif , neumčiau sau
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 02 28, 14:59)
Noa man rankinės forma kažkokia neišbaigta g.gif , neumčiau sau

Ji ne neišbaigta, ji DURNA! biggrin.gif
Durnai išbaigta biggrin.gif
Gal kaip tik dėl to man jos ir reikia.
Bet iš kitos pusės... Vienintelis geltonas daiktas mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 02 28, 16:23)
Ji ne neišbaigta, ji DURNA! biggrin.gif
Durnai išbaigta biggrin.gif
Gal kaip tik dėl to man jos ir reikia.
Bet iš kitos pusės... Vienintelis geltonas daiktas mastau.gif


tai kaip aseksuara rysku prie neryskios aprangos
Atsakyti
bytte, download album reikia spausti susiradus, tada visa iš karti į kompą įkelia. O kai kurios paveikslų žiūrėjimo programos pačios apverčia nuotraukas bežiūrint.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 02 28, 10:40)
susiderinot  biggrin.gif )

bigsmile.gif laugh.gif thumbup.gif kadangi realybėj esam tiesiog storulių porelė, tai labai maloniai man čia nuskambėjo smile.gif

Šią sav turėjau atostogas, kurias praleidau pas mamą, Klaipėdoje. Apibėgau po kelis kartus Akropolį, Bigą, buvau siūlų turguje, dar užėjau šalia mamos namų į tokį "Pas Stanislovą", mama randa sau ten tarp kinietiškų prekių šį bei tą.. Kainos net pribloškė kokios žemos (būtent pas Stanislovą), bet iš visos kelionės teparsivežiau baletkes, pirktas Maximoje už 9,99...

Nuo ryt pabandysiu jau pavasarines kapsules nešiot, šalta dar, bet taip pabodo žieminiai rūbai blush2.gif Rytojaus derinys suplanuotas toks:

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

O visą kapsulę parodysiu savaitgalį smile.gif
Atsakyti
Ė, dontstop, gražu gi!

Ką manai apie tą geltoną terbą, verta dėmesio ar ne? Manau, kad aš jos neimsiu - peržiūrėjau savo susidarytą musthave sąrašą, baisiausiai ilgą, ir niekur ten geltona taše net nepaduoda biggrin.gif
Bet vis viena įdomu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 02 28, 20:40)
Ė, dontstop, gražu gi!

Ką manai apie tą geltoną terbą, verta dėmesio ar ne? Manau, kad aš jos neimsiu - peržiūrėjau savo susidarytą musthave sąrašą, baisiausiai ilgą, ir niekur ten geltona taše net nepaduoda biggrin.gif
Bet vis viena įdomu biggrin.gif


tau turbūt ji tiktų smile.gif
o ką dar sąraše turi? davai papasakok, o tai aš net nesugalvoju ko man reik biggrin.gif
Atsakyti
Dontstop, nice derinukas thumbup.gif

Noa, man tašė nepatink. Labiausiai turbūt odos faktūra g.gif

Mano vasario mėnesio išlaidos rūbams 0 Lt brunette.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 02 28, 21:50)
tau turbūt ji tiktų  smile.gif
o ką dar sąraše turi? davai papasakok, o tai aš net nesugalvoju ko man reik  biggrin.gif

Bijau sakyt, paskui š gausis blush2.gif

Ką reiškia - dar? Geltonos tašės ten nėr ir niekad nebuvo biggrin.gif
Nieko ten blatno, pagrindiniai drabužiai. Pilki džinsai, tamsiai mėlyna suknelė ilgom rankovėm, pieno spalvos marškinukai, balerinos...

Iš vienos pusės, ėmei ir susipirkai, iš kitos - nėr taip lengva... Ir nėr tiek litų, kad viską ir greit ir gerai. Ir nėr tų daiktų tokių, kokių noriu smile.gif Pilkų džinsų dabar - masė. O mano ilgio? Špygą...

Tai va.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 02 28, 21:40)
Ė, dontstop, gražu gi!

Ką manai apie tą geltoną terbą, verta dėmesio ar ne? Manau, kad aš jos neimsiu - peržiūrėjau savo susidarytą musthave sąrašą, baisiausiai ilgą, ir niekur ten geltona taše net nepaduoda biggrin.gif
Bet vis viena įdomu biggrin.gif

Ačiū smile.gif
Man tašės spalva patiko, o kaina nelabai blush2.gif biggrin.gif , bet šiaip man dabar "kietų medžiagų tašių" periodas, t y patinka tik tokios tašės, kurios laiko formą. Nežinau, kas pasidarė, visad patikdavo mikštos terbos, labiausiai tekstilinės, dabar priešingai...
Beje, Maximose 40 % nuolaida rankinėms ir piniginėms biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Amarcord @ 2013 02 28, 22:07)


Mano vasario mėnesio išlaidos rūbams 0 Lt  brunette.gif

Et, pavydu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 28 vasario 2013 - 21:18
QUOTE(Noa @ 2013 02 28, 21:08)
Bijau sakyt, paskui š gausis blush2.gif

Ką reiškia - dar? Geltonos tašės ten nėr ir niekad nebuvo biggrin.gif
Nieko ten blatno, pagrindiniai drabužiai. Pilki džinsai, tamsiai mėlyna suknelė ilgom rankovėm, pieno spalvos marškinukai, balerinos...

Iš vienos pusės, ėmei ir susipirkai, iš kitos - nėr taip lengva... Ir nėr tiek litų, kad viską ir greit ir gerai. Ir nėr tų daiktų tokių, kokių noriu smile.gif Pilkų džinsų dabar - masė. O mano ilgio? Špygą...

Tai va.



o aš prisiminaiu, kad irgi reik džinsų, bet noriu arba tamsiai mėlynų arba chaki.
o jei rimtai , tai noriu visko ir daug ir tiesiog komplektais nuo galvos iki kojų iš karto biggrin.gif


nu jo, tau dėl to ilgio, tai tikrai nėr lengva, jaučiu. man šiuo klausimu geriau, nes aš beveik standartinė 168cm biggrin.gif
Atsakyti