Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Snieguota @ 2013 02 27, 18:19)
Bent jau panašius  mirksiukas.gif

Na jau ne... Mano senelis iš dynių - tai jis turėjo du vaikus, o jo brolis dvynys - nė vieno biggrin.gif

Taures tokias turiu, ir gana biggrin.gif

O nenori, tai ir nereikia, ką tu žinai, gal aš nesvietno grožio ir visi labai nori kaip aš būti? lotuliukas.gif

Ot bliamba, gerai, kad atsiminiau - reikia savo nesvietną grožį albume atnaujint. Nusifotografavau su savo spalvom, tiksliau, koraline maike biggrin.gif Tik kad kompas pasiuto - resizinant man nuotraukas gadina, tai negi dabar krausiu arklio dydžio umn.gif:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 27 vasario 2013 - 17:41
QUOTE(inc @ 2013 02 27, 17:40)
Klausykit, panos, radau pas save kompe kažkada persifotkintą knygą, tai sakau gal kam įdomi būtų. Nu ką aš su ja viena tenuveiksiu  lotuliukas.gif Žodžiu, gi galiu kokia nors forma kur nors patalpint. Ar norit?

Iliustruota? Tada įdomu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 02 27, 19:30)
Iliustruota? Tada įdomu bigsmile.gif


jo jo, ten praktiškai visa knyga vien iliustracijos mirksiukas.gif
aš tada arba gal internete įmesiu, kad galima būtų peržiūrėt arba galiu suzipuot ir įmest parsisiuntimui
Atsakyti
groovy, dabar čia įkėliau, nes zip'ą nepavyksta vis
knyga
Atsakyti
Ačiū, Inc 4u.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Oi, eisiu paskaityt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2013 02 22, 20:06)
Mano vyras klasikinės vyriškos figūros, t y siaurų klubų, plačių pečių, su stambiom galūnėm, dabar  dar ir užsiauginęs pilvūzą.
Neleidžiu jam pirkti jokių jo taip mėgstamų aptemptų maikių trumpom/ilgom rankovėm, aptemptų plonų megztukų, nes išryškina pilvūzą. Taip pat netinka maikės, kur rankovės tokios:
user posted image

Iš kelnių ir džinsų geriau paprasčiau, visiškai netinka siaurėjantys į apačią. Anksčiau tekdavo kovoti dėl šoninių kišenių, nes žiauriai stambina tokie dalykai, dabar jau lyg nebebūna tokių parduotuvėse, ir ačiūD  laugh.gif Geriausias sukirpimas maždaug toks:
user posted image
Ir geriau be jokių įmantrybių, ne per daug plačios, ne per daug aptemptos, be detalių, puošybos ir tt

Tai tiek turbūt mano subjektyvių pastebėjimų, mielai paskaityčiau kokias rekomendacijas apie vyriškas kapsules, nes pas save esu išsisaugojus tik 1 straipsnelį  smile.gif

Aš dalyvauju vyro apsipirkime, kažkiek koreguoju pagal siluetą tinka ar ne. Nes stiliaus neįmanoma koreguot, marškiniai kabo taip pat drinks_cheers.gif .
Maniškis irgi trikampis, bet matyt kitoks... jis į smulkiąją pusę kaulų, ir labai ryškiai skiriasi viršus ir apačia... maždaug atvirkštinis mano variantas.
Jam visokie aptemti viršai tinka, tiko... nes dabar irgi pilvą šiokį tokį užsiauginęs, tai nelabai sumąstau kas dabar turi tikt. Pavyzdėlyje dėtų marškinukų rankovės tinka...
Kelnės irgi labai netinka siaurėjančios. Kiek pamenu geriausiai atrodė klasikinėm vadinamos kliošų mados laikotarpiu (pavadinčiau gal bootcut). O va tokios kaip pavyzdį nelabai, susidaro įspūdis, kad kelnės ant pagalio pamautos (optiška iliuzija kad apatinė dalis dar plonesnė nei yra iš ties). Tinka visokios kišenės, kuo daugiau, tuo geriau, per visą ilgį. Tai gaila kad ... sunku gaut jau. Be to nelabai aišku kokios kostiuminės kelnės turi tada būt. Žiauriai netinka paprasti šortai, ale:
user posted image
sukuria įspūdį kad viršus stambus, kvadratinis... ir plonos kojytės tokios ne į temą. Tai pastebėjus net pati pasimatavau ar tikrai taip kojas plonina lotuliukas.gif
Tinka kiek ilgesni, ale tokie, kurie irgi smarkiai dingę šiuo metu iš parduotuvės:
user posted image

Matyt maniškis yra tikras apverstas trikampis, o taviškis apversta trapecija (kažkur radau, kad tai vadinama subalansuota vyriška figūra, kaip smėlio laikrodis kad yra moteriška... susiderinot biggrin.gif )
Atsakyti
inc apie ką ta knyga? aš nepagaunu kampo... ir kadangi nemoku iškart visko išsisaugot, svarstau ar verta... o gal galim "pastatyt" nuotraukas neišsisaugojus? gulsčiai skaityt angliškai nesigauna schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 02 28, 12:17)
inc apie ką ta knyga? aš nepagaunu kampo... ir kadangi nemoku iškart visko išsisaugot, svarstau ar verta... o gal galim "pastatyt" nuotraukas neišsisaugojus? gulsčiai skaityt angliškai nesigauna  schmoll.gif


kompe prieš siųsdama apverčau, bet rupužės vėl guli skersai biggrin.gif
aš galvojau, kad gal kada imsiu ir suklijuosiu tvarkingai po dvi fotkes, kad lapai iš eilės eitų, bet praeis milijonas metų kol užsiimt tuo galėčiau, tai pamislijau, kad esmę ir taip suprasit jei norėsis mirksiukas.gif
jei kada turėsiu laiko, tai patvarkius vėl sukelsiu biggrin.gif

knyga kaip rengtis tokioms kaip tos autorės,. jos ant savęs vaizduoja kaip daryt ir ne. nesi mačius jų laidos? o viena iš tų autorių yra kaip ir kriaušė, o kita didele krūtine, tai čia ypač aktualu tokio pat tipo moterims būtų skaityt
Atsakyti
Aš seivinuosi ir kompe atsiversiu biggrin.gif
Nesu mačius aš jų akyse mastau.gif
Spraga?

Nervinuosi, ar man reikia geltono rankinuko, ar ne...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 02 28, 12:49)
Nervinuosi, ar man reikia geltono rankinuko, ar ne...

Rodei? smile.gif
Atsakyti