Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(groovy @ 2013 02 27, 14:43)
Tai kas irnesakyk.gif O mamulė dar labai jauna, lai visi pavydi tongue.gif

...eina sau iš Maximos su rožėm ant padalkų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 02 27, 11:28)
Aš jau seniai peraugus tavo dukrytę, kokiu 100 metų dry.gif Tai aišku, kad mažai mergytei gražu, ir net, sakyčiau, nelightui ir nepavasariui, o visoms joms.  Bet kai sena tarka, dviejų paauglių motina išsitraukia ką nors pastelinio su romantiškom gėlytėm ir prisideda prie žiaunų, kad įvertint derėjimą, tai gaunasi - sena marazmatikė jaunystę prisimena lotuliukas.gif

Tipo kas tai tokio:

laugh.gif

Aš neturiu paauglių vaikų. Ir vaikų neturiu. Bet su gėlėtais motyvais (išskyrus vasarines/pliažines suknutes) irgi kažkaip į babytizmą.. Gal tinkamų modelių neužtikau smile.gif
Atsakyti
Man gėlėti labai tinka ir patinka, bet, aišku, atitinkamų spalvų ir raštų, ne bobutiški. O dar ir kaip dailiai ir gaiviai su tais gėlėtais atrodau (dažniausiai gėlės ant balto fono). Man kai ant juodo ar rudo labai į bobutizmą.
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 02 27, 16:11)
Man gėlėti labai tinka ir patinka, bet, aišku, atitinkamų spalvų ir raštų, ne bobutiški. O dar ir kaip dailiai ir gaiviai su tais gėlėtais atrodau (dažniausiai gėlės ant balto fono). Man kai ant juodo ar rudo labai į bobutizmą.

Aš Maximoj užtikau tokių romantinio stiliaus kvietkelių ant persikinio tono, o persikinis taigi man tinka! Skaros ten. pasiėmiau vieną, priėjau iki veidrodžio, prisidėjau, žagtelėjau, mečiau tą skarą iš kur paėmus ir pabėgau biggrin.gif

Buvau su mažium, o tas visada nori ką nors pasakyt, net jei nieko neišmano. Tai pasakė - jooo, ne itin lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 02 27, 16:46)
Aš Maximoj užtikau tokių romantinio stiliaus kvietkelių ant persikinio tono, o persikinis taigi man tinka! Skaros ten. pasiėmiau vieną, priėjau iki veidrodžio, prisidėjau, žagtelėjau, mečiau tą skarą iš kur paėmus ir pabėgau biggrin.gif

Buvau su mažium, o tas visada nori ką nors pasakyt, net jei nieko neišmano. Tai pasakė - jooo, ne itin lotuliukas.gif

Išsamus komentaras thumbup.gif

kadangi šiandien meilės darbui nėr, tai sedėjau prie tų spalvų palečių, net seserį pasitelkiau į pagalbą (jin itin gerai išmano spalvas), tai nusprendžiau jog esu spring light blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Snieguota: 27 vasario 2013 - 16:17
QUOTE(Snieguota @ 2013 02 27, 17:17)
kadangi šiandien meilės darbui nėr, tai sedėjau prie tų spalvų palečių, net seserį pasitelkiau į pagalbą (jin itin gerai išmano spalvas), tai nusprendžiau jog esu spring light blush2.gif

Nu tai saliut, ne viena būsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 02 27, 17:33)
Nu tai saliut, ne viena būsiu biggrin.gif

Valio, padruškę turiu, ir ūgiu ir spalviniu ir figūros tipu (smėlys juk Jūs Noa?) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Snieguota @ 2013 02 27, 17:54)
Valio, padruškę turiu, ir ūgiu ir spalviniu ir figūros tipu (smėlys juk Jūs Noa?)  thumbup.gif

Tai gal mes aplamai dvynės? biggrin.gif
Gerai, galėsim pasitart, kokius skudurus pirkt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 02 27, 17:59)
Tai gal mes aplamai dvynės? biggrin.gif
Gerai, galėsim pasitart, kokius skudurus pirkt biggrin.gif


Nu nelabai dvynės mes, aš neturiu vaikų 190 cm ūgio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Snieguota @ 2013 02 27, 18:01)
Nu nelabai dvynės mes, aš neturiu vaikų 190 cm ūgio  ax.gif

A tu pasiutai, ką, dvyniai dar ir vaikus turi turėt identiškus??? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 02 27, 18:17)
A tu pasiutai, ką, dvyniai dar ir vaikus turi turėt identiškus??? lotuliukas.gif

Bent jau panašius mirksiukas.gif
Atsakyti
Klausykit, panos, radau pas save kompe kažkada persifotkintą knygą, tai sakau gal kam įdomi būtų. Nu ką aš su ja viena tenuveiksiu lotuliukas.gif Žodžiu, gi galiu kokia nors forma kur nors patalpint. Ar norit?

user posted image


p.s. mano vaiks tik kokius 150cm tesiekia, tai aš leisiu sau jaustis čiut jaunesne tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti