Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Noa, neatkalbinėk, juk reik įkalbinėti pirkti!!!! biggrin.gif ai tfu, čia ekonomiškas garderobas.. pamiršau biggrin.gif
Atsakyti
Va pavasario mados:
http://www.elle.com/...-trends#slide-1
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 02 26, 22:36)


ir ką gi numatei jamt šiam sezonui? biggrin.gif
Atsakyti
aš tai peržiūrėjau ir nusprendžiau, kad būsiu nemadinga - krūva pastelės, kuri man visiškai netinka, lace, kurio kasdienai aš tikrai nenešiosiu. Ai dar yra stripes ir floral. Floral gražu ant kitų man. Na stripes pritakoma g.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 02 26, 23:36)

aš tai jau būsiu nemadinga: pastelinės spalvos man kažkaip ne kaip, dryžiai mano figūrai nelabai, na gifiūras madoj, bet jis ne kasdienai mano manymu, tai išvada būsiu nemadinga lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2013 02 27, 09:31)
aš tai peržiūrėjau ir nusprendžiau, kad būsiu nemadinga - krūva pastelės, kuri man visiškai netinka, lace, kurio kasdienai aš tikrai nenešiosiu. Ai dar yra stripes ir floral. Floral gražu ant kitų man. Na stripes pritakoma  g.gif

O aš gipiūro tai norėčiau... Vieno tokio, ir pastelės man tinka, tik ne subinės sričiai, aišku. Man iš esmės tik pastelės ir tinka, pasirodo, taip jau būna, kai esi lightas dry.gif

O floral man baisiai gražu, kol prie savęs nepridedu biggrin.gif Tada pradedu jaustis kažkaip babytiškai lotuliukas.gif Kam ten sakėt gėliniai raštai tinka, vasaroms? Tai va. Gal ir gerai ant to kanto, kad aš ne vasara biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai pakankamai madinga būsiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 02 27, 11:12)
O aš gipiūro tai norėčiau... Vieno tokio, ir pastelės man tinka, tik ne subinės sričiai, aišku. Man iš esmės tik pastelės ir tinka, pasirodo, taip jau būna, kai esi lightas dry.gif

O floral man baisiai gražu, kol prie savęs nepridedu biggrin.gif Tada pradedu jaustis kažkaip babytiškai lotuliukas.gif Kam ten sakėt gėliniai raštai tinka, vasaroms? Tai va. Gal ir gerai ant to kanto, kad aš ne vasara biggrin.gif


a tu light'as kažkaip mislijau, kad gal tikras ar bright spring smile.gif
o kas dėl gėlių, tai tarkim mano light'ukė dukrytė, tai galėtų nuolat viską tik gėlėtus vilktis. ji net būna privaro prie lentynos ir peza sau:
-o dielė, dielė ...
ir traukia rūbus tik tuos, kurie gėlėti lotuliukas.gif šiaip gražiai ant jos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 02 27, 12:24)
a tu light'as kažkaip mislijau, kad gal tikras ar bright spring  smile.gif
o kas dėl gėlių, tai tarkim mano light'ukė dukrytė, tai galėtų nuolat viską tik gėlėtus vilktis. ji net būna privaro prie lentynos ir peza sau:
-o dielė, dielė ...
ir traukia rūbus tik tuos, kurie gėlėti  lotuliukas.gif šiaip gražiai ant jos  smile.gif

Aš jau seniai peraugus tavo dukrytę, kokiu 100 metų dry.gif Tai aišku, kad mažai mergytei gražu, ir net, sakyčiau, nelightui ir nepavasariui, o visoms joms. Bet kai sena tarka, dviejų paauglių motina išsitraukia ką nors pastelinio su romantiškom gėlytėm ir prisideda prie žiaunų, kad įvertint derėjimą, tai gaunasi - sena marazmatikė jaunystę prisimena lotuliukas.gif

Tipo kas tai tokio:
user posted image biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 27 vasario 2013 - 11:31
ojergutėliau lotuliukas.gif thumbup.gif

nu bet tu kai papasakoji apie tas tarkas, tai beveik pradedi žmogus ir galvot, kad kokia seniena esi...nu bet gi meluoji, ciuoce wink.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 02 27, 12:34)
ojergutėliau  lotuliukas.gif  thumbup.gif

nu bet tu kai papasakoji apie tas tarkas, tai beveik pradedi žmogus ir galvot, kad kokia seniena esi...nu bet gi meluoji, ciuoce wink.gif

Naaaaaa, mano sūnus virš metro devyniasdešimt ūgio bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 02 27, 12:17)
Naaaaaa, mano sūnus virš metro devyniasdešimt ūgio bigsmile.gif

Tai kas irnesakyk.gif O mamulė dar labai jauna, lai visi pavydi tongue.gif
Atsakyti