Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Noa @ 2013 02 22, 10:06)
Ale klausykis, motera, pagal firmą paskaičius tu čia gerų nori biggrin.gif

Nors iš tikro aš irgi va tokius mielai imčiau. Už prieinamą kainą. Nes šitie patys, Jimmy Choo,  tai tikriausiai būtų kaina prieinama ta prasme, kad prieini ir nueini lotuliukas.gif

Na tai jei norėti, tai jau gerų... O turėti, tai kaip jau išeina. Na bet gi gražūs, ar ne? Vat pažiūri - ir nori biggrin.gif Nors iš vaizdo - paprastučiai, negi negali pasiūti vat tokių, už 1/5 Choo kainos lotuliukas.gif Nei brilijantais sagstyti, nei auksu kaustyti...

nors į firmą tai tik dabar atkreipiau dėmesį, aš neužmačiau iš karto. Koks geras mano skonis, prabangus brunette.gif už tai vaikštau pasmurgusi, nes neįperku savo skoniui lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 22 vasario 2013 - 13:18
QUOTE(Tynka @ 2013 02 22, 11:19)
bytte, o koks sudėjimas vadinamas neurosteninis? ar panašiai kažkaip? Esu radusi pas save med kortelėje...

nėr tokio sudėjimo, tai yra nervinis išsekimas... kiek pamenu blush2.gif
sudėjimai yra asterinis, normasteninis ir hipersteninis... t.y. smulkių kaulų ir ilgų galūnių, normalus sudėjimas bei stambių kaulų ir trumpių galūnių (toks kompaktiškas).

Aš irgi labai moku gerai išsirinkt, ką nors paprasto bet visai neįkandamos kainos lotuliukas.gif . Nu ir kodėl choo bateliai tobuli, o turguje į kaliošus ant kulnų neša panašaus fasono...
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 02 22, 11:35)
nėr tokio sudėjimo, tai yra nervinis išsekimas... kiek pamenu  blush2.gif
sudėjimai yra asterinis, normasteninis ir hipersteninis... t.y. smulkių kaulų ir ilgų galūnių, normalus sudėjimas bei stambių kaulų ir trumpių galūnių (toks kompaktiškas).

vajėz.... dar tuo lyg ir nesiskundžiau lotuliukas.gif bet medikai gal ateitį numato... nors kai jie taip rašo, tai gal ir kt koks žodis ten...
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2013 02 22, 08:45)
Rudenį ieškojau kūnos spalvos batelių, klasikinių, su mintim, kad tiks prie visko ir visada. Nenusipirkau, nes kažkodėl arba popieriniai arba "žudikai" su platforma, kuri išeis iš mados ir šiaip ne man tokie.
Noriu odinių klasikinių. Pasigirkit, kur pirkot, ar matėt.

Tokius pirkau iš marks and Spencer, patogūs, ne žudikai thumbup.gif Šimtadienyje atbuvau.

http://www.marksands...f_rd_s=center-3
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2013 02 22, 13:50)
vajėz.... dar tuo lyg ir nesiskundžiau  lotuliukas.gif  bet medikai gal ateitį numato... nors kai jie taip rašo, tai gal ir kt koks žodis ten...

A kas ten žin kaip jis pasireiškia? gal su plaktukėliu per kelią trinktelėjus koja nepakyla... gal akių dugnas ten kažkoks drumstas... juk ne neurozė ar kokia neuralgija, kur matosi kad jau blogai žmogui
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 02 22, 12:06)
A kas ten žin kaip jis pasireiškia? gal su plaktukėliu per kelią trinktelėjus koja nepakyla...  gal akių dugnas ten kažkoks drumstas... juk ne neurozė ar kokia neuralgija, kur matosi kad jau blogai žmogui

nu nu, bet parašė tai tas, kur be plaktukelio, o su peiliuku... na bet čia jau labai nukreipiau nuo temos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 22 vasario 2013 - 14:31
QUOTE(bytte @ 2013 02 22, 14:35)
Nu ir kodėl choo bateliai tobuli, o turguje į kaliošus ant kulnų neša panašaus fasono...

Nu, vat ir aš galvoju. Kas ten juose tooookio? Bet kažkas yra...

QUOTE(groovy @ 2013 02 22, 15:03)
Tokius pirkau iš marks and Spencer, patogūs, ne žudikai thumbup.gif Šimtadienyje atbuvau.

http://www.marksands...f_rd_s=center-3

Man tokie biskutuką žudikavoti... Norėčiau kiek mažesnio kulno. Nes žūsiu atsitrenkus ragais į durų staktą biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Tynka @ 2013 02 22, 14:16)
Na tai jei norėti, tai jau gerų... O turėti, tai kaip jau išeina. Na bet gi gražūs, ar ne? Vat pažiūri - ir nori  biggrin.gif  Nors iš vaizdo - paprastučiai, negi negali pasiūti vat tokių, už 1/5 Choo kainos  lotuliukas.gif  Nei brilijantais sagstyti, nei auksu kaustyti...

nors į firmą tai tik dabar atkreipiau dėmesį, aš neužmačiau iš karto. Koks geras mano skonis, prabangus  brunette.gif  už tai vaikštau pasmurgusi, nes neįperku savo skoniui  lotuliukas.gif

Labai teisingas požiūris biggrin.gif Aš irgi taip galvoju biggrin.gif Ir taip ir vaikštau analogiškai biggrin.gif
Atsakyti
nusiziurejau viena daikta, nu tobuuula, ir ka jus galvojat, uzvakar pasimatavau, bet pinigu nebuvau pasiemusi, vakar aplekiau visas tas miesto parduotuves ir to dydzio,spalvos nebera doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dudun @ 2013 02 22, 18:26)
nusiziurejau viena daikta, nu tobuuula, ir ka jus galvojat, uzvakar pasimatavau, bet pinigu nebuvau pasiemusi, vakar aplekiau visas tas miesto parduotuves ir to dydzio,spalvos nebera  doh.gif

Tai gal jis buvo netikęs. Būtų tuoj pat šaibom išėjęs! Sutaupei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 02 22, 12:01)


Aš kažko dar bandau rast vyrams... nieko nerandu, nebent prie kūno tobulinimo schmoll.gif Aš pati asmeniškai esu pastebėjusi kad vyrai skirstomi pagal pečių/klubų pločio santykį (nu ten tie stačiakampiai, apvesrti ir neapversti trikampiai, ovalai... ), paskui pagal galūnes ten tie "stenikai" trijų rūšių... Tai jei astenikas trikampis, tai jis ir bus liesas, ilgom galūnėm... tik pilvas. Vat klausimas ar tinka astenikui tas pats kas kokiam hiperstenikui esant tokiai pat formai g.gif ... Ir į ką virsta apverstas trikampis užsiauginęs pilvą... juk su amžiumi visiems vyrams atitinkamas turtas užsideda, nebent jie pluša su treniruokliu...

Mano vyras klasikinės vyriškos figūros, t y siaurų klubų, plačių pečių, su stambiom galūnėm, dabar dar ir užsiauginęs pilvūzą. Pats savarankiškai jis nieko nesiperka, aš jam be jo žinios - taip pat. Jei ko reikia, kartu nuvažiuojam, jis pasimatuoja, aš sprendžiu, pirkti ar ne cool.gif Kas liečia spalvas, leidžiu jam rinktis ką nori, pakoreguoju minimaliai, tačiau modelius atrenku griežčiau, kadangi pats jis nemato, kas jam tinka, nenusimano visiškai.
Kažkokio ypatingo stiliaus jam nekuriu, vyras mano sportiško tipažo, darbe vilkintis uniformą, laisvalaikiniai rūbai irgi link sporto, seniai įsitikinau, kad marškiniai, kardiganai kabo spintoje nejudinami, apie kostiumus net kalbos nėra cool.gif Tai garderobo pagrindas maniškiui gaunasi džinsai/kelnės+maikės (ypač polo)/bliuzonai/megztiniai+striukės pagal sezoną.
Neleidžiu jam pirkti jokių jo taip mėgstamų aptemptų maikių trumpom/ilgom rankovėm, aptemptų plonų megztukų, nes išryškina pilvūzą. Taip pat netinka maikės, kur rankovės tokios:

user posted image

visad būna siaura per rankogalius, net nebesimatuojam tokių.
Iš kelnių ir džinsų geriau paprasčiau, visiškai netinka siaurėjantys į apačią. Anksčiau tekdavo kovoti dėl šoninių kišenių, nes žiauriai stambina tokie dalykai, dabar jau lyg nebebūna tokių parduotuvėse, ir ačiūD laugh.gif Geriausias sukirpimas maždaug toks:

user posted image

Ir geriau be jokių įmantrybių, ne per daug plačios, ne per daug aptemptos, be detalių, puošybos ir tt

Tai tiek turbūt mano subjektyvių pastebėjimų, mielai paskaityčiau kokias rekomendacijas apie vyriškas kapsules, nes pas save esu išsisaugojus tik 1 straipsnelį smile.gif





Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 02 22, 19:08)
Tai gal jis buvo netikęs. Būtų tuoj pat šaibom išėjęs! Sutaupei smile.gif

lotuliukas.gif o kodėl netikęs, jei taip išpirko? lotuliukas.gif lotuliukas.gif nieko, ryt važiuoja vyras į kitą miestą, tai nusiųsiu nupirkti ten lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dudun @ 2013 02 24, 12:03)
lotuliukas.gif  o kodėl netikęs, jei taip išpirko?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  nieko, ryt važiuoja vyras į kitą miestą, tai nusiųsiu nupirkti ten  lotuliukas.gif

Tai jis visi išsidūrė, o tu ne biggrin.gif
Atsakyti