Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(dontstop @ 2013 02 21, 12:29)
Įdomus puslapis, bet saviškio tipo nepavyko nustatyti. Maniškis vyras šiuo metu su didžiuliu pilvūzu, tai užrašiau nuo Naujų metų į sporto klubą  ax.gif Ir kol pūzo nebeliks, nelabai ką naujo pirksim  cool.gif

Mano visas kūdas, tik pilvas kyšo hihihi.gif Buvo ten pilvotų, bet ten jie stambūs pavaizduoti g.gif
Atsakyti
Tai bliamba renkit kaip obuolius bobas, ir gerai bus biggrin.gif
Atsakyti
http://www.everything5pounds.com/
žiūrėkit kokį puslapį radau
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 02 21, 13:08)
Tai bliamba renkit kaip obuolius bobas, ir gerai bus biggrin.gif

Gerai būtų, jei tai padėtų biggrin.gif Ir papų nėr, stirkso tik toks standus pilvukas, kurio nėščiosios pavydėtų biggrin.gif

QUOTE(Snieguota @ 2013 02 21, 13:33)
http://www.everything5pounds.com/
žiūrėkit kokį puslapį radau

Žinau šitą, bet kažkaip nieko niekada neišsirenku g.gif


A tinka soft summer? g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Snieguota @ 2013 02 21, 13:33)
http://www.everything5pounds.com/
žiūrėkit kokį puslapį radau


mes karts nuo karto su ukmergiškėmis kartu perkam, bet aš irgi sunkiai išsirenku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 02 21, 09:12)
Žėkit, Vasiljevas savo laidoj ką daro. Kas antrą stambesnę moterą klasikiniais kūno spalvos lakiniais

Rudenį ieškojau kūnos spalvos batelių, klasikinių, su mintim, kad tiks prie visko ir visada. Nenusipirkau, nes kažkodėl arba popieriniai arba "žudikai" su platforma, kuri išeis iš mados ir šiaip ne man tokie.
Noriu odinių klasikinių. Pasigirkit, kur pirkot, ar matėt.
Ne tokių :
user posted image

Iš bėdos, tik kad žemesni būtų kokiais 3 cm :
user posted image

Va gal tokių :
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 22 vasario 2013 - 08:51
QUOTE(Tynka @ 2013 02 22, 09:45)
Rudenį ieškojau kūnos spalvos batelių, klasikinių, su mintim, kad tiks prie visko ir visada. Nenusipirkau, nes kažkodėl arba popieriniai arba "žudikai" su platforma, kuri išeis iš mados ir šiaip ne man tokie.

Aš ieškojau kaip pirmoj foto, irgi neradau už man priimtiną kainą unsure.gif
Atsakyti
Sveikos.

Man daznai pavyksta rasti su kitokiu kulniuku:
user posted image
Nesu tikra, kad toks kitokios medziagos kulnas tinka g.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2013 02 22, 07:39)
Sveikos.

Man daznai pavyksta rasti su kitokiu kulniuku:
user posted image
Nesu tikra, kad toks kitokios medziagos kulnas tinka  g.gif

na toks praktiškiau, dėl nusibrozdinimo, bet oda trauktas dailiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 02 21, 15:16)
A tinka soft summer? g.gif

Mano kompas rodo pavasarinę spalvą, iš bėdos dar šviesiaplaukiams rudenėliams... nu šilta spalvytė mano kompe blush2.gif

O man va tokie gan šviesūs odos spalvos bateliai ne prie visko atrodo kad tinka. pas mane yra dar tokia paranoja, kad netinka batai jei šviesesni už rūbus lotuliukas.gif ...
Vat jei atitinka kūno spalvą tada ok, bet nu visi odos spalvos batai kaip ir šiltų spalvų dažniausiai... bent aš nesu mačius savo kūno spalvos... tai lieka taupe smile.gif . Bet vat jau įsitikinau kad ne prie visko taupe tinka, kažkaip iškrenta man jie iš konteksto jei ryškesnės spalvos rūbas, arba pakankamai tamsūs, ypač juodi jei... man kaip vasarai nesižiūri, kažkaip per kontrastingai... žodžiu man neįtiksi lotuliukas.gif

Aš kažko dar bandau rast vyrams... nieko nerandu, nebent prie kūno tobulinimo schmoll.gif Aš pati asmeniškai esu pastebėjusi kad vyrai skirstomi pagal pečių/klubų pločio santykį (nu ten tie stačiakampiai, apvesrti ir neapversti trikampiai, ovalai... ), paskui pagal galūnes ten tie "stenikai" trijų rūšių... Tai jei astenikas trikampis, tai jis ir bus liesas, ilgom galūnėm... tik pilvas. Vat klausimas ar tinka astenikui tas pats kas kokiam hiperstenikui esant tokiai pat formai g.gif ... Ir į ką virsta apverstas trikampis užsiauginęs pilvą... juk su amžiumi visiems vyrams atitinkamas turtas užsideda, nebent jie pluša su treniruokliu...

Atsakyti
bytte, o koks sudėjimas vadinamas neurosteninis? ar panašiai kažkaip? Esu radusi pas save med kortelėje...
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2013 02 22, 09:45)
Va gal tokių :
user posted image

Ale klausykis, motera, pagal firmą paskaičius tu čia gerų nori biggrin.gif

Nors iš tikro aš irgi va tokius mielai imčiau. Už prieinamą kainą. Nes šitie patys, Jimmy Choo, tai tikriausiai būtų kaina prieinama ta prasme, kad prieini ir nueini lotuliukas.gif
Atsakyti