Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(bytte @ 2013 02 21, 10:14)
Snieguota IMHO juodi bateliai prie tokios žalios tinka... ir kūnos spalvos pėtkelnės... dėl stiliaus tai neaišku kokia suknutės apačia, koks ilgis... tai gal ir nesižiūrėtų. Bet šiaip tai aš įsivaizduoju kad turėtų tikt g.gif .


Galit man šviesiai moterai paaiškinti kas tas IMHO, ir kur galėčiau apie jį pasiskaityti
Atsakyti
Man atrodo, kad juodi bateliai prie žalios suknelės nelabai tinka, bet jei kitokių nėra, tuomet rinkčiausi juodas pėdkelnes. Kad kojytė atrodytų grakščiai, pėdkelnės turėtų būti ne šviesesnės, nei bateliai, taigi juodi bateliai - juodos pėdkelnės. Kadangi suknelė plona ir žiūrisi kone vasariškai, storos pėdkelnės ko gero netinka, bet visai plonos gali būti nepakankamai juodos biggrin.gif Reiktų pasibandyti gyvai keletą skirtingų storių ir žiūrėti.
Kūno spalvos pędkelnės prie suknelės tiks, bet batai dar labai "kris iš konteksto" ir koja atrodys stambesnė ax.gif
Atsakyti
IMHO - lietuviškai kalbant "mano kuklia nuomone"
ne visai identiška žalia suknelė
ir dar viena žalia suknelė... man prie abiejų žiūrisi juodi bateliai. Ten pakabukas foto juodas, tai gerai žiūrisi...
kiek ėjo raudonu kilimu tai arba kažkokie kreminiai/odos spalvos bateliai prie tų ryškesnių žalių... arba kokio metalo blizgūs (bronzos pvz)...
Juodos pėdkelnės man prie tokios žalios... tragiškai blush2.gif
Batukas gan lengvas, šonuose prakirpimai, ir diržiukas gan žemai, nemanau kad stambintų koją g.gif .
dar žalių suknelių su juodais bateliais
ir juodom pėdkelnėm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 21 vasario 2013 - 09:48
QUOTE(bytte @ 2013 02 21, 10:47)

Čia jau per storos smile.gif
Atsakyti
Radau ką siūlo Gokas... metalo spalvos batelius (man irgi gražiausia žalia su metalu... kiekvieno sezono žaliai savas metalas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 21 vasario 2013 - 10:08
QUOTE(bytte @ 2013 02 21, 11:08)
Radau ką siūlo Gokas... metalo spalvos batelius (man irgi gražiausia žalia su metalu... kiekvieno sezono žaliai savas metalas  blush2.gif

Gražiai tie metelo bateliai, bet naujų aš tikrai nepirksiu, bus gerai ir mano juodi su kūno pslavos pėdkelnėm
Atsakyti
QUOTE(Snieguota @ 2013 02 21, 10:02)
reiks kokiam deichmane paziuret, gal bus papigiai kokių žalių?

Žinai ką, jei jau žiūrėsi Deichmane ar kažkur, tu geriau žiūrėk kūno spalvos batelius arba tikrai auksinius. Jie gi prie visko tinka! Ar žalia ta suknelė bus, ar raudona. O nusipirksi žalius batelius - taigi tik prie tos vienos suknelės...
Atsakyti
QUOTE(Snieguota @ 2013 02 21, 10:12)
Gražiai tie metelo bateliai, bet naujų aš tikrai nepirksiu, bus gerai ir mano juodi su kūno pslavos pėdkelnėm

bet šiaip gera investicija, nesvarbu kokios spalvos suknia, visada tinka savas metalas... dar auskarus tokio pat metalo įsisegi... ir galva nebeskauda dėl puošnumo smile.gif
Bėda kad nelabai tų batelių yra pirkt verysad.gif

donstop aš supratau kad minėjai būtent kad kaip batukai juodas pėdkelnes... jei plonas juodas vilkt gal ir puse velnio g.gif bet mano kojos su tokiom juodom kažkodėl storesnės atrodo nei su kiek tamsesnėmis už nuosavą kūno spalvą... kažin kodėl? gal plonos kad kiek blizgios g.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 02 21, 11:25)
donstop aš supratau kad minėjai būtent kad kaip batukai juodas pėdkelnes... jei plonas juodas vilkt gal ir puse velnio g.gif bet mano kojos su tokiom juodom kažkodėl storesnės atrodo nei su kiek tamsesnėmis už nuosavą kūno spalvą... kažin kodėl? gal plonos kad kiek blizgios g.gif

Įdomu, aš kažkaip neatkreipdavau dėmesio g.gif

Aš pati turiu žalią suknelę, tiesa, manoji storesnė, megzta trikotažinė, bet atspalvis panašus, vakare galėsiu įkelti iš namų kompo. Tikrai bėda dėl jos su batais smile.gif Aš darbe persiaunu, tai iš mano kuklios batelių kolekcijos mano galva geriausiai žiūrisi taupe. Pėdkelnes derinu kūno ir spec nusipirkau rudas (kadangi jų storis ~40-50 denų, tai didelio skirtumo tarp kūno ir rudų kaip ir nėra). Turiu juodus batelius - man negražu unsure.gif Gal turi įtakos asmeninė antipatija juodai spalvai blush2.gif Prie juodų batelių visad renkuosi juodas pedkelnes (storis 30 - 70 denų - priklausomai nuo likusių rūbų storumo), kitaip man paranoja, kad blauzdos atrodo storos unsure.gif Ir juodi bateliai + juodos pėdkelnės jau eina nebe prie žalios suknelės, o tarkim prie tamsiai mėlynos. Tai tiek iš asmeninės patirties unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 21 vasario 2013 - 10:36
Man irgi paranoja kad juodi bateliai netinka beveik prie nieko lotuliukas.gif . Bet tokie lengvučiai visai gerai atrodo prie tokios ryškios spalvos... o kai pas mane ryškių spalvų ne fontanai rolleyes.gif ... pastebėjau senokai, gal prieš 5-kis metus, kad akis bado biggrin.gif . O permatomas juodas pėdkelnes dar seniau pastebėjau, kad gaunasi pas mane baisuma... dar studentaudama, kai tesvėriau 64 kg (kai dabar 80 kg).
Vienas vargas su ta juoda hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 02 21, 12:00)
Man irgi paranoja kad juodi bateliai netinka beveik prie nieko  lotuliukas.gif

Ir man biggrin.gif Nebent oxford stiliaus prie kostiumėlinių kelnių biggrin.gif Arba žieminius ilgus batus - čia juodi man labai gerai! Net kai pradėjau pripažinti, kad man ji ne itin biggrin.gif Jūsų, kobros, nuopelnas lotuliukas.gif Jau prisipirkau koralinių maikių... Dar nagų laką ir lūpdažį tokius. Bliamba, kaip gerai tinka... Ot paimsiu ir ryt pasifotografuosiu, kodėl iki šiol nepasifotografavau? Nukrypau smile.gif

Bet va jei suknelinius batelius pirkt, ar ant kablo, arba balerinkas, arba kokias basutes, na ką prie sijono, tai imčiau negalvodama arba auksinius, arba kūno spalvos. Jie prie visko! Ir plius kojas ilgina blush2.gif

Žėkit, Vasiljevas savo laidoj ką daro. Kas antrą stambesnę moterą klasikiniais kūno spalvos lakiniais bateliais apmauna, ir kūno spalvos pėdkelnėm, o viršus - koks tik nori, kad ir papūgos spalvų, jis tai jau spalvų nebijo anė kiek biggrin.gif Ir kaip gražiai jos atrodo!

Čia jo visos laidos:
http://www.1tv.ru/sprojects/si=5726
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 02 20, 20:56)
Merginos o antras puses jūs kaip nors bandot renkt? aš vat bandau rast kas jiems pagal figūrų tipą tinka...
kažką radau blush2.gif

Įdomus puslapis, bet saviškio tipo nepavyko nustatyti. Maniškis vyras šiuo metu su didžiuliu pilvūzu, tai užrašiau nuo Naujų metų į sporto klubą ax.gif Ir kol pūzo nebeliks, nelabai ką naujo pirksim cool.gif
Atsakyti