Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Tynka @ 2013 02 20, 13:25)
ai o aš tai obuolys, pfe.

Ir visai ne fe, obuoliai sveika ir neturi celiulito, ir kai jie eina su V iškirpte ir aptemptais džinsais arba mini šortukais, visi seiles paleidžia ir paskui naktim nemiega biggrin.gif

Ir visai ne obuolys, o vyno taurė tongue.gif

QUOTE(bytte @ 2013 02 20, 14:12)
ir plaukų kur moterims nepriklauso pridygsta...

Tokie žmonės užtataigi paparastai ten, kur priklauso, turi nuostabius plaukus rolleyes.gif
O kitur taigi nusidepiliuoji biggrin.gif

QUOTE
O vat kultūristų forumuose aiškina... kad svoris auga trose vietose kur lėčiausia medžiagų apykaita... o lėčiausia ji tose vietose, kurios mažiausiai juda... mol šikna auga tiems ir toms kurie dirba sėdimą darbą... taigi jei smėliui auga šikna, vadinasi tas smėlis per daug sėdi biggrin.gif

Ir dar šneka, kad svoriui kristi kiektai padeda ir probleminių vietų masažas. Taigi smėliui, kuriam auga šikna, gerai padėtų sveikas spyris į subinę... biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2013 02 20, 14:12)

Mano irgi antras neskaičiuoja. Ir pavedinėjau įvairius skaičius - neskaičiuoja, ir basta.

O pirmas tai mane pralinksmino. Parašė - inverted triangle. Kas čia per š, galvoju... Paskui žiūriu - vietoj liemens parašiau klubus biggrin.gif Krūtinė, klubai, liemuo biggrin.gif Išeina, šikna 30 cm mažesnė už taliją lotuliukas.gif Ot čia tai figūra lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

O gerai surašius tai smėlys...
Papildyta:
Šeštadienį eisiu į teatrą, nainai nai. O apsirengt turiu tik tą vieną man netinkančią juodą suknelę biggrin.gif Nai nai nai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Snieguota @ 2013 02 20, 12:56)
Kitą savaitagalį į balių keliausiu ir eisiu su ta žalia suknia, kur foto imečiau, dabar galvoju kokias pėdkelnes reik dėtis prie tos suknios ir tokių batų

o ta suknė trikotažinė? nlb aišku iš foto...

jo, vyno taurė geriau negu obuolys, Noa. biggrin.gif
Ant suknelės juodos dėk šalį nai nai smile.gif arba kolje nai nai, ir bus grooožis 4u.gif (Čia apie Noa suknelę aš)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 20 vasario 2013 - 15:36
QUOTE(Noa @ 2013 02 20, 16:33)

Tokie žmonės užtataigi paparastai ten, kur priklauso, turi nuostabius plaukus rolleyes.gif
O kitur taigi nusidepiliuoji biggrin.gif

Čia tu taip galvoji, kad kur reikia geri plaukai, vat aš iš tų plaukuotesnių, bet plaukai ant galvos tai trys tik ir tie patys ploni, o tas depiliavimas ir akutimas tai žudantis reikalas
Papildyta:
QUOTE(Tynka @ 2013 02 20, 16:36)
o ta suknė trikotažinė? nlb aišku iš foto...

jo, vyno taurė geriau negu obuolys, Noa.  biggrin.gif 
Ant suknelės juodos dėk šalį nai nai smile.gif arba kolje nai nai, ir bus grooožis  4u.gif (Čia apie Noa suknelę aš)

Trikotažinė

Noa, tu gražų vyriškį pasiimk po paranke ir niekas nematys tavo juodos suknelės
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 02 20, 09:57)
Jei jau klasikiniai smėliai su mini gražiai atrodo, tai vadinas galim thumbup.gif : merilyn monroe ir sophia Loren
Manau negalima taip apibrėžt - mini ir skiny  schmoll.gif ... reik žinot prie kokių batų ir viršų nešiot... smėliams tiesiog gali gautis too sexy variantas... per daug didelis arsenalas pas juos viliojant vyrus lotuliukas.gif  O sijono ilgis išvis gi individualus dalykas.

As sian su miniaku kur eina kazkur per 2 prie 1 tarp juosmens ir keliu, man atrodo visai normaliai nukerta g.gif Ir aplamai kiek ziuriu, tai visi ilgiai iki keliu man dgmz nieko, o vat jau zemiau - niochen g.gif

QUOTE(bytte @ 2013 02 20, 13:12)

O vat kultūristų forumuose aiškina... kad svoris auga tose vietose kur lėčiausia medžiagų apykaita... o lėčiausia ji tose vietose, kurios mažiausiai juda... mol šikna auga tiems ir toms kurie dirba sėdimą darbą... taigi jei smėliui auga šikna, vadinasi tas smėlis per daug sėdi biggrin.gif


Ok, man pvz nukrito per apimti toj vietoj, kur liemenele segasi, o patys papai nelabai. tai dabar paaiskink pagal savo teorija, kaip cia yr? laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 02 20, 15:33)
Tokie žmonės užtataigi paparastai ten, kur priklauso, turi nuostabius plaukus rolleyes.gif
O kitur taigi nusidepiliuoji biggrin.gif

Lygtai vyrai plinka ne nuo moteriškų hormonų pagausėjimo, taip kad plaukų gausa ant pakaušio irgi moteriškų hormonų darbas...
Tai vat kitur nusidepiliuoji... o ant galvos prisiklijuoji lotuliukas.gif
QUOTE(Shana @ 2013 02 20, 17:34)
Ok, man pvz nukrito per apimti toj vietoj, kur liemenele segasi, o patys papai nelabai. tai dabar paaiskink pagal savo teorija, kaip cia yr? laugh.gif

Nu značit labai daug lanksteisi ir sukinėjaisi biggrin.gif
A teorija ne mano blush2.gif ... aš ją pas kulturistus forume radau tongue.gif . Jie masės augimą sieja su kaulų stambumu, o lašinių kaupimosi vietas su judėjimu... o į kažkokius ten hormonus nekreipia dėmesio irnesakyk.gif jie gi ne bobos, pas juos gi (.)(.) neauga biggrin.gif
Atsakyti
Merginos o antras puses jūs kaip nors bandot renkt? aš vat bandau rast kas jiems pagal figūrų tipą tinka...
kažką radau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 02 20, 19:56)
Merginos o antras puses jūs kaip nors bandot renkt? aš vat bandau rast kas jiems pagal figūrų tipą tinka...
kažką radau blush2.gif


man ti jau saviškį reiktų nuo galvos iki kojų perrengt lotuliukas.gif sustambėjo rupūžokas biggrin.gif , o ir susibaigt baigia garderobas, o nusitempt perrengt nelabai eina, nes tipo be proto be krašto užsiėmęs lotuliukas.gif doh.gif nu bet jau reiks. reik pasižiūrinėt kokius fasonus pilvūzams geriau rinktis biggrin.gif o kas liečia spalvas, tai aš jam labai neblogai pataikydavau. jis pas mane šviesus rudenukas, tai kuo šviesesnis ir murzinesnis, tuo gražiau ant jo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Snieguota @ 2013 02 20, 16:47)
Noa, tu gražų vyriškį pasiimk po paranke ir niekas nematys tavo juodos suknelės

Dar ko dry.gif Aš noriu, kad manimi puoštųsi, o ne aš kažkokiu ten die... Nu vyriškiu biggrin.gif


QUOTE(bytte @ 2013 02 20, 20:56)
Merginos o antras puses jūs kaip nors bandot renkt? aš vat bandau rast kas jiems pagal figūrų tipą tinka...
kažką radau blush2.gif

Ai daugmaž jo stilių žinau ir perku... Rengiasi jis taip... Ai nu, spalvas sau pasirenka teisingai. Jis pas mane light summer be jokių abejonių, tai griebia visokias šviesias spalvas, tokias kaip grindų skuduras, debesys ir dulkėtas kelias, o juodos nemėgsta. Keistas žmogus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Snieguota @ 2013 02 20, 13:21)
"Sorry your body is not in the 4 shapes we calculate." lotuliukas.gif

lotuliukas.gif

Man tai atrodo tiesiog kūno spalvos pėdkelnės su ta suknele ir bateliais g.gif Aišku, dar galima nepermatomas juodas g.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 02 20, 11:12)
va galim pasiskaičiuot linksmumui:
body shape calculator
body type calculator

o.. rectangle.. ir banana lotuliukas.gif

Snieguota, man tie bateliai prie suknės tos nl tinka...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 20 vasario 2013 - 21:37
QUOTE(groovy @ 2013 02 20, 21:58)
lotuliukas.gif

Man tai atrodo tiesiog kūno spalvos pėdkelnės su ta suknele ir bateliais g.gif Aišku, dar galima nepermatomas juodas g.gif

man ir taip atrodo geriausia

QUOTE(Tynka @ 2013 02 20, 22:34)
o.. rectangle.. ir banana  lotuliukas.gif

Snieguota, man tie bateliai prie suknės tos nl tinka...

reiks savaitgalį pasidaryt foto sesiją su visais bateliais kokius turiu, o turiu dvi poras blush2.gif reiks kokiam deichmane paziuret, gal bus papigiai kokių žalių?
Atsakyti
Snieguota IMHO juodi bateliai prie tokios žalios tinka... ir kūnos spalvos pėtkelnės... dėl stiliaus tai neaišku kokia suknutės apačia, koks ilgis... tai gal ir nesižiūrėtų. Bet šiaip tai aš įsivaizduoju kad turėtų tikt g.gif .
Atsakyti