Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(dontstop @ 2013 01 02, 09:55)
Nežinau dėl internetinės parduotuvės, aš ten nieko neperku, o pačioj Elevitoj tai turėtų būti  smile.gif  Gamintojas - 1 rešenie, serija Aptečka Agafji  4u.gif

ačiūūū, reiks užmest akį
Atsakyti
purškalo Eurokos'e tikrai yra, prieš Naujus pirkau smile.gif
Atsakyti
sveikos,
su šventėmis jus wink.gif 4u.gif
Atsakyti
Su šventėmis, aš šiuo metu dairausi praturtinimų šventinei kapsulei ir šiaip papildymų kasdienėms, kad nenusibostų ir vis kažko nauja atsirastų.
Atsakyti
Na o aš radau vieną fotkę su savim lotuliukas.gif , tai pasirodysiu savo naują fainuolį šalikiuką biggrin.gif

Tik nieko nesakykit apie netinkančius batus ir sijoną tongue.gif Mat dažniausiai einu su mėlynais džinsais ir kiek ryžesniais batais, o čia teko bėgte išlėkt iš namų , tai kur jau ten ką bederinsi lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šalikas gražus, o kepurę tokią ir aš pernai turėjau, bet galvojau, kad ji man netinka, tai praganiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Inc, man tai viskas čia tinka. Labai gražiai atrodai. Apie paltuką tai tyliu - laaabai Tau tinka thumbup.gif
Atsakyti
Inc, gražus šalikas ir gražiai užrištas 4u.gif

o aš pabėdavojau, kad daug pernai išleidau, o šiandien žalius vaškuotus džinsus nusipirkau blush2.gif tik tiek, kad labai pigiai, o džinsų pernai nei vienų nepirkau bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Man inc salikas irgi grazus ir graziai suristas, pati mezgei? Bet visa kita tai nee...nepykit, bet man bobiskai atrodot, o amzius speju panasus kaip mano, nes vyresniuju vaiku amzius toks pat blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(brita33 @ 2013 01 02, 16:50)
Šalikas gražus, o kepurę tokią ir aš pernai turėjau, bet galvojau, kad ji man netinka, tai praganiau  lotuliukas.gif

aj, tą kepką, tai nnešioju tik kai einu vaikų paganyt po kiemą biggrin.gif
dažniau va šitą užsidedu
user posted image


QUOTE(_asamaM @ 2013 01 02, 17:07)
Inc, man tai viskas čia tinka. Labai gražiai atrodai. Apie paltuką tai tyliu - laaabai Tau tinka  thumbup.gif

mhm, neblogas neblogas tas paltelis mirksiukas.gif nors pradžioj galvojau, kad ta mėlyna man neprilips

QUOTE(saimona @ 2013 01 02, 18:53)
Inc, gražus šalikas ir gražiai užrištas  4u.gif


aga, čiotkas drinks_cheers.gif o dar ir "Verpstas" gamybos, vilnoniukas grynas

QUOTE(Leticija @ 2013 01 02, 18:59)
Man inc salikas irgi grazus ir graziai suristas, pati mezgei? Bet visa kita tai nee...nepykit, bet man bobiskai atrodot, o amzius speju panasus kaip mano, nes vyresniuju vaiku amzius toks pat  blush2.gif

nea, nemezgiau biggrin.gif aš nebent vaikams mezgu ką nors. tokio dydžio mezginiai ne mano kantrybei biggrin.gif šiaip aš tik jį panoms ir norėjau parodyt, nes neseniai gyriausi čia, kad žadu pirkt.
ne ne, ne mano reikalas ant tavęs pykt - kokia esu, tokia esu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 01 02, 19:40)
nea, nemezgiau biggrin.gif aš nebent vaikams mezgu ką nors. tokio dydžio mezginiai ne mano kantrybei  biggrin.gif šiaip aš tik jį panoms ir norėjau parodyt, nes neseniai gyriausi čia, kad žadu pirkt.
ne ne, ne mano reikalas ant tavęs pykt - kokia esu, tokia esu  mirksiukas.gif


Sijona reik trumpint, batu aula ilgint ir bus liux biggrin.gif
Atsakyti
Nesusilaikau, bet mergaiciuko suknele anoje temoje tiesiog tobula biggrin.gif tik iskirpte manau gili, bet maikyte po apacia atodytu liuks thumbup.gif

QUOTE(inc @ 2013 01 02, 17:16)
Na o aš radau vieną fotkę su savim  lotuliukas.gif  , tai pasirodysiu savo naują fainuolį šalikiuką  biggrin.gif

Tik nieko nesakykit apie netinkančius batus ir sijoną  tongue.gif Mat dažniausiai einu su mėlynais džinsais ir kiek ryžesniais batais, o čia teko bėgte išlėkt iš namų , tai kur jau ten ką bederinsi lotuliukas.gif

Man viskas gerai su tais batais, paltu ir sijonu smile.gif
Atsakyti