Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(bytte @ 2013 02 20, 10:20)
Šiaip smėliai turi labai ryškę taliją. Kaip sakant vapsvos... Ir jie tokie ... lenktų formų gaunasi... nes ne tik talija, bet ir visa kita taip pat vietomis plona. Todėl smėliai linkę atrodyt storesni nei išties yra...


Gryna tiesa, ir tai visiškas šūdas. Taip ir yra, kaulai ploni - pečiai siauri, riešai siauri, kaklas, kulkšnys... Boba 180 ūgio, o žiedas - 16to dydžio biggrin.gif Tai to žiedo bala nematė, aš jų vis viena nenešioju, bet su drabužiais tai nu ir nafig.

Sako - nešiokit liemenuotus! Puiku, bet kur gaut tiek liemenuotus? Mažiau liemenuoti storins. O tiek liemenuotų negausi! Iš Ditos von Teese kaulint nenešiojamų?! Gi viskas parduotuvėse - ant moters, kurios liemuo skiriasi nuo klubų 20 cm, 20, ne 30. Ir jei šikna ir papai gerai, tai viskas kitkas kabo! Kelnes kokias galima nunešt pas siuvėją. O švarkus, marškinėlius, paltus, sukneles??? Ne visada tiek paliemenuot gatavą daiktą ir eina, kitą kartą ten kažkoks kirpimas kitoks turi būti...

Eina jie šikt su tokiais nerealiais patarimais. Skaitau, kaliegos, kad jie iš mūsų tyčiojasi! Sako, oversized smėliams negalima? O kodėl negalima? dry.gif



QUOTE
Nu nu... aš kriaušė ir jokio celiulito neturiu... o mano mama jau pensijoje, ir irgi celiulito neturi, nors apimtys apatinės dalies visad ne mažos buvo...
O obuoliai celiulito klubų zonoje nelabai turi, bo celiulitas atsiranda tik riebaliniame sluoksnyje... taigi jiems kitoje vietoje jis atsiranda...

Na, nežinau, gal taip ir gali būt, tik aš niekada neregėjau biggrin.gif Tai gal jūs kokios retos veislės netikros atletiškos kriaušės biggrin.gif Būtų įdomu pamatyt kokiam baseine biggrin.gif Nes realiai nu tikrai nemačiau. O vat kas mano, kad neturi, tokių esu mačius! biggrin.gif

Nu neeee... Gi nėra žmonių išvis be riebalinio sluoksnio, nebent anorektikai. Vis viena kažkoks yra pas kiekvieną, tai ir celiulitas gali būti, ir pas kūdas būna biggrin.gif

Skaičiau, kad obuoliai tikrai neturi ar bent stipriai mažiau celiulito turi dėl to, kad jie turi daugiau kažkokių vyriškų hormonių. Na pas jas ten vyrauja. Tai lemia ir figūrą tokią nelabai moterišką (riebalai ant pilvo šiaip jau vyriška), bet va kartu ir gražias kojas - celiulitas yra moteriškas reikalas biggrin.gif
O va smėliai ir kriaušės tai moteriškų hormonų turi sočiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 02 20, 10:08)
Eina jie šikt su tokiais nerealiais patarimais. Skaitau, kaliegos, kad jie iš mūsų tyčiojasi!
Skaičiau, kad obuoliai tikrai neturi ar bent stipriai mažiau celiulito turi dėl to, kad jie turi daugiau kažkokių vyriškų hormonių. Na pas jas ten vyrauja.  Tai lemia ir figūrą tokią nelabai moterišką (riebalai ant pilvo šiaip jau vyriška), bet va kartu ir gražias kojas - celiulitas yra moteriškas reikalas biggrin.gif
O va smėliai ir kriaušės tai moteriškų hormonų turi sočiai biggrin.gif

aš jau seniai, labai labai seniai pasiunciau tuos stilistus ten pat... Nu negraziai as atrodau su visiskai tiesiom kelnem ir ir kad ir liemenuota bliuska, nes realiai pas mane juk viskas tiesiai ir nueina, toks vaizdas, kad nei koju, nei klubu, nei talijos (tos tai realiai nera) O kai kelnes siauros skiny ar slim (straight) o virsus jau kad ir burbuliukiskas, tai jau matant kojas daug kam ir neidomi ta talija.
Kaip objektyvus (nor savo atzvilgiu kazin ar galima but objektyvia) obuolys pasakysiu, kad tikrai maziau celiulito turiu nei gerokai kudesnes smelines ar kriausines drauges ir tas celiulitas toks gan lengvai pasiduodantis mano (aisku kai rimtai uzsiimu masazu ir kremais). Vasara ant idegusios odos net beveik nepastebimas (o gal idegusi as pati sau fainesne, todel maziau objektyvi).
Atsakyti
Šiandienos atrdaimas, kad aš kriaušė esu: 112-90-117, o taip noriu smėliu būti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Snieguota @ 2013 02 20, 11:27)
Šiandienos atrdaimas, kad aš kriaušė esu: 112-90-117, o taip noriu smėliu būti  doh.gif


Mano manymu, tu ir esi smėlis wink.gif Pas kriaušes ne 5cm skirtumas viršaus nuo apačios būna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 02 20, 12:41)
Mano manymu, tu ir esi smėlis wink.gif Pas kriaušes ne 5cm skirtumas viršaus nuo apačios būna  smile.gif

tai kad vidurys turi skirtis 30 cm, o pas mane to nėra
Atsakyti
QUOTE(Snieguota @ 2013 02 20, 11:44)
tai kad vidurys turi skirtis 30 cm, o pas mane to nėra


o tu pilvą įtrauk ir bus tau tie +3cm biggrin.gif šiaip gi 25cm užtekta skirtumo mirksiukas.gif
Atsakyti
O kur aplamai tie cm parašyti?
Bendrai palaaaaaa.... Svoriui kintant, man atrodo, ir cm kinta mastau.gif Ta prasme, jei plona merga smėlys, o priaugs svorio tik ant subinės - ir bus kriaušė... Teisingai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 20 vasario 2013 - 12:03
QUOTE(Noa @ 2013 02 20, 12:01)
O kur aplamai tie cm parašyti?
Bendrai palaaaaaa.... Svoriui kintant, man atrodo, ir cm kinta mastau.gif Ta prasme, jei plona merga smėlys, o priaugs svorio tik ant subinės - ir bus kriaušė... Teisingai?

Nu nezinau kaip ten buna, bet turejau bendradarbe kriausę, aiškiai išreikštą kriausę. Jos žodziai "Nu *** ble... per 20 nepriklausomybės metu sikna uzaugo, 20 cm, o papai tokie kaip ir prie ruso" Žodžiu, jei jau turi dovanele, tai ir svoriui svyruojant ji išlieka.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 02 20, 10:01)
O kur aplamai tie cm parašyti?
Bendrai palaaaaaa.... Svoriui kintant, man atrodo, ir cm kinta mastau.gif Ta prasme, jei plona merga smėlys, o priaugs svorio tik ant subinės - ir bus kriaušė... Teisingai?

smėlys paprastai svorio priauga ne tik ant subinės. Ant subinės priauga kriaušė. Tai jei smėlys priaugo tik ant subinės, vadinasi jis ir buvo kriaušė. Slapta smile.gif

ai o aš tai obuolys, pfe.
Atsakyti
Tada aš ne kriaušė liezuvis.gif , nes pas mane svoris priauga tolygiai, o krenta labiausiai nuo talijos.
Šiaip dėl to celiulito pritariu Noa dėl hormonų... kadangi pas mane vyriškų hormonų netrūksta, todėl ir papų nėr... ir plaukų kur moterims nepriklauso pridygsta... ir šiaip kartais moterų nesuprantu... tai vat to celiulito gal ir nėra dėl to. Bet vat su mama mes nusprendėm kad dar ir nuo kontracepcijos, ir nuo maisto su E tas celiulitas paūmėja (kažkur skaičiau kad nuo kai kurių E padidėja net krūtinė... todėl bendrai šiuolaikinės moterys turi didesnes krūtis, atmetant aišku chirurginius įsikišimus)... po hormoninio gydimo pas mane kažkokios užuomazgos celiulito atsirado... ir suprask ar kad svoris šoktelėjo, ar ir tas ir tas...

O vat kultūristų forumuose aiškina... kad svoris auga trose vietose kur lėčiausia medžiagų apykaita... o lėčiausia ji tose vietose, kurios mažiausiai juda... mol šikna auga tiems ir toms kurie dirba sėdimą darbą... taigi jei smėliui auga šikna, vadinasi tas smėlis per daug sėdi biggrin.gif
Papildyta:
manau be cm dar svarbu vaizdas...
va galim pasiskaičiuot linksmumui:
body shape calculator
body type calculator
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 20 vasario 2013 - 13:05
kažkada aš su savo ūgiu svėriau 65 kg, o kai priaugau, tai priaugau visur tolygiai: ir ant papų ir ant šikynės ir ant kojų, ir ant liemens ir ant rankų, taip tolygiai man pasiskirste tas svoris, kad net gražu lotuliukas.gif
pagal vieną skaičiuoklę aš smėlys thumbup.gif man tinka, o pagal kitą "Sorry your body is not in the 4 shapes we calculate." lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Snieguota: 20 vasario 2013 - 13:23
Kitą savaitagalį į balių keliausiu ir eisiu su ta žalia suknia, kur foto imečiau, dabar galvoju kokias pėdkelnes reik dėtis prie tos suknios ir tokių batų
Atsakyti