Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(bytte @ 2013 02 19, 09:17)

Jeee, aš ne obuolys bigsmile.gifVyno Taurė bigsmile.gif flirt.gif

Tokia kaip Noa taurė laugh.gif Norėč migruot į šampaninę bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _asamaM: 19 vasario 2013 - 11:18
Tai pas tikrus smėlius gi atsvara užpakalui ne pečiai, o (.)(.) biggrin.gif . A vot kai pečiai tik - kriaušės hibridas... kaip bežiūrėtum šiknai atsvarą gali tik didelė krutinė sudaryt tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2013 02 19, 12:16)
Jeee, aš ne obuolys  bigsmile.gif  Aš Vyno Taurė   bigsmile.gif  flirt.gif 

Tokia kaip Noa taurė laugh.gif Norėč migruot į šampaninę  bigsmile.gif

Aš ne taurė dry.gif Aš blyn eglutė skarota, eglutė žalia biggrin.gif Jei pagal papus, tada smėlio laikrodis ant pagaliuko lotuliukas.gif

Tai kai esi taurė, tai galima labai į daug ką mutuoti bigsmile.gif Į kokią labai gražią su gėlytėm!!! Paauksuotais krašteliais bigsmile.gif

Kaip tik taures aptarėm... biggrin.gif
Atsakyti
do - “If you want colour mixing underline z.B. pants and shirt in same colour and jacket in an other colour”

don’t – "light colours on top"


Kas tas z.B blink.gif

Suprask – viršuj šviesus netinka, tai apatinis sluoksnis tamsi spalva, švarkas vėl tamsi spalva.. Kažkas čia ne taip g.gif

Jaučiu gali būt šiek tiek šviesesnė spalva apačioje - sijonas/bliuzė/kelnės/bliuzė ir tamsesnis švarkelis rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _asamaM: 19 vasario 2013 - 11:37
QUOTE(_asamaM @ 2013 02 19, 12:37)

Jaučiu gali būt šiek tiek šviesesnė spalva apačioje - sijonas/bliuzė/kelnės/bliuzė ir tamsesnis švarkelis  rolleyes.gif

Man irgi atrodo. Jei tavo stiprioji vieta yra šikna ir kojos, tai jas ir akcentuoji ta šviesia spalva, taip aš suprantu!
Atsakyti
Aš irgi ne viską ten supratau... tarkim prie accessories šampankėm: down-hanging scarfs? tipo nutysę šalikai?
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 02 19, 13:08)
Aš irgi ne viską ten supratau... tarkim prie accessories šampankėm: down-hanging scarfs? tipo nutysę šalikai?

Nu. A šo? Nekils gi jie į viršų! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Snieguota @ 2013 02 19, 09:01)
Dėvėti rūbai, pačios geriausios pardės man

A iš kur tada nuotrauka? g.gif
Atsakyti
Ant drabužių būna etiketės g.gif Kartais rolleyes.gif
Papildyta:
Kaip manot, kokiam tipui toks bolero galėtų tikt? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _asamaM: 19 vasario 2013 - 13:26
QUOTE(bytte @ 2013 02 19, 10:57)
Mano mamos figūra biggrin.gif , jin save visada prie smėlių priskirdavo blush2.gif O mano akimis tai kažkoks hibridas, rimtai atletiškos kriaušės variantas  drinks_cheers.gif
...gal iš čia ką tinkamo rasi... My Webpage


nėr manęs ir čia ***** lotuliukas.gif tuoj pasiusiu gatavai ir pradėsiu burnot kaip noa apie kelnes, juoda ir t.t. lotuliukas.gif

QUOTE(Noa @ 2013 02 19, 11:15)
Man būtų pusė velnio, jei tos kelnės nebūtų baltos. dabar nu tikrai jau perebor mastau.gif

O aš tai arba kriaušė, arba smėlys. Man atrodo, kad jei sverčiau 100 kg, tai tikrai būčiau kriaušė, nes svoriui augant didėja viskas, bet šikna labiausiai biggrin.gif Kita vertus, bepapiškumu niekad nesiskundžiau, pirmas ir trečias matavimai pas mane visada panašūs, o vidurinis - 30 cm mažiau.
Bet! Pas mane pakankamai siauri pečiai! Tai vizualiai gal kaip tik subinė didelesnė atrodo! Tai gal vis tik kriaušė? g.gif
Papildyta:

unsure.gif Pagal šitą aš ne kriaušė - kažkodėl kriaušės kojos čia vaizduojamos trumpesnės už vidutines. Bet va kad manęs čia iš viso nėr, tai kitas klausimas mastau.gif Gi žmonės mielieji, pagal visus parametrus vidutinis kojų ilgis yra 32 džinsų ilgis. Petite - 30, aukštoms - 34. O pas mane 36tas! O tuo tarpu su liemeniu, rankom jokių problemų nėr - rankovės, pečiai ir liemuo man standartiniai gerai.

aš tas jos kelnes iškart galvoj tamsiom paverčiau biggrin.gif tokių šviesių niekad nenešiočiau ir aš mirksiukas.gif

mano svoris kai kyla, tai irgi labiausiai per klubus
o va su rankovių ilgiu man dažnai būna trumpos ir dar karts nuo karto būna pečiai siauri biggrin.gif

QUOTE(bytte @ 2013 02 19, 11:19)
Tai pas tikrus smėlius gi atsvara užpakalui ne pečiai, o (.)(.)  biggrin.gif . A vot kai pečiai tik - kriaušės hibridas... kaip bežiūrėtum šiknai atsvarą gali tik didelė krutinė sudaryt tongue.gif


nu jo, krūtinė, bet kai bando lygsvarą išgaut, tai pečius optiškai sako platint. va man tas labiausiai ir nepatinka, kad kai save priskiriu kriaušėms, tai nebeatsirenku patarimų dėl viršaus. ten gi visi pasiūlymai kaip paplatinti pečius gaunas, o man to nereikia. iš dalies tikrai normaliau būtų laikytis pasiūlymų smėliams. tik reik krūtinę pasididinti gal, kad prie jų chebros geriau atrodyčiau? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 02 19, 14:46)
nu jo, krūtinė, bet kai bando lygsvarą išgaut, tai pečius optiškai sako platint. va man tas labiausiai ir nepatinka, kad kai save priskiriu kriaušėms, tai nebeatsirenku patarimų dėl viršaus. ten gi visi pasiūlymai kaip paplatinti pečius gaunas, o man to nereikia. iš dalies tikrai normaliau būtų laikytis  pasiūlymų smėliams. tik reik krūtinę pasididinti  gal, kad prie jų chebros geriau atrodyčiau?  lotuliukas.gif

Tai jei tu, kaip Bytte sako, atletiška kriaušė, tai gal tu JAU patobulinta, ta prasme, paplatintais pečiais! Na, kam reikia, o kam jau nebereikia, kas jau pasiturbino biggrin.gif Tarkim, man nebereikia patarimo - lūpas dažyti koraliniu lūpdažiu, jei aš jas JAU tokiu pasidažius! Atmesk tą ir viskas biggrin.gif

O papus pasididnt prie šiuolaikinių liemenėlių tai prošče prostovo! Tų vadinamų bombshell - nuo VS iki Lindexo, visur pilna. Tik VS, man atrodo, geresni biggrin.gif Pati nežinau, neturiu, bet reklama rašo - padidina vienu dydžiu! biggrin.gif Pas ką B, pas tą bus C.
Papildyta:
QUOTE(inc @ 2013 02 19, 14:46)
nėr manęs ir čia *****  lotuliukas.gif tuoj pasiusiu gatavai ir pradėsiu burnot kaip noa apie kelnes, juoda ir t.t.  lotuliukas.gif

Klausyk. O jei ne paveiksliuką žiūrėt, o parašymą apačioj - ar negali tu būti kėglis (skittle)? biggrin.gif

Nes aš iš paveiksliuko irgi neradau, o iš aprašymo tai smėlys. Galvojau, tas ten cello, bet ne - ten turi būti platūs pečiai! Ir dideli papai. Papus turiu, pečių ne biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(_asamaM @ 2013 02 19, 14:29)
Kaip manot, kokiam tipui toks bolero galėtų tikt?  rolleyes.gif

Neįsivaizduoju, bet mano tipas tokio norėtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2013 02 19, 14:29)
Kaip manot, kokiam tipui toks bolero galėtų tikt?  rolleyes.gif

AsamaM, aš tokius nešiodavau, kai buvo madoj, su savo smėlio lakrodžiu. Užrišimą darydavau ties liemeniu, kuris pas mane nors ir aukštokas, bet kiek žemiau žiūrisi, nei pas moterą ant foto 4u.gif
Atsakyti