Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Noa @ 2013 02 18, 19:14)

O kitaip - kam tada skirtos tos rauktos kelnės? Obuoliam, kurių subinės - tik užuomazgos, o pilvelis - pavalgęs? Tai ar bus gražu, jei apsitemps pavalgęs pilvelis, o graži subinė bus paslėpta po klostėm? Tada jau sakyčiau kaip tik, pieštuką arba skinny, o ant viršaus - ką nors klaikiai margo, slepiančio kontūrus, arba truputuką palaido, ir niekas to pavalgiusio pilvelio net nepastebės, nes žiūrės į kojas ir pavydės biggrin.gif

Noa tiksliai aprašei kaip as rengiuosi cool.gif Nu yra tas pilvas ir niekur jis nedings, talijos nerasta, tikliau tai ten kur ji turetu buti yra beveik tokio pat plocio kaip klubai, ir kiek besverciau visad taip. siuo metu esu svorio metimo procese, todel akylai stebiu svarstykles ir draugauju su siuveju metru, ir ka jus manote, jei tos vietos kur turetu buti talija apimtis sumazeja 2 cm, tai klubu apimtis irgi tais paciais 2 cm mazeja, rei6kia nelemta man turet talijos, nelemta nesiot super leimenuotu sukneliu... unsure.gif Nu ir dzin nesiosiu skinny dzinsus su kokio balionelio stiliaus virsum ir is tolo busiu panasi i chupa chups'a cool.gif
Atsakyti
Kitaip tariant, visi kažką slepia, kas tą galą, kas aną biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 02 18, 00:56)
O dėl batų tai ką dabar mes galim žinot? unsure.gif Man tai iš aprašymo visai neaišku. O šiaip tai gali, aišku, druskos batams kenkti, juodiems irgi, betgi jos nusivalo mastau.gif Galėjai apsilašint kuo nors, įlipt į ką nors, kas čia dabar sužiūrės? mastau.gif Kokį kurą pylei, pvz., ar kokius tepalus... Jeigu plėmas, tai matomai kažkas ant jų užsipylė/užsitėškė, bet kai mums žinot, kur tu ten blūdijai po kokias dirbtuves? biggrin.gif

Arba gal pati oda kokia chrienova mastau.gif Ar ten labai geri batai? kartą turėjau Maximoj pirktą striukę. Tai joje kažkur iš vidaus lindo plėmas, panašus į riebalinį. taip ir nesupratau, kodėl. Išplaunu, gerai, po poros dienų toj pačioj vietoj - vėl. Kas ten jos viduj buvo, taip ir nesupratau... Išmėžiau nepatikrinus, daugiau Maximoj striukų neperku biggrin.gif

Nežinau koks ten velnias aš pati doh.gif ten gal net ne tai, kad plėmas, o panašiau į patrinimą - juodą. Nu žodžiu tipo dar su tom valymo putom bandžiau ten pavalyti, tai išvis paliko iš tamsaus šviesus, nei tai baltas, nei tai gelsvas, nei tai pilkšvas. Tai vistik gal kokios druskos? Bet kad tos putos lyg druskas išima ir kažin ar taip atrodytų.. o gal tipo spalva išsitrynė nuo kažko? doh.gif nu oda ten tipo šūstra, gera. Jomajo nebežinau ko imtis doh.gif

QUOTE(Tynka @ 2013 02 18, 10:10)
aš vat juodų batų niekaip neatsisakau - na man jų priežiūra aiškiausia - kokybiškas tepalas, impregnuoji ir liuks. O pvz rudi - spalvos neatitaikai, o dar būna tokia oda šviesiau ruda, kai sušlampa - tamsiai ruda, nu nesąmonė, ir raudonus tokius turius, kur tik kai sausa galiu vaikščioti.
O kaip prižiūrit spalvotus batus, na kad ir tuos taupe? bespalviu tepalu?

aš privengiu žiemą ir tą tikrąjį lietingą, šlapią, betirpstantį pavasarį irgi spalvotų batų, vien todėl, kad man nėra nieko baisiau kaip patamsėjimai kol išdžiūna doh.gif va vieninteliai kuriuos per ilgai, žiemą užnešiojau ir te tau išvis problema biggrin.gif o prižiūriu tik bespalviu.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 02 18, 19:14)
O man tai kaip tik atrodo, kad visokios klostės didžiom subinėm gerai tinka.  Kur ten A formos sijonas, arba koksai parauktas, kaip visokių ten pin up girl - visiems atrodo, kad čia toks meninis užmojis, o iš tikro ten subinė! Pabrėžiam taliją, nes ją tokią turim, o visur kitur - raukiam!
O kitaip - kam tada skirtos tos rauktos kelnės? Obuoliam, kurių subinės - tik užuomazgos, o pilvelis - pavalgęs? Tai ar bus gražu, jei apsitemps pavalgęs pilvelis, o graži subinė bus paslėpta po klostėm? Tada jau sakyčiau kaip tik, pieštuką arba skinny, o ant viršaus - ką nors klaikiai margo, slepiančio kontūrus, arba truputuką palaido, ir niekas to pavalgiusio pilvelio net nepastebės, nes žiūrės į kojas ir pavydės biggrin.gif

rauktos kelnės skirtos I tipo figūroms, kai nei šiknos, nei pilvo, nei talijos ir kūdums nesvietiškas... dar pageidautina ir galūnės iš ilgųjų. Klostės subinėm netinka, bo jei nėr pilvelio, tai reik pabrėžt kad jo nėr, o po klostėm šiknos nepaslėpsi, jin padla tik dar labiau atsikiša lotuliukas.gif . A siluetas kriaušėm tinkamas, bet jokių būdu ne rauktas ar klostuotas. Sijonai klostuoti, ar raukti tik ne nuo juosmens, o nuo klubų. Tiesa nelabai įsikertu į tulpės sijonus, jų ten irgi visokių yra, tai nežinau ar ta tulpė iškart gali prasidėt, ar nuleista g.gif . Turiu įtarima gad irgi turėtų būt su jungimu... bent jau tokios formos kelnės Jeniferei labai klaikiai atrodė g.gif ... ne šikna o krežis bulvėms... dydis įspūdingas, formos jokios doh.gif My Webpage My Webpage
Obuoliams labai labai gerai klostės priekyje, jei kalbant apie krentančias kostiuminės medžiagos kelnes. Su džinsais visad kiek kita šneka. Kaip minėjau išbandžiau nėštumo metu, kol neišsipučiau kaip banginis... aš antro nėštumo metu gana greit pavirtau į obuolį, priaugau lašinių juosmens srityje tskant dar pirmo trimestro metu. Ką daro tos klostės? jos leidžia lengvai kristi kelnėms nelūžtant kur pilvas baigiasi, todėl kritimo linija būna tiesi, kelnytės gražiai krenta. O užpakaliukas kaip tik išryškėja, kas nėr blogai, bo anas nėr koks atsikišęs. Pasižiūrėkit kaip puikiai maskuoja tokios kelnės vyrų alaus padarinius, gi principe jų talija visada arba lygi su klūbais, arba didesnė nei klubai... bet be klosčių vyriškų kelnių rasti sudėtinga.
Vat taip turi kristi obuoliukams kelnės, o tam reik priekyje laisvumo, kurį duoda nedidelės klostės priekyje.
Čia jei tikrai obuolys, o ne galimas obuolys sustorėjus... nes sukūdęs obuolys jau nebe obuolys, o virsta į I, H arba V. Tai tada ir kelnes kitokias reik devėt.
Papildyta:
Nebloga iliustracija obuoliams kelnių variantų, su kiekvienu drinks_cheers.gif :
user posted image
Atsakyti
user posted image

žinok, man šitas variantas visai nieko atrodo bigsmile.gif o tau tikrai nepatinka?
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 02 18, 19:14)
O iš kur čia tokia gera kaina?


Dėvėti rūbai, pačios geriausios pardės man
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 02 19, 08:43)
žinok, man šitas variantas visai nieko atrodo  bigsmile.gif o tau tikrai nepatinka?

žiauruma blush2.gif man daug gražiau kai jos užpakalis matosi kad yra atsikišęs į ilgį, o ne plotį... o čia balionas šiknos vietoje, ir tas balionas iš esmės gi didesnis nei ta šikna jos yra... krenta į akis iš visos figūros, jokios proporcijos, nu viena šikna tik... jokio grožio, plius optiškai tikrai didesnė atrodo nu... MB yra šiaip didelių šiknų mėgėjęs ypač tokių kaip Jenifer tipo, tai ir jam baisiai atrodė... paminėjo kad šikna turi būti ne plati, o ilga, o čia didelė, plati... visai negraži, susigadino visą grožį mol durna boba... blush2.gif

nieko nesuprantu kas parašyta, tingiu skaityt, bet patiko piešiniai ir pavadinimai blush2.gif :
kriaušėms
manekenėms
obuoliams
smėliams
atletėms
mano dukra atletiško sudėjimo (manau tokia ir liks), jiems patariama tamsų viršų devėt... nu ir kaip tai padaryt, kai ji pavasaris lotuliukas.gif
Beja Noa ji ne išblyškus su juoda atrodo, o tiesiog pilka, bei purvina... jos žydros akys tiesiog pilkos, plaukai kažkokie nežvilgantys... oda vėl kažkokia be skaistumo... ji nėra labai šviesios nei odos (įdega lengvai, persikinio atspalvio oda), nei plaukų (plaukai lazdyno riešuto kevalo spalvos), bet gan prastai atrodo su visom ne savo spalvom. O noras lįst į juodą kyla iš nepasitikėjimo savim, tada tampa visai pilka, dar mažiau pastebima... dar didesnis noras lįst į juodą...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 19 vasario 2013 - 09:18
Piešiniai tikrai labai taiklūs. thumbup.gif
Atsakyti
piešinukai tai gražūs, bet nesuprantu prie ko man geriau save priskirt doh.gif
kaip ir kriaušė turėčiau būt, nes šikna ir kojos stambokos, o krūtinės nėr
nu bet pečiai mano vizualiai vienodo pločio kaip klubai
kažkoks briedas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 02 19, 08:04)
piešinukai tai gražūs, bet nesuprantu prie ko man geriau save priskirt  doh.gif
kaip ir kriaušė turėčiau būt, nes šikna ir kojos stambokos, o krūtinės nėr
nu  bet pečiai mano vizualiai vienodo pločio kaip klubai
kažkoks briedas  doh.gif

kriaušė.
atletiška smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 02 19, 10:04)
piešinukai tai gražūs, bet nesuprantu prie ko man geriau save priskirt  doh.gif
kaip ir kriaušė turėčiau būt, nes šikna ir kojos stambokos, o krūtinės nėr
nu  bet pečiai mano vizualiai vienodo pločio kaip klubai
kažkoks briedas  doh.gif

Mano mamos figūra biggrin.gif , jin save visada prie smėlių priskirdavo blush2.gif O mano akimis tai kažkoks hibridas, rimtai atletiškos kriaušės variantas drinks_cheers.gif
...gal iš čia ką tinkamo rasi... My Webpage
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 02 19, 09:43)
žinok, man šitas variantas visai nieko atrodo  bigsmile.gif o tau tikrai nepatinka?

Man būtų pusė velnio, jei tos kelnės nebūtų baltos. dabar nu tikrai jau perebor mastau.gif

O aš tai arba kriaušė, arba smėlys. Man atrodo, kad jei sverčiau 100 kg, tai tikrai būčiau kriaušė, nes svoriui augant didėja viskas, bet šikna labiausiai biggrin.gif Kita vertus, bepapiškumu niekad nesiskundžiau, pirmas ir trečias matavimai pas mane visada panašūs, o vidurinis - 30 cm mažiau.
Bet! Pas mane pakankamai siauri pečiai! Tai vizualiai gal kaip tik subinė didelesnė atrodo! Tai gal vis tik kriaušė? g.gif
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2013 02 19, 11:57)
...gal iš čia ką tinkamo rasi... My Webpage

unsure.gif Pagal šitą aš ne kriaušė - kažkodėl kriaušės kojos čia vaizduojamos trumpesnės už vidutines. Bet va kad manęs čia iš viso nėr, tai kitas klausimas mastau.gif Gi žmonės mielieji, pagal visus parametrus vidutinis kojų ilgis yra 32 džinsų ilgis. Petite - 30, aukštoms - 34. O pas mane 36tas! O tuo tarpu su liemeniu, rankom jokių problemų nėr - rankovės, pečiai ir liemuo man standartiniai gerai.

Tai aš čia bliamba kažkoks čiūdo morskoje gaunuosi mastau.gif Ne čiupačiupsas, nes tikrai ne obuolys, bet gal koks saldainis gaidelis ant pagaliuko lotuliukas.gif Mano atveju - višta? lotuliukas.gif
Atsakyti