Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Noa @ 2013 02 18, 14:26)
Ir ko gero visi dovanų gavę lotuliukas.gif

turbūt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Snieguota @ 2013 02 18, 14:38)

Aš kai gavau, labai pasipiktinau. Oi, pas mane jie skirtumą vieną turi - jų dar viršus apauksuotas, ir dar taip sočiai, dviem spalvom, ir su raštais biggrin.gif Jos ir gana brangios tikriausiai biggrin.gif
Dovantotojas - solidus vyresnis žmogus biggrin.gif
Pamačius vos aparpuolio negavau biggrin.gif Ple, sakiau, iš kokio požymio žmogus gali sumanyti, kad man taip gražu?! Kas čia per briliantų užuomazgos, jie kuo mane laiko, uzbeke? blink.gif Prie tokių taurių tik kilimą ant sienos ir į tapkes siuvinėtas!!!

O paskui kartą kažką į jas įpyliau... Ir kad patiko lotuliukas.gif Labai patogaus dydžio, labai patogios formos, o ir tas auksas visiškai nemaišo, kai kas nors įpilta viduj!

Dabar mano mylimiausios taurės, ir gerai, kad kilimo ant sienos neprisikaliau lotuliukas.gif
Atsakyti
Būkit ramios, tokių taurių nei pirkau, nei dovanų gavau biggrin.gif

Dėl kitokių dėmių nežinau, o dėl druskų knygoje apie namus skaičiau, kad reikia 1 dalį acto ir 3 vandens sumaišyti, tuo mišiniu druską nuo batų valyti 4u.gif Nebandžiau, bet jau tikrai reikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 02 18, 13:46)
Pamačius vos aparpuolio negavau biggrin.gif Ple, sakiau, iš kokio požymio žmogus gali sumanyti, kad man taip gražu?! Kas čia per briliantų užuomazgos, jie kuo mane laiko, uzbeke? blink.gif Prie tokių taurių tik kilimą ant sienos ir į tapkes siuvinėtas!!!

O paskui kartą kažką į jas įpyliau... Ir kad patiko lotuliukas.gif Labai patogaus dydžio, labai patogios formos, o ir tas auksas visiškai nemaišo, kai kas nors įpilta viduj!

Dabar mano mylimiausios taurės, ir gerai, kad kilimo ant sienos neprisikaliau lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif

OOo.. Aš irgi panašią istoriją turiu. Močiutės dovana. Dantis sukandus pagalvojau - nuvešiu sodan kur, lai guli.. Sode vieną kartą paėmiau prireikus, antrą.. Dabar pagarbiai išplaunu, išvalau ir atgal į dėžutę kiekvieną kart padedu. laugh.gif (į dėžutę, nes ten nėr pakankamai garbingos vietos taurei laikyti biggrin.gif )

O tapkės tapkės? biggrin.gif
Atsakyti
mano pirkinys už 16 lt, net vyras liko sužavėtas blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 02 16, 15:14)
O aš paskutiniu metu galvoju reik gal tokias pabandyt. Gal visai eitų po jomis pasislėpt?  lotuliukas.gif Na o viršų, tai jau tada kokį aptemptą apsirengčiau, kaip manai? Nesi tokių turėjus?
user posted image

Tokias turėjau nėštumo pradžioj, gerai buvo biggrin.gif
Šiaip kriaušėm netinka, nes gi su klostėm! šiems figūrų tipams jokių klosčių nuo talijos, jokių raukimų anei sijonuose, anei kelnėse... bent jau iki klubų kauliuko... nebent klubai ima platėt iškart nuo juosmens, ar yra koks nusmukęs gelbėjimo ratelis... jei pilvas plokščias tai negalima nieko nieko... o nuo tų kauliukų jau gali laisvai kristi klešnės. Tik medžiaga tokia krentanti turi būt, antraip total košmar... turėjau linines kelnes, nu žut kokia subinė atrodžiau, nei nuo maitinimo didesnė krutinė jos neatsvėrė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Snieguota @ 2013 02 18, 16:04)
mano pirkinys už 16 lt, net vyras liko sužavėtas  blush2.gif

Gražu 4u.gif O čia gal jau ir jūs pati su ja?
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 02 18, 17:48)
Gražu 4u.gif O čia gal jau ir jūs pati su ja?

nea, man dar toli iki tokio grožio
Atsakyti
QUOTE(Snieguota @ 2013 02 18, 16:59)
nea, man dar toli iki tokio grožio

O iš kur čia tokia gera kaina?
Atsakyti
QUOTE(Snieguota @ 2013 02 18, 17:04)
mano pirkinys už 16 lt, net vyras liko sužavėtas  blush2.gif

O tikrai visai nieko!
Įdomu, kaip tokius daiktus pasiuva biggrin.gif Kaip jinai sukirpta atrodo biggrin.gif

QUOTE(groovy @ 2013 02 18, 19:14)
O iš kur čia tokia gera kaina?

Tiksliai, nu. Konkretumo!
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 02 18, 16:04)
Tokias turėjau nėštumo pradžioj, gerai buvo  biggrin.gif
Šiaip kriaušėm netinka, nes gi su klostėm! šiems figūrų tipams jokių klosčių nuo talijos, jokių raukimų anei sijonuose, anei kelnėse... bent jau iki klubų kauliuko... nebent klubai ima platėt iškart nuo juosmens, ar yra koks nusmukęs gelbėjimo ratelis... jei pilvas plokščias tai negalima nieko nieko... o nuo tų kauliukų jau gali laisvai kristi klešnės. Tik medžiaga tokia krentanti turi būt, antraip total košmar... turėjau linines kelnes, nu žut kokia subinė atrodžiau, nei nuo maitinimo didesnė krutinė jos neatsvėrė lotuliukas.gif



oj, geras bigsmile.gif gi ir aš turėjau pirmojo nėtumo metu panašias. Man siuvėja padarė priekyje dvi eiles sagų, tai aš jas vis persiūdavau kai pločio pilvui pritrūkdavo ir pranešiojau beveik iki galo

na aš gal ne patį tobuliausią paveiksliuką parinkau, bet jei tas klosteles tobuliau parinkus būtų mažu gerai g.gif
va pažiūrinėjau čiut internete, tai radau kaip kelnių pasiūlymus plačioms leškoms
user posted image
čia pilnas straipsniukas

pirmąjį ir antrąjį variantą sėkmingai nešioju. reik dabar trečiųjų thumbup.gif
Atsakyti
O man tai kaip tik atrodo, kad visokios klostės didžiom subinėm gerai tinka. Kur ten A formos sijonas, arba koksai parauktas, kaip visokių ten pin up girl - visiems atrodo, kad čia toks meninis užmojis, o iš tikro ten subinė! Pabrėžiam taliją, nes ją tokią turim, o visur kitur - raukiam!


O kitaip - kam tada skirtos tos rauktos kelnės? Obuoliam, kurių subinės - tik užuomazgos, o pilvelis - pavalgęs? Tai ar bus gražu, jei apsitemps pavalgęs pilvelis, o graži subinė bus paslėpta po klostėm? Tada jau sakyčiau kaip tik, pieštuką arba skinny, o ant viršaus - ką nors klaikiai margo, slepiančio kontūrus, arba truputuką palaido, ir niekas to pavalgiusio pilvelio net nepastebės, nes žiūrės į kojas ir pavydės biggrin.gif
Atsakyti