Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(dudun @ 2013 02 17, 21:36)
Sveikos, man atrodo tokie dzinsai net neiseina is mados, ne taip kaip platejantys ar platus, cia jau beveik ir tradiciniai, klasikiniai  4u.gif

Tai aš ir sakau, kad jų visada yra pirkti! Bet aš iš principo noriu kitokių biggrin.gif Todėl, kad mano ilgio būtent šitų daugiau mažiau būna, tai aš noriu kitokių biggrin.gif Kodėl visi kiti gali rinktis - klasikiniai ar ultramadingi - o jau aš tai būtinai turiu imt vienintelius esančius dry.gif
Atsakyti
o tu Noa maištinga biggrin.gif

kadangi visos čia nekenčia juodos spalvos, tai noriu pasiklausti gal žinosite: ant odinių batų ne juodų atsirado kažkokios tamsokos dėmes, kaip nubėgusio vandens, druskų, tačiau ant vieno bato išvis be ryšio tiesiog dėmė biggrin.gif kai sušlampa ar su kuo pavalai tik dar labiau patamsėja doh.gif kai pastovi ir padžiūsta, apmažėja, tik vėl imi su kažkuo valyti, vėl tas pats doh.gif bandžiau bespalviais batų tepalais, bandžiau ir su tom valančiom putom (nuo jų irgi tik labiau patamsėjo dėmė, o poto išdžiūvo ir vėl liko kažkas blankaus kaip ir iki tol). Gal kas benty nujaučia ar čia nuo vandens, druskų, mašinos kilimėlio, purvo ar dar kokio velnio ir kaip tai gelbėti? Jeigu nepadėsit tai užprotestuosiu, kad juodi batai vistik geriausi lotuliukas.gif
Atsakyti
Aišku kad schmoll.gif Chamizmas džinsus gaminti tik iki 34 ilgio, o jau ilgesnių - špygą! dry.gif Taigi trumpakojai visada gali juos nusikirpti. O man ką, prisiadyt???

Juodą spalvą visi labai kenčia ir gerbia, tik kad ne kiekvienam jinai tinka, vat tame tik bėda biggrin.gif

O dėl batų tai ką dabar mes galim žinot? unsure.gif Man tai iš aprašymo visai neaišku. O šiaip tai gali, aišku, druskos batams kenkti, juodiems irgi, betgi jos nusivalo mastau.gif Galėjai apsilašint kuo nors, įlipt į ką nors, kas čia dabar sužiūrės? mastau.gif Kokį kurą pylei, pvz., ar kokius tepalus... Jeigu plėmas, tai matomai kažkas ant jų užsipylė/užsitėškė, bet kai mums žinot, kur tu ten blūdijai po kokias dirbtuves? biggrin.gif

Arba gal pati oda kokia chrienova mastau.gif Ar ten labai geri batai? kartą turėjau Maximoj pirktą striukę. Tai joje kažkur iš vidaus lindo plėmas, panašus į riebalinį. taip ir nesupratau, kodėl. Išplaunu, gerai, po poros dienų toj pačioj vietoj - vėl. Kas ten jos viduj buvo, taip ir nesupratau... Išmėžiau nepatikrinus, daugiau Maximoj striukų neperku biggrin.gif

Kiek aš turėjau nejuodų batų, tai jokių ypatingų plėmų ant jų neatsirado mastau.gif Turėjau pilkus, smėliavus, pilkai violetinius - ir nei vieniems nieko...
Atsakyti
aš vat juodų batų niekaip neatsisakau - na man jų priežiūra aiškiausia - kokybiškas tepalas, impregnuoji ir liuks. O pvz rudi - spalvos neatitaikai, o dar būna tokia oda šviesiau ruda, kai sušlampa - tamsiai ruda, nu nesąmonė, ir raudonus tokius turius, kur tik kai sausa galiu vaikščioti.
O kaip prižiūrit spalvotus batus, na kad ir tuos taupe? bespalviu tepalu?
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2013 02 18, 09:10)
aš vat juodų batų niekaip neatsisakau - na man jų priežiūra aiškiausia - kokybiškas tepalas, impregnuoji ir liuks. O pvz rudi - spalvos neatitaikai, o dar būna tokia oda šviesiau ruda, kai sušlampa - tamsiai ruda, nu nesąmonė, ir raudonus tokius turius, kur tik kai sausa galiu vaikščioti.
O kaip prižiūrit spalvotus batus, na kad ir tuos taupe? bespalviu tepalu?


aš bespalviu, o ir tuos tokius neaiškiai rudus taip pat bespalviu smile.gif pas mane beveik vien tik rudi visokie ir tėra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 02 18, 00:56)
Aišku kad schmoll.gif Chamizmas džinsus gaminti tik iki 34 ilgio, o jau ilgesnių - špygą! dry.gif Taigi trumpakojai visada gali juos nusikirpti. O man ką, prisiadyt???


Noa, o tu turguje bandei ieškoti džinsų? Aš rudenį labai ieškojau džinsų tai buvau Rietavo turguje, tai jau savo ūgiui ir šikynei tai tiek prismatavau, kad išsirinkti vos sugebėjau, keli džindsai net per ilgi buvo
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2013 02 18, 10:11)
aš vat juodų batų niekaip neatsisakau - na man jų priežiūra aiškiausia - kokybiškas tepalas, impregnuoji ir liuks. O pvz rudi - spalvos neatitaikai, o dar būna tokia oda šviesiau ruda, kai sušlampa - tamsiai ruda, nu nesąmonė, ir raudonus tokius turius, kur tik kai sausa galiu vaikščioti.
O kaip prižiūrit spalvotus batus, na kad ir tuos taupe? bespalviu tepalu?

Bespalviu, taip! smile.gif

QUOTE(Snieguota @ 2013 02 18, 11:02)
Noa, o tu turguje bandei ieškoti džinsų? Aš rudenį labai ieškojau džinsų tai buvau Rietavo turguje, tai jau savo ūgiui ir šikynei tai tiek prismatavau, kad išsirinkti vos sugebėjau, keli džindsai net per ilgi buvo

Ne unsure.gif
Nu ot bajeris, niekad nemėginau biggrin.gif Aplamai drabužių turguj buvau prieš kokį 100 metų. Esu ten nusipirkus visiškai nevykusių dalykų, pvz. golfą, kuris klaikiai dažė, striukę vaikui, kuri per siūles iširo po dviejų dienų, nutariau, kad šūdas ir daugiau nėjau.
Betgi tikrai, kas gali nutikti džinsams? Matai gi, ką perki, negražūs - neimi, o per siūles galgi neiširs mastau.gif
Juo labiau, kad dabar ir tose parduotuvėse kokybė įvairi... Gal tos pačios prekės biggrin.gif
Nueisiu turgun bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 18 vasario 2013 - 10:34
QUOTE(Noa @ 2013 02 18, 10:33)
Nueisiu turgun bigsmile.gif

Eik eik mirksiukas.gif Tikiu, kad visai neblogų džinsų rasi ir visai nereiks tau su tais trumpais pabaisūniais vaikščiot tongue.gif

O aš vakar išsimatavau visus savo džinsus ir siutas gatavai suėmė doh.gif Šiaip visi beveik, Bytte, tie tokie kaip ir tau tinka. Net vienus aptemptus ir pasmukusius turiu biggrin.gif tik bėda tame, kad paskutiniu metu beveik negaliu džinsų nešiot. Sveikata tokia tragediška, kad ima ir sumislija tas mano organizmas, jog reikia imt ir pradėt tint doh.gif tai kartais net visu dydžiu laisvesnių kelnių reikia doh.gif ...gal man rimtai reikia pasiieškoti kokio tinkamo laisvo fasono g.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 02 18, 11:33)
Bespalviu, taip! smile.gif
Ne unsure.gif
Nu ot bajeris, niekad nemėginau biggrin.gif Aplamai drabužių turguj buvau prieš kokį 100 metų.  Esu ten nusipirkus visiškai nevykusių dalykų, pvz. golfą, kuris klaikiai dažė, striukę vaikui, kuri per siūles iširo po dviejų dienų, nutariau, kad šūdas ir daugiau nėjau.
Betgi tikrai, kas gali nutikti džinsams? Matai gi, ką perki, negražūs - neimi, o per siūles galgi neiširs mastau.gif
Juo labiau, kad dabar ir tose parduotuvėse kokybė įvairi... Gal tos pačios prekės biggrin.gif
Nueisiu turgun bigsmile.gif

Mes šeštadienį buvom Šiauliuose turguje ir sekamdienį Rietave. Tai dabar galiu rame sąžine kainas palyginti, pvz.: kelnaitės Rietave pigiau vos ne per pusę, Šiauliuose po 15 lt, o Rietave po 8, tokios pat, golfai ant kokių 8 lt pigiau. Čia iš naujų prekių, bet Rietave didžiausi lobiai yra dėvėti rūbai, nukaliau odinį švarkiuką už 4 lt, bet žinoma būna visko.
Atsakyti
QUOTE(Snieguota @ 2013 02 18, 12:17)
Mes šeštadienį buvom Šiauliuose turguje ir sekamdienį Rietave. Tai dabar galiu rame sąžine kainas palyginti, pvz.: kelnaitės Rietave pigiau vos ne per pusę, Šiauliuose po 15 lt, o Rietave po 8, tokios pat, golfai ant kokių 8 lt pigiau. Čia iš naujų prekių, bet Rietave didžiausi lobiai yra dėvėti rūbai, nukaliau odinį švarkiuką už 4 lt, bet žinoma būna visko.

Toli man Rietavas biggrin.gif
Aš kartais būdavau Kretingos turguj, ten irgi būdavo labai gerai. Nors paskutiniu metu kaip tai užbrango...
O Kaune tai aplamai ten tos kainos panašiai kaip parduotuvėj, nieko labai įspūdingesnio... Tik va, kad gal yra!
Papildyta:
Blyn. Snieguotos avatare tokia taurė, kokių ir aš turiu biggrin.gif Iš iš jų netgi geriu viską, kas pakliūna, nebūtinai vyną biggrin.gif Va, dabar prie kompo ji stovi, pilna vandens. Jaučiuosi, kaip kad su Snieguota darytumėm gramą laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 02 18, 13:40)
Toli man Rietavas biggrin.gif
Aš kartais būdavau Kretingos turguj, ten irgi būdavo labai gerai. Nors paskutiniu metu kaip tai užbrango...
O Kaune tai aplamai ten tos kainos panašiai kaip parduotuvėj, nieko labai įspūdingesnio... Tik va, kad gal yra!
Papildyta:
Blyn. Snieguotos avatare tokia taurė, kokių ir aš turiu biggrin.gif Iš iš jų netgi geriu viską, kas pakliūna, nebūtinai vyną biggrin.gif Va, dabar prie kompo ji stovi, pilna vandens. Jaučiuosi, kaip kad su Snieguota darytumėm gramą laugh.gif

Na man iki Rietavo 120, Noa jums - 170, na tolokai jau tikrai gaunasi

Įdomu kas tokių taurių neturi, mano mama jau kelintą kartą komplektą vis papildo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Snieguota @ 2013 02 18, 14:15)
Įdomu kas tokių taurių neturi, mano mama jau kelintą kartą komplektą vis papildo  mirksiukas.gif

Ir ko gero visi dovanų gavę lotuliukas.gif
Atsakyti