Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Aš tai nežinau, ką daryt su formų kaitaliojimusi, nes man jos nuolat kaitaliojasi, aukštyn, žemyn. Dėkuidie, dabar žemyn biggrin.gif
Perku, kas tinka dabar, ir tiek. Dar pradėk planuot, tai iš viso apsikrausi ne tik kad visokiais, bet dar ir visokių dydžių skudurais biggrin.gif

Be to, yra prietaras - per mažas drabužis, kurį planuojama "priaugti", visiškai užstabdo svorio metimo procesą dėl nežinomų priežasčių. Čia taip veikia vienintelis tikrai veikiantis dėsnis - kiaulystės dėsnis biggrin.gif Taigi neverta prisipirkti mažų rūbų į priekį. Šūdas bus.
Geriau jau per didelių, svoris kris tuo geriau, kuo jie brangesni, tas pats dėsnis biggrin.gif
Beje, garsiai nesakykim, bet didesnį paskui galima susimažinti pas siuvėją. Jei vertingas. Mažesnį pratempti sunkiau biggrin.gif

Bet kokiu atveju, geriausia rūbus kapsuliuoti ir per daug jų neturėti biggrin.gif Jei neišaugsi, tai iš mados išeis, jei neišeis, tai nusibos biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 02 15, 22:12)
Perku, kas tinka dabar, ir tiek.


drinks_cheers.gif Ryt kraustysiu spintą ir žiūrėsiu, kas keliaus lauk. Sako, jei nori rasti naujų drabužių, tai reikia padaryti jiems vietos. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 02 14, 12:59)
Būčiau aš paauglė - gal pilkos arba tamsiai mėlynos norėčiau? Ups, aš ir dabar jas imu blush2.gif
Arba chaki gal? Chaki visiems tinka, baisiai gera spalva wub.gif Ir nefyfiška, ir neužknisa, ir prie ko nori, prie to derink wub.gif

Aha yra ten tų bazinių spalvų, bet vis vien gan šviesios... o ji juodos nori biggrin.gif . O su juoda bais sudėtingas reikalas gaunas, kai reik priderint prie kitų spalvų, ypač kai visos tos kitos spalvos šviesios... Aš kažkada minėjau kad jai tinka principe tik šviesios šiltos spalvos, ir su ryškiom taip ne labai gerai ji atrodo... bet vat nori matyt pasislėpt juodoje spalvoje ph34r.gif
QUOTE(inc @ 2013 02 14, 13:04)
sakyk, o kokius tu fasonus kelnėms atsirinkai, ką? įtariu, kad mūsų figūros kiek panašios, nes mano apatinė dalis irgi iš plačiųjų  biggrin.gif
tiesa, dailininkas jau pasirašė, o ir pylos dar gerai davė, kad kursų kokių tai užsimaniau  lotuliukas.gif

Aš renkuosi bootcut fasono kelnes, su nežymiai pažemintu liemeniu, ir svarbiausiai kad visas priekis būtų prigludęs. Ir klynas kad neduok die pasmukęs. Su klešnių aptemtumu tai įvairiai tinka... gali ir kiek laisvesnės tos bootcut būt, ir gan aptemtos... vat džinsai tai kuo aptemtesni viršuje iki kelių, tuo geriau, nes pastebėjau kad džinsai kaip nekrentanti medžiaga sudaro optinę iliuziją, kad tas laisvumas tiesiog liaškų storumas... jei tarkim cm laisvesnės kelnės, tai cm ir storesnės. Tai spraudžiuos į džinsus kaip į kokį gorsetą biggrin.gif radau kad jie įvardijami kaip stretch slim bootcut:
user posted image
...irr gražiau jei kelnės dengia kauliukus... džinsai išvis geriau per ilgi ir apačioje susiraukšlėję 4u.gif
Papildyta:
Va tokios nors ir bootcut netinka, nes per trumpos ir platėti pradeda virš kelių, kas yra labai labai blogai:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 02 16, 11:46)
Aha yra ten tų bazinių spalvų, bet vis vien gan šviesios... o ji juodos nori  biggrin.gif

Žinai ką aš manau - nori, tai ir duok. Kol neatsinešios, tol nieko ir nebus, tai geriau jau jaunesniam amžiuj biggrin.gif Duok riūžavą šaliką, maikutę, ir tiek žinių...

Man gi pačiai tas pats. Vat užeina tas juodos norėjimas, ir nors tu ką. Tinka, netinka, nu jei ir netinka, ką ta juoda pas ją pabrėš? Blyškumą? Ir kokia nuo to žala, lai sau būna blyški, o ką, blyšku, tai būinai negražu? biggrin.gif Raukšles? Neturi jinai dar jų. Tai lai ir šėlsta tokiams amžiuj biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2013 02 16, 11:49)
Va tokios nors ir bootcut netinka, nes per trumpos ir platėti pradeda virš kelių, kas yra labai labai blogai:

Kas čia per siaubas biggrin.gif
Man dauguma kelnių taip būtent atrodo lotuliukas.gif
Užtat kelnių paieška ir pirkimas man - tragedijų tragedija ir dar dažniausiai su tragiška pabaiga lotuliukas.gif

O kaip mados žodis žiūri į bootcut kelnes? g.gif Man jos šiaip iš tikimo irgi būtų nieko... Na tada, po to, kai jau jas rasčiau biggrin.gif Bet kad niekas nebenešioja mastau.gif
Ar aš kaimas ir visur jau vėl nešioja? biggrin.gif
Nes pirkti tai jų yra visada. O mano ūgio - tai beveik tik tokios ir tėra...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 16 vasario 2013 - 10:51
QUOTE(Noa @ 2013 02 16, 08:54)
O kaip mados žodis žiūri į bootcut kelnes? g.gif Man jos šiaip iš tikimo irgi būtų nieko... Na tada, po to, kai jau jas rasčiau biggrin.gif Bet kad niekas nebenešioja mastau.gif
Ar aš kaimas ir visur jau vėl nešioja? biggrin.gif


aš nešioju, nes man nieko labai tokio, jei kas kaimu palaiko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 02 16, 10:49)
Aha yra ten tų bazinių spalvų, bet vis vien gan šviesios... o ji juodos nori  biggrin.gif . O su juoda bais sudėtingas reikalas gaunas, kai reik priderint prie kitų spalvų, ypač kai visos tos kitos spalvos šviesios... Aš kažkada minėjau kad jai tinka principe tik šviesios šiltos spalvos, ir su ryškiom taip ne labai gerai ji atrodo... bet vat nori matyt pasislėpt juodoje spalvoje  ph34r.gif

Aš renkuosi http://www.thelimite.../...art=0&sz=48]bootcut fasono kelnes, su nežymiai pažemintu liemeniu, ir svarbiausiai kad visas priekis būtų prigludęs. Ir klynas kad neduok die pasmukęs. Su klešnių aptemtumu tai įvairiai tinka... gali ir kiek laisvesnės tos bootcut būt, ir gan aptemtos... vat džinsai tai kuo aptemtesni viršuje iki kelių, tuo geriau, nes pastebėjau kad džinsai kaip nekrentanti medžiaga sudaro optinę iliuziją, kad tas laisvumas tiesiog liaškų storumas... jei tarkim cm laisvesnės kelnės, tai cm ir storesnės. Tai spraudžiuos į džinsus kaip į kokį gorsetą  biggrin.gif radau kad jie įvardijami kaip stretch slim bootcut:
http://www.freebuy.c...ants-coupon.jpg
...irr gražiau jei kelnės dengia kauliukus... džinsai išvis geriau per ilgi ir apačioje susiraukšlėję 4u.gif


Nu jo, šitokias ir aš labiausiai mėgstu thumbup.gif Aš tai pastebėjau, kad geriau tinka kai būna toks išplonintas džinsas. Storas audinys toks jausmas, kad masės vizualiai prideda. Tiesa, žinok, turiu vienas "haremines" kelnes su nusmukusiu klynu ir man visai patinka. Net sakyčiau lieknina kiek
O aš paskutiniu metu galvoju reik gal tokias pabandyt. Gal visai eitų po jomis pasislėpt? lotuliukas.gif Na o viršų, tai jau tada kokį aptemptą apsirengčiau, kaip manai? Nesi tokių turėjus?
user posted image
Atsakyti
Pravaliau šiandien savo spintą, pasimatavau kaip dar atrodo turimi drabužiai. Išvada - reikia pasportuoti ir daugiau judėti, tik dabar zaraza kosulys manęs nepalieka. doh.gif Kai ką nešiu į drabužių konteinerį, kai ką dar galėčiau atiduoti, o keli daiktai net tinka pardavimui. Taip norisi visko, kas netinkama atsikratyti.
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2013 02 16, 13:44)
aš nešioju, nes man nieko labai tokio, jei kas kaimu palaiko  lotuliukas.gif

Aš irgi nešioju ir galvos nesuku drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2013 02 16, 18:26)
Aš irgi nešioju ir galvos nesuku  drinks_cheers.gif

Blin, visos nešioja, o kodėl jūsų gatvėse nesimato dry.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 02 16, 19:44)
Blin, visos nešioja, o kodėl jūsų gatvėse nesimato dry.gif


Nes su masina vazineja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 02 16, 20:44)
Blin, visos nešioja, o kodėl jūsų gatvėse nesimato dry.gif

Tuomet aš norėčiau patikslinti biggrin.gif - nešioju tik kai jau sausa ir dar nekaršta. T y balandį ir rugsėjį rolleyes.gif Spalį - kovą tik skinny, kišami į batus. Vasarą man aplamai su džinsais karšta.
Atsakyti
Sveikos, man atrodo tokie dzinsai net neiseina is mados, ne taip kaip platejantys ar platus, cia jau beveik ir tradiciniai, klasikiniai 4u.gif
Atsakyti