Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Noa @ 2013 02 14, 09:52)
... Gal pas tave ta kapsulė iš 50 rūbų būtų, o pas mane, kaip ir pas Byttę, iš 5, bet esmė gi ta pati...

Visa gudrybė čia - ne į kapsulę sudėt, o protingai nusipirkt. Kad neprisikraut nesąmonių, kurios nei tau tinka, nei prie kitų rūbų dera...


nu cic tu man tongue.gif iš kur jau pas mane kapsulė iš 50? lotuliukas.gif ... aš labai greit spintas prašluoju. jei kas man netinka išdalinu savo sesėm (net 4 turiu), draugėm, tai nebelieka milijono lotuliukas.gif

tu matytum, kaip aš protingai perku. galva mano visad gan blaivi šiuo klausimu. va kad ir šiandien nusipirkau tik du megztukus savo mėgiamo modelio po 7lt, bet abu gryno kašmyro biggrin.gif . jaučiu, jų niekas neėmė, nes spalvos nu iš tų baisiųjų murzių kategorijos lotuliukas.gif

QUOTE(bytte @ 2013 02 14, 12:48)
,
Aš tai žinau dabar jau kokie fasonai man tinka, o jų nelabai daug... tai jamu iškart jei tinka spalva. Kažkaip paskui atsiranda ir spintoje tinkančių prie jo jei ne iškart, tai per kažkokį laiką tikrai.

sakyk, o kokius tu fasonus kelnėms atsirinkai, ką? įtariu, kad mūsų figūros kiek panašios, nes mano apatinė dalis irgi iš plačiųjų biggrin.gif
tiesa, dailininkas jau pasirašė, o ir pylos dar gerai davė, kad kursų kokių tai užsimaniau lotuliukas.gif
Atsakyti
Chaki, taupe ir mauve nesuprantu biggrin.gif Man kažkokios nekokios spalvos lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 14 vasario 2013 - 13:08
geros bazines spalvos, tik reikia derinti su "spalvotom"
jei apsirengti nuo galvos iki koju vien tik kuria is auksciau paminetu spalvu bus nuobodu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vabalas: 14 vasario 2013 - 13:45
Ple, temas supainiojau biggrin.gif


Man tai gražiausios spalvos, jei ne juoda, tada yra grindų skuduro : taupe, chrienaupe ir visos kitos 30 kartų skalbtos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 14 vasario 2013 - 14:29
Man chaki labai patinka, ir gaila, kad tinka tik pusėtinai, nes priešingu atveju tikrai imčiau už pagrindinę rolleyes.gif Ir parduotuvėse rasti nesunku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 02 14, 14:27)
Ple, temas supainiojau biggrin.gif


O аš jau norėjau rašyt, kad ir aš beveik neturiu turbūt. Dabar pas mumi "Mamulė Mū" ant bangos lotuliukas.gif

o aš chaki imčiau tik man bais kokią tamsią prašom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 02 14, 15:40)
O аš jau norėjau rašyt, kad ir aš beveik neturiu turbūt. Dabar pas mumi "Mamulė Mū" ant bangos  lotuliukas.gif

o aš chaki imčiau tik man bais kokią tamsią prašom  biggrin.gif

Anoj temoj mergos ima "Pūkuotuką" ir paskaito belekokią citatą ir žiūri, kaip tinka šios dienos situacijai biggrin.gif

Aš netgi vėl išmėginau:
„-Suprantat, - tarė Pūkuotukas, - mes ieškom namų ir nerandam, todėl geriau ieškokim tos duobės ir tikrai jos nerasim, bet rasim tai, ko neieškom, o tai gal bus tai, ko ieškom".
lotuliukas.gif Tik nesakykit, kad netinka skudurų paieškai lotuliukas.gif



O aš chaki norėčiau tokios šviesesnės, labiau į rudą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 02 14, 15:17)
Anoj temoj mergos ima "Pūkuotuką" ir paskaito belekokią citatą ir žiūri, kaip tinka šios dienos situacijai biggrin.gif

Aš netgi vėl išmėginau:
„-Suprantat, - tarė Pūkuotukas, - mes ieškom namų ir nerandam, todėl geriau ieškokim tos duobės ir tikrai jos nerasim, bet rasim tai, ko neieškom, o tai gal bus tai, ko ieškom".
lotuliukas.gif Tik nesakykit, kad netinka skudurų paieškai lotuliukas.gif

lotuliukas.gif oi, made my day biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 02 13, 18:28)
Iš tikro tai su tuo madų vaikymuisi - ir su kapsulėm, ir be kapsulių sunku, reikia tuo užsiimti nuolat kaip sportu biggrin.gif Na, tipo, 3 x sav po 2 val lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif

QUOTE(Noa @ 2013 02 14, 10:52)
Man atrodo, "kapsulinės" mergos spintoje tiesiog mažiau voliojasi niekada nepanešiotų drabužių, ir tiek smile.gif


Va čia tai tikrai teisybė. Neturiu daug drabužių, bet kažkaip pavyksta daugmaž suderinti, tik kad baigiu jau kai ką nunešioti ir dar pakaitalų neradau. doh.gif

QUOTE(Noa @ 2013 02 14, 16:17)
„-Suprantat, - tarė Pūkuotukas, - mes ieškom namų ir nerandam, todėl geriau ieškokim tos duobės ir tikrai jos nerasim, bet rasim tai, ko neieškom, o tai gal bus tai, ko ieškom".
lotuliukas.gif Tik nesakykit, kad netinka skudurų paieškai lotuliukas.gif


Super citata lotuliukas.gif , anądien Pukuotuko išminties irgi kažkur platybėse skaičiau. cool.gif

Beje, pati galvoju daryti savo spintoj valymą ir biudžeto dėliojimą, ko reikės naujiems sezonams, nes kai kurie drabužiai įgryso ir baigia nusinešioti. Tik bėda: ką daryti su žieminiu formų patobulėjimu? Ar taikyti pagal dabartinę figūrą, ar palaukti? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(daite @ 2013 02 14, 23:45)
Tik bėda: ką daryti su žieminiu formų patobulėjimu? Ar taikyti pagal dabartinę figūrą, ar palaukti?  doh.gif

Ar labai smarkiai ten reikia ką tobulinti, ar sumažės rūbų dydis bent vienu dydžiu?

Aš lieknėju nuo rugsėjo, aptirpo lašiakai, sumažėjo cm, bet drabužių dydis liko toks pat, modeliai irgi smile.gif Gal kai kurie modeliai dabar gražiau gula, nei anksčiau, bet kardinaliai keisti garderobo nėra jokio reikalo smile.gif Iki vasaros tikiuosi dar pokyčių, bet manau viskas iš praeitų metų vasaros garderbo turėtų tebetikti g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2013 02 15, 09:16)
Ar labai smarkiai ten reikia ką tobulinti, ar sumažės rūbų dydis bent vienu dydžiu?

Aš lieknėju nuo rugsėjo, aptirpo lašiakai, sumažėjo cm, bet drabužių dydis liko toks pat, modeliai irgi  smile.gif  Gal kai kurie modeliai dabar gražiau gula, nei anksčiau, bet kardinaliai keisti garderobo nėra jokio reikalo  smile.gif  Iki vasaros tikiuosi dar pokyčių, bet manau viskas iš praeitų metų vasaros garderbo turėtų tebetikti g.gif  smile.gif

As pameciau viena dydi apytiksliai, bet labiau apatineje kuno dalyje, t.y. pora kelniu/dzinsu teko nusipirkti, nes seni visai negulejo kai kurie. Su virsutine dalim kazkaip ne tiek problematiska, visokios bliuzkutes su elestatu ne tiek jautrios pakeitimams g.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2013 02 15, 10:16)
Ar labai smarkiai ten reikia ką tobulinti, ar sumažės rūbų dydis bent vienu dydžiu?



Net nežinau, kol kas rimtam lieknėjimui nenusiteikusi, nebent reguliariai sportuojant patys jie nukris. Porą kg reiktų pamesti. biggrin.gif
Atsakyti