Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Nu jo, su kapsulėmis madų sunkiau vaikytis, nebent pigesni daiktai perkami, yra daug laiko ir pan. Bet galima tokių daugmaž greitai neišeinančių iš madospapirkt ir tik kelis madingiausius.

O visko perskanavimas ir sudėlioimas yra vienas pagrindinių dalykų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 02 13, 18:04)
Nu jo, su kapsulėmis madų sunkiau vaikytis, nebent pigesni daiktai perkami, yra daug laiko ir pan. Bet galima tokių daugmaž greitai neišeinančių iš madospapirkt ir tik kelis madingiausius.

O visko perskanavimas ir sudėlioimas yra vienas pagrindinių dalykų 4u.gif

Taigi. Tik jis man kažko dažnokai biggrin.gif Kiek aš galiu žiūrėt į tą savo spintą nelaimingą biggrin.gif

Iš tikro tai su tuo madų vaikymuisi - ir su kapsulėm, ir be kapsulių sunku, reikia tuo užsiimti nuolat kaip sportu biggrin.gif Na, tipo, 3 x sav po 2 val lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 02 13, 17:28)
Iš tikro tai su tuo madų vaikymuisi - ir su kapsulėm, ir be kapsulių sunku, reikia tuo užsiimti nuolat kaip sportu biggrin.gif Na, tipo, 3 x sav po 2 val lotuliukas.gif

Būtent drinks_cheers.gif
Atsakyti
pokštininkės biggrin.gif
aš tai kapsulių nebekombinuosiu blush2.gif kažkaip nematau reikalo, o dar kai aš tokia bais nemėgstanti jokių suvaržymų, tai man būtų bėda pagal kapsules rėdytis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 02 13, 19:41)
pokštininkės  biggrin.gif
aš tai kapsulių nebekombinuosiu  blush2.gif kažkaip nematau reikalo,  o dar kai aš tokia bais nemėgstanti jokių suvaržymų, tai man būtų bėda pagal kapsules rėdytis  lotuliukas.gif

Na, man sunkiau buvo, kai visokios spalvos, skalbimui krūvos nesusirenka, niekas prie nieko netinka, apsirengti nėra ko ir pan. doh.gif Aš griežtų taisyklių nesilaikau, ir miksuoju kartais drabužius iš skirtingų kapsulių, bet apskritai sistema man patinka thumbup.gif Kiekvienas sau išsirenka patinkančius principus ir taiko.
Atsakyti
Aš tai seniai praradus viltį kapsulę teisingą susirinkt lotuliukas.gif
todėl tik dalinai kapsulės metodu naudojuosi. Ta prasme jei jau nusiperki rūbą kuris patinka, sekantis žingsnis ieškaisi tam rūbui kaip sakant antros pusės biggrin.gif . Taip susikuri bent mini derinuką. O viską šluot iš eilės kas patinka... nu tai gali būt kad krūva rūbų taip ir nebus nešiojami. Tarkim nusiperki palaidinę, kuri netinka nei prie vienos apačios... ir negauni pirkt kas tinka... tai koks malonumas iš tos palaidinės. Dar būna kad įsigyji rūbą neaiškios paskirties... ir nenešioji, nes niekaip progos jam nerandi. Tai manau susilaikymas nuo tokių pirkinių joks susivaržymas, o tiesiog blaivesnis požiūris į rūbų pirkimą.
Manau pirmas žingsnis ir labai svarbus pasirenkant bazinę spalvą. Nes man nesiseka paskui suderint tarkim rudos, mėlynos ir kažko iš juodos serijos. Na pilka/mėlyna/juoda gama turiu imt, arba atitinkamus rudos atspalvius. Tarpusavyje nikaip man jie nesimiksuoja. O visos kitos spalvos žiūriu man labai greit pabosta blush2.gif ... kad ir šaltybarščių... tiek svaigau dėl jos... bet dar nesusipirkau visko, o jau pabodo doh.gif
Taigi ... kai man sudėtinga shopintis... tai bazinius rūbus imu arba/arba bazinių spalvų (dvi kapsulių linijos tarsi pas mane) ir paprastų fasonų, kad madai keičiantis kuo lengviau juos galima būtų pritaikyti, ir drengiu patenkinta iki nuplyšimo. O visa kitą pagal nuotaiką biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 02 13, 20:41)
pokštininkės  biggrin.gif
aš tai kapsulių nebekombinuosiu  blush2.gif kažkaip nematau reikalo,  o dar kai aš tokia bais nemėgstanti jokių suvaržymų, tai man būtų bėda pagal kapsules rėdytis   lotuliukas.gif

O man atrodo, kad tos kapsulės, šiokios ar tokios, nori ar nenori vis viena susikomplektuoja. Žinia, būna tokių žmonių, kurie gal turi outfitais - kelnės, švarkas, marškinukai, bateliai, rankinukas, psio. Ar ten suknelė + bateliai, ir tai daugiau prie nieko netinka ir nereikia, kad tiktų. Raudona suknelė - raudoni bateliai, mėlyna suknelė - mėlyni bateliai, ir viskas biggrin.gif Bet tai ar daug tokių žmonių mūsų klimate gali būt? Vis viena kartais atšals ir reikės ploščiaus. Jei suknelių 6, tai ką, ir ploščius 6 pirksi? Greičiausiai ne, nusipirksi vieną, kokį kūno spalvos, ir tatai bus kapsulės pradžia smile.gif

O realiai kokį žmogų, na tave, mane, patupdytų kas su milijonu drabužių. Nešiok, ką nori. Tai ar visus taip ir panešiotum? Gi neišeitų! Tas būtų ne tavo spalva, ano modelis netiktų, trečias šiaip negražus, ketvirtam ne sezonas, penktam ne proga, trečias neįtaiko į stilių... Vis viena nešiotum kokius džinsus, du švarkus, tris maikes, vieną suknelę, bla bla, ir dar tokių spalvų, kokios tau šiuo metu tinka ir patinka, ir jei kas juos paimtų ir sudėtų - tai kapsulė ir išeitų! Plati kapsulė, siaura kapsulė, kitas klausimas. Gal pas tave ta kapsulė iš 50 rūbų būtų, o pas mane, kaip ir pas Byttę, iš 5, bet esmė gi ta pati...

Man atrodo, "kapsulinės" mergos spintoje tiesiog mažiau voliojasi niekada nepanešiotų drabužių, ir tiek smile.gif

Visa gudrybė čia - ne į kapsulę sudėt, o protingai nusipirkt. Kad neprisikraut nesąmonių, kurios nei tau tinka, nei prie kitų rūbų dera...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 14 vasario 2013 - 09:55
QUOTE(Noa @ 2013 02 14, 09:52)
Man atrodo, "kapsulinės" mergos spintoje tiesiog mažiau voliojasi niekada nepanešiotų drabužių, ir tiek smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Bet va kaip protingai ir be nesąmonių nusipirkti, tai čia man didelis klausimas.
Pirmiausia, reikia žinoti, kokios spalvos tau tinka. Ką čia ir nusistatinėjom, sezonus minėdamos.

Antra, reikia daugmaž apsibrėžti, kokių tu nori spalvų iš tų tinkančių - retas gi žmogus vienu metu nori visos vaivorykštės. Ir nusistatyt, kokios tų spalvų - pagrindiniams rūbams, o kokios - akcentams. tarkim, man labai tinka lašišos spalva. Su tokios spalvos šalikėliu ar bliūze aš būsiu labai graži. Bet jei eisiu su tokios spalvos paltu ir batais, įtariu, kad gali manęs tauta ir nesuprasti biggrin.gif

Trečia, reikia įsikirtsti, kokie bus tie norimi drabužiai iš modelių - kokie ilgiai, kokie pločiai, kokie modeliai.

Ketvirta, reikia sugebėti tuos apsibrėžtus dalykus rasti, gauti ir įpirkti! jei aš randu idealiai man tinkančią terbą, o ji kainuoja 1500 eurų, tai aš ne visada tai maloniai griebsiu ir įpirksiu. Jei aš rasiu sau tinkančią spalvą ir modelį maximoj už 45 Lt, irgi nebūtinai griebsiu ir pirksiu, nes jau kartą pirkau megztinį, ir jis buvo 2 kartam - man per brangu schmoll.gif Tiesa, mačiau dabar jį nukainotą iki 16 Lt, ir netgi tai per brangu, nes paskui jis net į grindų skudurus netinka biggrin.gif

Va, ties ketvirtu punktu aš dažniausiai ir sustoju biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai žinau dabar jau kokie fasonai man tinka, o jų nelabai daug... tai jamu iškart jei tinka spalva. Kažkaip paskui atsiranda ir spintoje tinkančių prie jo jei ne iškart, tai per kažkokį laiką tikrai.
bet man prosto, o vat pavasariams amžinas galvos skausmas su bazinėm spalvom... Pas dukrą totalus bardakas spintoje. Kol dar mažiukė buvo, ir nors nežinojau apie jokias kapsules, kažkaip savaime supirkdavau derančius rūbus. Dabar kai pas ją norai nelabai pačiai suprantami, o zefyrų pavasario spalvų baidosi... nebeaišku ką daryt... beje lietpaltį rausvą dukra 7-nių metų nešiojo, ir tautai bei jai pačiai buvo gerai biggrin.gif . Dabar lieka grybo spalva... pamėginkit įsiūlyt paaugliai tokę bazinę spalvą lotuliukas.gif , nebent batus.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 02 14, 09:52)


Visa gudrybė čia - ne į kapsulę sudėt, o protingai nusipirkt. Kad neprisikraut nesąmonių, kurios nei tau tinka, nei prie kitų rūbų dera...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
As nesu irgi visiskai kapsuline, nes kaip kapsulinei perku per daug skuduru blush2.gif o kapsules principas visgi abseiti su mazesniu kiekiu is kuriu gaunasi daugiau deriniu.
Bet man metodas padejo issiaiskinti butent atrankos kriterijus ir savo spalvas.
Dabar pas mane susiformuoja daugiau ne kapsules gal, o linijos. Pvz yra garderobo dalis kur eina raudona/melyna/balta+-pilka gali buti. Kapsulej daiktu per daug, bet jie visi su visais derinasi.
Yra kita linija, kurios bazine neutrali yra taupe+rudos kazkokie atspalviai, zydra, aqua, turkio. Joje irgi dauguma daiktu su dauguma derinasi.
Aiku yra juodu daiktu, kurie derinami jau su atskirais is tu pirmu liniju paimtais daiktais, bet pagal mano tipui tinkamas taisykles.
Pirkdama visad pagalvoju dabar prie ko nesiosiu, prie ko deres, ar reiks prie to kazka dapirkineti.
Man si tema dave viena labai dideli dalyka - nusistaciau savo tipa, ir suvokiau spalvos galia. Dabar zinau, kad su paprasciausiu daiktu, bet SAVO spalvos galiu atrodyti nerealiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 02 14, 13:48)
bet man prosto, o vat pavasariams amžinas galvos skausmas su bazinėm spalvom... Pas dukrą totalus bardakas spintoje. Kol dar mažiukė buvo, ir nors nežinojau apie jokias kapsules, kažkaip savaime supirkdavau derančius rūbus. Dabar kai pas ją norai nelabai pačiai suprantami, o zefyrų pavasario spalvų baidosi... nebeaišku ką daryt... beje lietpaltį rausvą dukra 7-nių metų nešiojo, ir tautai bei jai pačiai buvo gerai  biggrin.gif . Dabar lieka grybo spalva... pamėginkit įsiūlyt paaugliai tokę bazinę spalvą  lotuliukas.gif , nebent batus.

Taigi, pavasariams tragedija. Su visokiom persikinėm, mėtinėm, salotinėm tai zaprosto, visos tinka, bet kur jas padlas naudot? Vėliau, po 7 metų? lotuliukas.gif Man rausvas paltukas mergytei irgi be proto gražu biggrin.gif Bet aš tai žinai... 180 ūgio dviejų paauglių motina, ir man jau seniai nebe 7-eri ir net nebe 8-eri lotuliukas.gif


Man atrodo, tos bazinės gali būti - ta pati grybo, smėlio, pilka, chaki, tamsiai mėlyna ir šokoladinė. Ir dar tokia plytinė bordinė, bet jau ginkdie ne burokėlio bordinė, o rūdžių - plytos.
Būčiau aš paauglė - gal pilkos arba tamsiai mėlynos norėčiau? Ups, aš ir dabar jas imu blush2.gif
Arba chaki gal? Chaki visiems tinka, baisiai gera spalva wub.gif Ir nefyfiška, ir neužknisa, ir prie ko nori, prie to derink wub.gif
Atsakyti