Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Aš jei linksma, patenkinta, su gera kompanija, tai dažniausiai sau atrodau gerai smile.gif O jei kas negerai, pamatau tik nuotraukose.
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2013 01 28, 10:53)
jo, nemesk suknios, dėk šalį tinkamą  ant jos.

bet aš tai pavydžiu, kad va žmogus mato :" atrodau gerai, atrodau nlb". Man tai kažkaip sunku ant savęs. Na siluetą tai dar dar dar...

Tai aš irgi ką tik pastebėjau. O daugiau ir nemačiau niekada...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 01 28, 08:06)
Bet tada, tą pirmą kartą, buvau su ilgais juodais batais ir su juodu rankinuku tongue.gif Taip kad VISIŠKAI man jos mesti vis tiek nematau reikalo nail.gif
Nebent prie veido tongue.gif

Tai tame ir esmė drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 01 27, 23:02)
Hm. Šiandien buvau teatre. Su juoda suknele. O kadangi ten lygiai pat buvau trečiadienį su tokiu kažkokiu grybo spalvos megztuku ir kelnėm, ir net su tais pačiais karoliais, kaip ir šiandien, ir mačiau save pro tą patį veidrodį prie to pačio apšvietimo. Nes veidrodis rūbinėj, o rūbinė rūsy biggrin.gif

Tai savikritiškai pasakyčiau, kad vis tik su juoda suknele mano grožis buvo stipriai numenkęs, lyginant su anuo variantu! Visai menkas grožis, prie viso teatrinio špakliaus gausos, prie visų praimerių chrienaimerių, figūrinių veido tonavimų, naujo lūpdažio, guerlain meteoritų iš limited kolekcijos ir tušo, po kurio blakstienos teoriškai pasidaro kaip siena!

Netgi, sakyčiau, kad svetimas žmogus jį, tą mano grožį, pamatytų, jį reiktų iš anksto perspėt, kad toks aplamai yra lotuliukas.gif Na, kad jis žinotų, kad aš šiaip jau čia tipo gražuolė, o ne šiaip kokia boba iš gatvės be jokio grožio ir meteoritų lotuliukas.gif 

Nu ir nafig, reikia man kokios kitokios suknelės ir  pabistriau kūdintis biggrin.gif

doh.gif thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nua laba laba, tai kaip kapsules rinkt sekasi smile.gif Aš intensyviai su pavasarine dirbu, visai nedaug liko (nors ji šiaip jau pakankama buvo, bet dar norisi doh.gif).
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 02 13, 14:33)
Nua laba laba, tai kaip kapsules rinkt sekasi smile.gif Aš intensyviai su pavasarine dirbu, visai nedaug liko (nors ji šiaip jau pakankama buvo, bet dar norisi doh.gif).

Aš papildžiau pavasarines kapsules per žiemos išpardavimus, bet nieko iš esmės nekeičiau smile.gif
Šį mėn nusipirkau raudoną suknelę Valentino dienai rolleyes.gif , bet ko gero po jos iškart įdėsiu parduot smile.gif
Iš rūbų, batų kaip ir nieko nereikia, bet nepirkt aš negaliu blush2.gif , tai kaupiu didelę didelę bižuterijos kolekciją biggrin.gif O kažkada visai nesipuošiau jokiais papuošalais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2013 02 13, 13:57)
Aš papildžiau pavasarines kapsules per žiemos išpardavimus, bet nieko iš esmės nekeičiau  smile.gif
Šį mėn nusipirkau raudoną suknelę Valentino dienai  rolleyes.gif , bet ko gero po jos iškart įdėsiu parduot  smile.gif
Iš rūbų, batų kaip ir nieko nereikia, bet nepirkt aš negaliu  blush2.gif , tai kaupiu didelę didelę bižuterijos kolekciją  biggrin.gif  O kažkada visai nesipuošiau jokiais papuošalais  smile.gif

Žiūriu, kad aš ir nepirkt negaliu, tai bent ribas nusistačiau grožio išlaidoms. Jei ne drabužį, tai kokios kosmetikos prireikia, baigiasi, tai jau ir sausio, ir vasario išnaudota, o dar porai-trims mėnesiams planų yra į priekį. Šiaip norėsiu parodyt savo pavasarinę, reikia surast vietą fotografavimui. Bus rožinė, mint ir pilka spalvos. Kaip ir anksčiau, Tik dabar pildausi.
Atsakyti
O aš neplanuoju ir nesiplanuoja man! Jau, regis, nutariau, kad juodą mažinsim - tai dabar perku viską nejuodą. Bet esmė ta, kad nejuoda - tai pilka, ryža, smėlio, chaki ir tamsiai mėlyna. O vat kad išsirinkt katrą tai vieną - niekaip! lotuliukas.gif Kažkokių nesąmonių prisipirkalioju... Va, ką tik skuduryne įtaikiau į laimingą pusvalandį ir nusipirkau du megztinius - smėlio spalvos ir pilką. Na, ne raudoną ir žalią, bet ką apačioj? Dabar man reikia pilkų džinsų! 36 ilgio. Spėkit, kaip su tokių pasirinkimu biggrin.gif
Atsakyti
Oj Noa... Bet jau pažanga cool.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 02 13, 15:16)
Oj Noa... Bet jau pažanga cool.gif

Nu jo biggrin.gif Bet koks neekonomiškas garderobas išeina lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 02 13, 16:21)
Nu jo biggrin.gif Bet koks neekonomiškas garderobas išeina lotuliukas.gif

Tai pala, svarbu spalvas prisitaikai. Be to, bus dvi kapsulytės. Kokia mėlyna su pilka ir smėlio su chaki ir ryža biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 02 13, 17:28)
Tai pala, svarbu spalvas prisitaikai. Be to, bus dvi kapsulytės. Kokia mėlyna su pilka ir smėlio su chaki ir ryža biggrin.gif

Arba mėlyna su smėlio, pilka su ryža ir chaki pati sau viena biggrin.gif

Cha, tai dar ir stiliai turi sutapt biggrin.gif O pas mane visiškas chaosas biggrin.gif Iš Amerikės prisisakiau, nebeatsimenu, ką lotuliukas.gif Tiksliai dar kažką šviesiai koralinio ir šviesiai žydro lotuliukas.gif
Reiks kada susidėt viską ir susivest galus.
Bet kas durniausia, kad kai aš nutariu, kad man reikia to, to, šito ir ano - tai to būtent ir nerandu! Taip atrodo lengva tą kapsulę susidėsliot būtų - susidėjai vieną kokį outfitą, na kad ir darbinį - ten tipo kostiumėlis ir marškinukai ir rankinukas ir bateliai - ir tada jo pagrindu perki, kas dar tinka. Pvz. džinsus, suknelę, kad tiktų prie to kostiumėlio švarko, megztuką, kad tiktų prie marškinukų ir kelnių, dar sijoną. Tada dar vieną kokią bliūzę, prie jos derantį rankinuką, dar basutes, dar nagų laką, va jums ir kapsulė!

Bet rask blin kad gudrus doh.gif bent jau su mano radimo tempais tai kol aš susirandu - mada pasikeičia, iš darbo išeinu ir svoris pasikeičia į kažkurią pusę lotuliukas.gif Ir tada aš iš to kostiumėlio iškrentu arba į jį nebeįlendu, ir visa kapsulė iš naujo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 13 vasario 2013 - 16:52