Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(_asamaM @ 2013 01 26, 21:16)
Noa, o kas tie "noosa"? Šiti - http://www.noosa-amsterdam.nl/g.gif

Taip taip, šitie šitie biggrin.gif Jie ir LT yra - ką tik atsirado, koks mėnuo kaip smile.gif Vilniuj VCUP, man regis, ir internete:
http://www.fashionco...noosa-uzsegimai
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 01 26, 20:51)
Taip taip, šitie šitie biggrin.gif Jie ir LT yra - ką tik atsirado, koks mėnuo kaip smile.gif Vilniuj VCUP, man regis, ir internete:
http://www.fashionco...noosa-uzsegimai


ogo, kas per šūstrumas bigsmile.gif o tu jau kolekciją tų sagiukų renkies? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 01 26, 23:03)
ogo, kas per šūstrumas  bigsmile.gif o tu jau kolekciją tų sagiukų renkies?  biggrin.gif

Aš turiu 3 apyrankes su knopkėmis ir dar 3 lyšnas knopkes pasikeitimui blush2.gif Ne per tą mėnesį, žinia, siuntėmės su trollbydsinėm mergom iš vokiečių, kol čia nebuvo blush2.gif
Atsakyti
hihihi.gif Dar viena priklausomybė.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2013 01 27, 00:50)
hihihi.gif Dar viena priklausomybė.. smile.gif

Ai, šita nelabai - nu kiek jų turėsi? Trys knopkės - jau visa apyrankė. O įsivaizduoji, turi vieną knopkę kokią neutralią, o dvi, sakykim, raudonas. Ir psio, akcentas. O nusiperki dvi mėlynas - kita apyrankė. Nori šizoidinės - segi raudoną ir mėlyną. I psio, gi jų 100 nereikia irnesakyk.gif
Atsakyti
Hm. Šiandien buvau teatre. Su juoda suknele. O kadangi ten lygiai pat buvau trečiadienį su tokiu kažkokiu grybo spalvos megztuku ir kelnėm, ir net su tais pačiais karoliais, kaip ir šiandien, ir mačiau save pro tą patį veidrodį prie to pačio apšvietimo. Nes veidrodis rūbinėj, o rūbinė rūsy biggrin.gif

Tai savikritiškai pasakyčiau, kad vis tik su juoda suknele mano grožis buvo stipriai numenkęs, lyginant su anuo variantu! Visai menkas grožis, prie viso teatrinio špakliaus gausos, prie visų praimerių chrienaimerių, figūrinių veido tonavimų, naujo lūpdažio, guerlain meteoritų iš limited kolekcijos ir tušo, po kurio blakstienos teoriškai pasidaro kaip siena!

Netgi, sakyčiau, kad svetimas žmogus jį, tą mano grožį, pamatytų, jį reiktų iš anksto perspėt, kad toks aplamai yra lotuliukas.gif Na, kad jis žinotų, kad aš šiaip jau čia tipo gražuolė, o ne šiaip kokia boba iš gatvės be jokio grožio ir meteoritų lotuliukas.gif

Nu ir nafig, reikia man kokios kitokios suknelės ir pabistriau kūdintis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 01 27, 23:02)
Hm. Šiandien buvau teatre. Su juoda suknele. ...



nu pagaliau thumbup.gif kas gi geriau galvon įkals nei pati mirksiukas.gif .... nu bet ir liūdna, o kas gi atsikalbinės apie juodą- nebebus tų juokingų kalbų? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 01 28, 08:35)
nu pagaliau  thumbup.gif kas gi geriau galvon įkals nei pati    mirksiukas.gif .... nu bet ir liūdna, o kas gi atsikalbinės apie juodą- nebebus tų juokingų kalbų?  biggrin.gif

Bet tada, tą pirmą kartą, buvau su ilgais juodais batais ir su juodu rankinuku tongue.gif Taip kad VISIŠKAI man jos mesti vis tiek nematau reikalo nail.gif
Nebent prie veido tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 01 28, 08:06)
Bet tada, tą pirmą kartą, buvau su ilgais juodais batais ir su juodu rankinuku tongue.gif Taip kad VISIŠKAI man jos mesti vis tiek nematau reikalo nail.gif
Nebent prie veido tongue.gif

tiek to, rankinuką leisim pasilikt mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Dabartės eik į teatrą su ta pačia suknelę ir kokiu šaliu, kuris turėtų tikt palei teoriją biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2013 01 28, 10:18)
Dabartės eik į teatrą su ta pačia suknelę ir kokiu šaliu, kuris turėtų tikt palei teoriją  biggrin.gif

Visai teisingai! Gera mintis! Ten kaip tik šalta!

Reikia šalio mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2013 01 28, 07:18)
Dabartės eik į teatrą su ta pačia suknelę ir kokiu šaliu, kuris turėtų tikt palei teoriją  biggrin.gif

jo, nemesk suknios, dėk šalį tinkamą ant jos.

bet aš tai pavydžiu, kad va žmogus mato :" atrodau gerai, atrodau nlb". Man tai kažkaip sunku ant savęs. Na siluetą tai dar dar dar...
Atsakyti