Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Tynka @ 2013 01 25, 22:08)
nžn ar gera :

user posted image

o čia bus su Lt dydžiais :
My Webpage

Kažkokia nesamonė... gaunasi kad nešioju XS sijoną, ir mano liemens apimtis 60/64 lotuliukas.gif
pagal tą su lietuviškais dydžiais šikna mano 50-to dydžio lotuliukas.gif ... pagal EU irgi nemaža 44... ir pažanga lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif viršus tik vienu dydžiu bėra mažesnis.
radau tokį konverterį, gaila kad nėra EU reikšmės, bet kažkaip aiškiau iš kur tokia dydžių įvairovė mano spintoje
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 01 26, 11:19)
Noa bagal bfas pavadinimas eina taip:
1. nustatoma vasara, ruduo, žiema ar pavasaris
2. tada nustatomas kontrastingumas. Jokio skirtumo koks pavadinimas, kontrastingumas būna: ryškus (vivid), šviesus(light), natūralus (true) ir kontrastingas. Yra ten lentelė, galiu imesti pakartotinai į spalvinio tipo temą
3. nustatomas pagal specifines savybes pavadinimas... taigi CAROLLINE gali būti tiek true, tiek light, tiek kontrasting ar vivid... vivid tai neįsivaizduoju net (kokio ryškumo akys turi būt g.gif ), bo kaip supratau akcentas to tipažo akys... nes kitaip net neaišku kodėl gavai tokį pavadinimą, kažkaip ryžavoti plaukai tavo variante nelabai įsivaizduojami...
Taigi pagal bfas inc tikrai papultų į contrasting kažkokis tai autumn, o pagal tą 12-lika tipų nežinau, nes mano supratimu iki Deep ar to vadinamo Dark netempia... tai aš ir neįsivaizduoju kur va tokius rudeniukus reikėtų priskirt  blush2.gif tas pat ir su vasarom... kartais kontrastinga vasara nebūtinai būna visai šalta...



įmesk įmesk wink.gif reimk man su savim dar čiut išsiaiškint, o tai pasiutimas ima doh.gif true rudenio spalvos ant manęs nuo toliau, tuo labiau nepatinka, soft'iškai visai negaliu pasirėdyt, nes jaučiuos kaip nuoga. belieka tik tamsiausios, bet man labai sunku su jom tvarkytis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 01 26, 11:43)
įmesk įmesk wink.gif reimk man su savim dar čiut išsiaiškint, o tai pasiutimas ima  doh.gif true rudenio spalvos ant manęs nuo toliau, tuo labiau nepatinka, soft'iškai visai negaliu pasirėdyt, nes jaučiuos kaip nuoga. belieka tik tamsiausios, bet man labai sunku su jom tvarkytis  doh.gif

O kam tau, gi visvien bagal BFAS būtum contrasting g.gif
Aš imčiau soft autumn paletę ir ją praturtinčiau tom tamsiom natūraliom šiltom spalvom:
user posted image
Manau būtent akcentinės ir ryškiosios spalvos turėtų būti softinės mastau.gif , o tamsiosios deep'inės, atmetant iš deep paletės tamsiąsias bendras su žiema spalvas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 01 26, 11:56)
Snieguota man į Merlin Monro panaši  blush2.gif ,tiek iš veido, tiek spalvom. Tiesa pas ją vairuotojo pažymėjime parašyta kad jin rudaakė, o natūralūs plaukai tamsūs... nu bet tas visuotinai reklamuojamas įvaizdis tai labai man panašus.

Ką?! Merilino Monro rudaakė?! blink.gif Svieto pabaiga.

QUOTE(inc @ 2013 01 26, 12:43)
įmesk įmesk wink.gif reimk man su savim dar čiut išsiaiškint, o tai pasiutimas ima  doh.gif true rudenio spalvos ant manęs nuo toliau, tuo labiau nepatinka, soft'iškai visai negaliu pasirėdyt, nes jaučiuos kaip nuoga. belieka tik tamsiausios, bet man labai sunku su jom tvarkytis  doh.gif

Keičiam! Aš paimsiu tas tavo tamsiausias, o tau užtai duosiu viščiuko geltoną, markerinę žalią ir krūvą koralinių, lašišinių ir persikinių. Visai nenaudotos, garbės žodis! biggrin.gif
Atsakyti
Arba šias pamėginčiau švieses kontrastui:
user posted image
kadangi turi akių/plaukų/odos spalvas pasidėliok kaip žiūrėsis... bet man atrodo kad būtent šviesiosios spalvos turi būt kiek papelyjusios 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2013 01 26, 12:23)
Ką?! Merilino Monro rudaakė?! blink.gif Svieto pabaiga.

user posted image
Atsakyti
Bytte, tu visai man infarktą įvarysi lotuliukas.gif pasifotkinčiau, kad galėčiau, tai pamatytum kas per siaubiakas lotuliukas.gif tikrai daug baisiau gaunas nei su tamsiom tongue.gif ...nu bet einu pasidėliosiu ką nučiupus prie veido

bet varom į aną temą, nes vis tik ana aktualesnė apie spalvas diskutavimui mirksiukas.gif

o iš tavęs, Noa, tokių spalvų nebent papuošalus galiu atimt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 01 26, 13:37)
o iš tavęs, Noa, tokių spalvų nebent papuošalus galiu atimt  lotuliukas.gif

Nesuk tu man galvos, imk visas spalvas, o kur tu jas dėsi, ne mano svarbalas, nors sienas taip persidažyk! biggrin.gif
Tik saviškes atiduok, rasiu kur panaudot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Snieguota @ 2013 01 26, 09:38)
gryna blonde, dar einu paieskot kur esu tamsiaplauke biggrin.gif


žinai, būt gerai, kad dar fotkių paieškotum, nes nelabai eina suprast. jei plaukų natūralių nesimato, tai gal kur antakiai matytūsi natūralūs paieškok wink.gif
šiaip kol kas man labiausiai į clear spring neša g.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 01 26, 15:23)
žinai, būt gerai, kad dar fotkių paieškotum, nes nelabai eina suprast. jei plaukų natūralių nesimato, tai gal kur antakiai matytūsi natūralūs paieškok wink.gif
šiaip kol kas man labiausiai į clear spring neša  g.gif

su naturaliais plaukais kaip ir neradau saves
bet cia kaip siandien atrodau
user posted image
Papildyta:
nu cia naturalus plaukai, bet kai nakties foto, tai gal nelabai
user posted image
Atsakyti
Va tikrasis akių mėlis
user posted image
Atsakyti
Marlin Monroe sceninis pseudonimas, o tikrasis vardas Norma Jeane
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vabalas: 26 sausio 2013 - 18:39
Noa, o kas tie "noosa"? Šiti - http://www.noosa-amsterdam.nl/ ? g.gif
Atsakyti