Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Noa @ 2013 01 25, 22:39)
Tik iš tavęs malonių dalykų čia ir išgirsi wub.gif  biggrin.gif


kas ten tave žino biggrin.gif ... mažu tik komentuoji lotuliukas.gif


aga, yra tokių keistų pavasarių, kad niekad nepamislytum doh.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 01 25, 23:47)
kas ten tave žino  biggrin.gif ... mažu tik komentuoji  lotuliukas.gif

Nea, tavo linkus nuo pat pradžių visus seku, jie įdomūs. Juodos vietoj siūlo man špygą tauk... tai yra, siūlo pilką laugh.gif

Bet tai kai gerai negrams ir indusams, ką? unsure.gif Viskas jiems aišku! O mums čia - vargo vakarienė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 25 sausio 2013 - 23:15
QUOTE(Noa @ 2013 01 25, 23:15)
Bet tai kai gerai negrams ir indusams, ką? unsure.gif Viskas jiems aišku! O mums čia - vargo vakarienė biggrin.gif

ot ir ne lotuliukas.gif skaičiau kažkur, kad vis tiek visų tipų rastum lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 01 25, 23:18)
ot ir ne  lotuliukas.gif skaičiau kažkur, kad vis tiek visų tipų rastum  lotuliukas.gif


Noa, geriausia isteket uz musulmono, uzdengti plaukus, veida ir tada jau dzin koks ten tipas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2013 01 26, 00:23)
Noa, geriausia isteket uz musulmono, uzdengti plaukus, veida ir tada jau dzin koks ten tipas  lotuliukas.gif

O jei pavasaris, tada dar tamsius akinius užsidėt laugh.gif
Bet tada kyšos pavasarinė nosis ir klaikiai, nu klaikiai netiks prie juodo hidžabo ar kaip ten ta palapinė vadinasi biggrin.gif

Gal galima imti tokius akinius su nosim?
Arbba nosį atskirai, būna raudonų apvalių poroloninių ant gumytės? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 01 25, 23:35)
O jei pavasaris, tada dar tamsius akinius užsidėt laugh.gif
Bet tada kyšos pavasarinė nosis ir klaikiai, nu klaikiai netiks prie juodo hidžabo ar kaip ten ta palapinė vadinasi biggrin.gif

Gal galima imti tokius akinius su nosim?
Arbba nosį atskirai, būna raudonų apvalių poroloninių ant gumytės? biggrin.gif


lotuliukas.gif tu turbūt vėl darbais labai apsivertus, ką? biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 01 26, 00:44)
lotuliukas.gif tu turbūt vėl darbais labai apsivertus, ką?  biggrin.gif

Aha biggrin.gif Rimtai, dirbu dabar, ir jau stogas važiuoja biggrin.gif Dabar darau tokius gabaliukus - padarau - šast į SM - apsidairau, atgal, dar gabaliuką padarau lotuliukas.gif
Atsakyti
va ir akis radau
user posted image
Atsakyti
gryna blonde, dar einu paieskot kur esu tamsiaplauke biggrin.gif
user posted image
Papildyta:
va tamsi dar, bet jau sviesintis buvau oradejusi
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Snieguota: 26 sausio 2013 - 09:32
Snieguota man į Merlin Monro panaši blush2.gif ,tiek iš veido, tiek spalvom. Tiesa pas ją vairuotojo pažymėjime parašyta kad jin rudaakė, o natūralūs plaukai tamsūs... nu bet tas visuotinai reklamuojamas įvaizdis tai labai man panašus.
Atsakyti
Noa bagal bfas pavadinimas eina taip:
1. nustatoma vasara, ruduo, žiema ar pavasaris
2. tada nustatomas kontrastingumas. Jokio skirtumo koks pavadinimas, kontrastingumas būna: ryškus (vivid), šviesus(light), natūralus (true) ir kontrastingas. Yra ten lentelė, galiu imesti pakartotinai į spalvinio tipo temą
3. nustatomas pagal specifines savybes pavadinimas... taigi CAROLLINE gali būti tiek true, tiek light, tiek kontrasting ar vivid... vivid tai neįsivaizduoju net (kokio ryškumo akys turi būt g.gif ), bo kaip supratau akcentas to tipažo akys... nes kitaip net neaišku kodėl gavai tokį pavadinimą, kažkaip ryžavoti plaukai tavo variante nelabai įsivaizduojami...
Taigi pagal bfas inc tikrai papultų į contrasting kažkokis tai autumn, o pagal tą 12-lika tipų nežinau, nes mano supratimu iki Deep ar to vadinamo Dark netempia... tai aš ir neįsivaizduoju kur va tokius rudeniukus reikėtų priskirt blush2.gif tas pat ir su vasarom... kartais kontrastinga vasara nebūtinai būna visai šalta...
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 01 26, 11:56)
Snieguota man į Merlin Monro panaši  blush2.gif ,tiek iš veido, tiek spalvom. Tiesa pas ją vairuotojo pažymėjime parašyta kad jin rudaakė, o natūralūs plaukai tamsūs... nu bet tas visuotinai reklamuojamas įvaizdis tai labai man panašus.

blush2.gif Ačiū
Atsakyti