Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Noa @ 2013 01 25, 17:40)
Tai pavasariams labai gerai!
Tegul tik kas nors pasako, KOKS tu pavasaris biggrin.gif
Aplamai, norėčiau pamatyti žmogų, kuriam visai netinka mėlynos biggrin.gif Man atrodo, mėlyną spalvą aplamai lengviausia prisiderint. Tik va vakariniam variante keeeelmas žino, jinai prie dirbtinio apšvietimo taip nekaip atrodo mastau.gif Vakariniam, mano suvokimu, kaip Valentino ar katras ten iš jų sakė - juoda, raudona arba pieno biggrin.gif

tai kad pasyktu koks aš pavasaris turi reik normalių foto pridėti, o tai čia su makiažu, gi nusišpkaliavus galiu ir į vasarą pavirsti
Atsakyti
Man atrodo, joms užtektų žinoti, kokia tavo akių spalva mastau.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 01 25, 17:47)
Man atrodo, joms užtektų žinoti, kokia tavo akių spalva mastau.gif biggrin.gif

melynaakė šviesiaplaukė
kažkada man darė makiažą tipo profesionalė visažistė ir akis spalvino pilku blizgiu šešėliu, nu man jis niekaip nesižiūrėjo, net vyras mano sakė, kad aš pati su rudų atspalvių šešėliais gražiau nusipiešiu veidą. Tai atkreipiau dėmesį, kad man šaltos splavos prie veido nelabai
Atsakyti
Kokio mėlynumo? biggrin.gif Akys?
Tu verčiau parodyk, nors katrą vieną biggrin.gif

Ne man, publikai (publika, ko visos tylit?), nes aš tą vieną light spring moku gerai atpažinti, tai va prie to ir priskirsiu biggrin.gif O jis pats bjauriausias, nes jam vieninteliam visai juodos neleidž! biggrin.gif
Atsakyti
Snieguota, panašu, kad tikrai pavasaris, bet parodyk kokių fotkių daugiau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 01 25, 15:57)
Tau, Bytte, kai bais noris pasijaunint, tai ir matai visokius sendinimus. Na o kai žmogui nėr nei 30 metų, tai visai dzin, jog rūbas kiek vyresniu padaro wink.gif

Taip taip... ir sakau gi, kai man jau labai svarbu tai ir žiūriu... kai 25-kių gimdžiau... ligoninėj visi už nepilnametę laikė... ir gan ilgai dar nusišvilpt ant sendinimo buvo, pati turiu su palaidine visa tokia kiaura ir juoda foto ne viena biggrin.gif , ir tą palaidinę tik gilyn nukišau... mol gal dar prisigądys lotuliukas.gif

aha dėl papuošalų kilo toks įtarimas kad pagal tema viskas kas rasta ir užsidėta 4u.gif
Atsakyti
Byyyyyyyyyyyte, koks jinai pavasaris, kaip aš ar geresnis? biggrin.gif
Atsakyti
o mane sesė nugrūdo patikrint ar įmanoma iš vienos kiniečių pardės šilkinių suknelių jai pripirkt, tai va kokią šilko gražuolę šios dienos tema užmačiau smile.gif

user posted image
Atsakyti
Su yvori spalva apačioj lotuliukas.gif

Noa įtariu kad šiltesnis, a kokis nežinau blush2.gif . O tu nesi gi labai blogs pavasaris, pas tave akys labai ryškios, tai kažkiek tamsesnes spalvas automatiškai nei eilinis light spring trauki, va ant savo paletės šviesių spalvų juodą gipiūra gali dėt ir nesukt galvos kad netinka. Dabar nebepamenu kokiam protingam tinklalapį buvo sudėta kaip nešiot juodą skirtingiems tipams, tai light buvo toks ale gipiūro raštas su juoda pateiktas. Dar kažką iš light spring (berots čČarlyze) su juoda gipiūrine ant juodo kūno matiau, nus gražu cool.gif
Atsakyti
čia kažkike apie juodos dėvėjimą http://color-harmony....com/65537.html

o čia bfas pavasariai http://color-harmony....com/67032.html
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 01 25, 11:54)
Paltas lietuviškas... tai jis pagal europinį 40-tas? O 6-tas čia koks? radau kad S doh.gif ... gal galit kas nuorodą kokią su dydžiais gerą įmest? blush2.gif nes vat kai būna daug dydžių būna labai daug tų dydžių plius minus 2-4 skaičiais besiskiriančiu blush2.gif


nžn ar gera :

user posted image

o čia bus su Lt dydžiais :
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 01 25, 21:32)
O tu nesi gi labai blogs pavasaris, pas tave akys labai ryškios, tai kažkiek tamsesnes spalvas automatiškai nei eilinis light spring trauki, va ant savo paletės šviesių spalvų juodą gipiūra gali dėt ir nesukt galvos kad netinka.

Tik iš tavęs malonių dalykų čia ir išgirsi wub.gif biggrin.gif

QUOTE(inc @ 2013 01 25, 21:38)
čia kažkike apie juodos dėvėjimą http://color-harmony....com/65537.html

o čia bfas pavasariai http://color-harmony....com/67032.html

Pirmą mačiau! manai, tu dedi linkus, o niekas neskaito? Dūdki, viską skaitau biggrin.gif

O antras nustebino. Kad čia jie standartiškai neišskirstyti. Aš tai žinau, kad aš koralinis, bet pas mane buvo parašyta - light coralline spring. O čia, žiūrėk, tie antriniai pavadinimai yra, o va pirminių nėra!
Papildyta:
Nu bet tai kaip jums toks pavasaris, kaip ten kaštoninis? Gyvenime nepasakyčiau biggrin.gif
Papildyta:
Visi negrai - žiemos. Tai čia, vadinasi, baltasnukių užsiėmimas pavasarintis rudenintis biggrin.gif
Atsakyti