Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Tynka @ 2013 01 25, 13:44)
turbūt 46 palto, tai pgl lietuvius, o 42 sijono - europinis. Šiaip iš 46 Lt reik atimti 6. Tai gaunasi 40 kai ir europnis

Paltas lietuviškas... tai jis pagal europinį 40-tas? O 6-tas čia koks? radau kad S doh.gif ... gal galit kas nuorodą kokią su dydžiais gerą įmest? blush2.gif nes vat kai būna daug dydžių būna labai daug tų dydžių plius minus 2-4 skaičiais besiskiriančiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 01 25, 14:34)
Aš tai matau kad DD pas Snieguota... man irgi norisi V iškirptės... jai be vyro tai gal ne tokios gilios... bet vis vien V formos... bo kūdina gilesnė iškirptė, ir jei dar V formos...
Šiaip atsiprašau jai įžeisčiau... bet vat tokio varianto norėčiau išvengti. Manau su tokia suknia daugelis virš 35 moterų šalia 18-25 metų merginų atrodytų kaip visiška boba...

Bet tai žinai, gi neaišku, kiek jai realiai metų yra.
Aš lygiai taip irgi nesirengčiau, nes tiesiog mano stilius kitoks, aš leopardų ir gipiūrų ant jų irgi ni ni, bet Snieguotos veido tai nesimato - gal jai tinka?

Aš, tarkim, jei pageidaučiau gipiūro, tai tik stambesnio ir pieno arba smėlio spalvų, ir ne ant visos suknelės, o ant jos viršaus arba bliuskos tokios smile.gif Bet taigi čia aš, light spring biggrin.gif Manęs prie gipiūro ant leopardo iš viso nesimatytų, kad aš ir 150 sverčiau biggrin.gif O jai tai gal tinka? Gal jinai tamsiaplaukė arba kokiais bordiniais plaukais, ryškių bruožų, didelėm akim, kokia ten žieminė-rudeninė?
Atsakyti
QUOTE(Snieguota @ 2013 01 25, 13:53)
Mano viena draugė pamačius sukenlę ją apibūdino, kaip želauną smile.gif Ačiū už kritiką, bet kadangi man dar trūksta truputi iki 30, tai bandysiu  bytte pastabą ateity prisiminti, bet ištikrųjų aš jaučiausi super tą vakarą ir patogiai ir gražiai, ir pasipuošusi, ir neišaukiančiai atrodanti.

Nu va, o man truputi trūksta iki 40-ties biggrin.gif , tai aš visko baidausi kas metų priduoda. Ypač jei aplink dauguma jaunimo.


Mes čia temoje kažkada aptarinėjom blizges medžiagas, nuo kada atsargiai jas dėvėt... tai tokie ažūrai irgi priduoda metų ir su jais manau lygiai taip pat atsargiai reik elgtis.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 01 25, 14:55)
Bet tai žinai, gi neaišku, kiek jai realiai metų yra.
Aš lygiai taip irgi nesirengčiau, nes tiesiog mano stilius kitoks, aš leopardų ir gipiūrų ant jų irgi ni ni, bet Snieguotos veido tai nesimato - gal jai tinka?

Aš, tarkim, jei pageidaučiau gipiūro, tai tik stambesnio ir pieno arba smėlio spalvų, ir ne ant visos suknelės, o ant jos viršaus arba bliuskos tokios smile.gif Bet taigi čia aš, light spring biggrin.gif Manęs prie gipiūro ant leopardo iš viso nesimatytų, kad aš ir 150 sverčiau biggrin.gif O jai tai gal tinka? Gal jinai tamsiaplaukė arba kokiais bordiniais plaukais, ryškių bruožų, didelėm akim, kokia ten žieminė-rudeninė?

user posted image
user posted image
nu vertinkit, pilnu vaizdu kaip ta vakara tarodziau
Atsakyti
Cha cha, dabar visos sakys, kad tau juoda netinka biggrin.gif Nes tu, mano suvokimu, irgi kažkoks pavasaris biggrin.gif

Šiaip tai graži motera, negali sakyt biggrin.gif Ir DD vis viena nematau biggrin.gif Ir aplamai, gražiam žmogui ir snarglys tinka biggrin.gif

Bet leopardai po gipiūru ir dar plius blizgantys skirtingi papuošalai man asmeniškai biskutuką sliškom. Tie gipiūrai iš tikro labai patogūs, kai reikia rankas arba kažką maskuoti, bet kaip ir kad matytųsi - bet man asmeniškai konkrečiai šitas gipiūras kažkaip kelmas žino. Man norėtųsi jei ir juodo, tai stambesnio ir po juo - pvz. kokios mėlio spalvos... Ir V iškirptės! Ir karolius nuimčiau arba apyrankes biggrin.gif

Bet čia mano asmeninis skonis, o jis, kaip žinia, visada gali būti diskutuotinas - vienam gražu, kitam ne. Ir gal jinai gerai kūdina, ta suknelė. Prašom neįsižeisti, nes aplamai jūs kaip moteris labai graži smile.gif


Man asmeniškai jei suknelė gipiūrinė, tai gal tada geriau kokia tokia:
http://www.victorias...talogueType=OLS

Arba tokia (čia bateliai leopardiniai):
http://www.victorias...talogueType=OLS

Arba tokia (pilka)
http://www1.macys.co...CategoryID=5449
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 25 sausio 2013 - 15:15
QUOTE(Noa @ 2013 01 25, 16:07)
Cha cha, dabar visos sakys, kad tau juoda netinka biggrin.gif Nes tu, mano suvokimu, irgi kažkoks pavasaris biggrin.gif

Šiaip tai graži motera, negali sakyt biggrin.gif Ir DD vis viena nematau biggrin.gif Ir aplamai, gražiam žmogui ir snarglys tinka biggrin.gif

Bet leopardai po gipiūru ir dar plius blizgantys skirtingi papuošalai man asmeniškai biskutuką sliškom. Tie gipiūrai iš tikro labai patogūs, kai reikia rankas arba kažką maskuoti, bet kaip ir kad matytųsi - bet man asmeniškai konkrečiai šitas gipiūras kažkaip kelmas žino. Man norėtųsi jei ir juodo, tai stambesnio ir po juo - pvz. kokios mėlio spalvos... Ir V iškirptės! Ir karolius nuimčiau arba apyrankes biggrin.gif

Bet čia mano asmeninis skonis, o jis, kaip žinia, visada gali būti diskutuotinas - vienam gražu, kitam ne. Ir gal jinai gerai kūdina, ta suknelė. Prašom neįsižeisti, nes aplamai jūs kaip moteris labai graži smile.gif
Man asmeniškai jei suknelė gipiūrinė, tai gal tada geriau kokia tokia:
http://www.victorias...talogueType=OLS

Arba tokia (čia bateliai leopardiniai):
http://www.victorias...talogueType=OLS

Arba tokia (pilka)
http://www1.macys.co...CategoryID=5449


Aš pati ir galvoju, kad iš pavasario esu, tik nenusprendžiaukoks, bet aš vieną dalyka pastebėjau, kad neryškios splavos mane blukina, o ypač kai blonde buvau, o kai nusikaramelinau plaukus, tai ir blankesnes splavas galiu dėtis.
Nu juoda tai tikiu, kad netinka, bet dar nepersiauklejau. Va šiandien sėdžiu su juodom kelnėm žydru elektriniu golfu ir juodu megstuku tokiu persisvičiamu, bet auklėjuosi po biški, juoda splava kai nenusprendžiu ką rengtis
Papildyta:
nu dar pasirodau
user posted image
Atsakyti
man irgi kažkokia pavasaris Snieguota biggrin.gif
Va ir sendina ta suknia, kur veidas pilnu planu ir suknia kažin kur velniai mato, daug daug jauniau atrodo. O galva nuimk... gali ir už 50-metę statyt suknią.
dėl juodos... IMHO gipiūras ne juoda, gi apatinis sluoksnis dar spalvą duoda. Daug visokių tipų labai gražiai mačiau taip prie juodos prieinant - pirma permatoma kažkas, paskui jau juoda suknia.
...papuošalai mano akimis ne iš suknelės operos... ant gipiūro IMHO išvis netinka dėti jokių papuošalų, nebent būtų iškirptė ar intarpas lygios medžiagos... kad papuošalas dėtusi ne ant gipiūro. Kažkaip nesimato papuošalo ant tų mezginių blush2.gif .
Aš tai maučiau po apačia kažką iš yvory spalvos... ir tikriausiai puoščiausi žiedais g.gif
Atsakyti
QUOTE(Snieguota @ 2013 01 25, 16:42)
nu dar pasirodau

Man šita suknelė labai gražu, ir modelis, ir spalva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 01 25, 16:50)
man irgi kažkokia pavasaris Snieguota  biggrin.gif
Va ir sendina ta suknia, kur veidas pilnu planu ir suknia kažin kur velniai mato, daug daug jauniau atrodo. O galva nuimk... gali ir už 50-metę statyt suknią.
dėl juodos... IMHO gipiūras ne juoda, gi apatinis sluoksnis dar spalvą duoda. Daug visokių tipų labai gražiai mačiau taip prie juodos prieinant - pirma permatoma kažkas, paskui jau juoda suknia.
...papuošalai mano akimis ne iš suknelės operos... ant gipiūro IMHO išvis netinka dėti jokių papuošalų, nebent būtų iškirptė ar intarpas lygios medžiagos... kad papuošalas dėtusi ne ant gipiūro. Kažkaip nesimato papuošalo ant tų mezginių  blush2.gif .
Aš tai maučiau po apačia kažką iš yvory spalvos... ir tikriausiai puoščiausi žiedais  g.gif

o dabar pradedu pati galvot, kad sendina, tai dabar turesiu galvos skausmą, ką kitą šeštadienį rengtis į balių g.gif
o papuošalai tokie, nes tema buvo spindesys, tai aš ale spindėjau lotuliukas.gif
Atsakyti
Tau, Bytte, kai bais noris pasijaunint, tai ir matai visokius sendinimus. Na o kai žmogui nėr nei 30 metų, tai visai dzin, jog rūbas kiek vyresniu padaro wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 01 25, 16:54)
Man šita suknelė labai gražu, ir modelis, ir spalva smile.gif

myliu mėlyną su visokiais atspalviais, bet labiau ryškią
Atsakyti
QUOTE(Snieguota @ 2013 01 25, 16:59)
myliu mėlyną su visokiais atspalviais, bet labiau ryškią

Tai pavasariams labai gerai!
Tegul tik kas nors pasako, KOKS tu pavasaris biggrin.gif


Aplamai, norėčiau pamatyti žmogų, kuriam visai netinka mėlynos biggrin.gif Man atrodo, mėlyną spalvą aplamai lengviausia prisiderint. Tik va vakariniam variante keeeelmas žino, jinai prie dirbtinio apšvietimo taip nekaip atrodo mastau.gif Vakariniam, mano suvokimu, kaip Valentino ar katras ten iš jų sakė - juoda, raudona arba pieno biggrin.gif
Atsakyti