Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Noa @ 2013 01 25, 11:38)
Teka, tu, man regis, kaip ir visos mes, tik bijai pradėt biggrin.gif O iš tikro ten labai lengva. Ar turi virtuon kortelę?

Matai, ebay jungimasis visai ne prie ko. Ten viskas iš skirtingų pardavėjų, tai vis viena siuntimas iš skirtingų vietų, individualiai. Būna ten tarp jų ir visiškų subinių, o, kaip tik einu su vienu pasiaiškint biggrin.gif Atsiminiau biggrin.gif

nu taip, bijau, nes anglų labai silpna, kortelių tam reikalingų irgi neturiu...

o ką tu ten su juo aiškinsies?
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2013 01 25, 12:58)
nu taip, bijau, nes anglų labai silpna, kortelių tam reikalingų irgi neturiu...

o ką tu ten su juo aiškinsies?

Oi, bijot reikia ne silpnu kalbos ziniu ar kad kazko nemokesi, bijot reikia, kad saika prarasi. Kortele pasidaryt banke vienas juokas, vitruona ar ti ne per savaite padaro, o tada jau pirmyn. As nei vokiskai nei prancuziskai nei mu nei be nemokejau, o dabar jau ir pantalon ir jupe ir pumps bei stiefel perku smile.gif
Atsakyti
Teka, o kiek maždaug jums metų? na bent amžiaus grupė kokia? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2013 01 25, 13:51)
biggrin.gif
O svorio centras tai ten is kur svoris maziausiai krenta? g.gif

As nuo kitos savaites pradesiu sportuoti, ir tada kai kazkokia nauja svorio kategorija nusistoves, galesiu galvoti apie planinga garderobo formavima g.gif

Aš irgi pradėsiu. Dietą jau pradėjau, bet kol krenta, nejudu - lai sau krenta. O va kai apstos - ilgai dietos laikantis gi apstoja - va tada jau aš strykt ant treniruoklio biggrin.gif

Tu bjauri boba, jau viską susiformavai blink.gif Ko tau dar reikia! laugh.gif

Aš va tai nifiga nieko neformuoju, nes tikrai neįsivaizduoju, koks tas mano svoris kada bus. Koks bus kitąmet, koks vasarą? doh.gif
Užtai domiuosi rankinukais, batais, trollbydsais ir noosa laugh.gif Šitie visada galios laugh.gif

QUOTE(Teka @ 2013 01 25, 13:58)
nu taip, bijau, nes anglų labai silpna, kortelių tam reikalingų irgi neturiu...

o ką tu ten su juo aiškinsies?

Nu tai pirmiausia išsiimk kortelę. Geriausia - SEB Visa Virtuon, arba gal ir kiti turi kažką atitinkamo. Iš bėdos - bet kokia kreditinė, bet ten rizikos daugiau, o į Virtuoną - kiek įsidėsi, tiek nuskaičiuos smile.gif

Tada prisiregistruoji PayPal. Padėsim kaip nors.

O tada jau tos kalbos kažkiek ir nereikia... jei reikia kokio, pvz. prekės aprašymo, yra google translator. O pirkimas - mizeris - spaudai didžiausią knopkę iki kol parašo, OK, ir viskas biggrin.gif
Kas neišeina - klausi! Triskart paklausi, paskui pati žinosi.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 01 25, 13:18)
Nu tai pirmiausia išsiimk kortelę. Geriausia - SEB Visa Virtuon, arba gal ir kiti turi kažką atitinkamo. Iš bėdos - bet kokia kreditinė, bet ten rizikos daugiau, o į Virtuoną - kiek įsidėsi, tiek nuskaičiuos smile.gif

Turėjau Elektroną ir Virtuoną, bet pasiūlė Mylimiausią nemokamai, tai nereik dviejų jau, su ja viskas puikiai vyksta thumbup.gif Ir dar ji per metus tik 19 Lt kainuoja, o Virtuonas 20 Lt (kur dar paprasta kortelė, irgi tiek).
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 01 25, 13:41)
Tada mūsų ūgiai vienodi, o svorį aš irgi tokį panašų esu turėjus, bet genu jį žemyn kaip išgalėdama, čia mano nuolatinis užsiėmimas... Labai linksmas, nes svoris sunkiai pasiduoda vaikymui doh.gif  biggrin.gif lotuliukas.gif

Bet vat DD niekada neturėjau, pas mane svorio centras - ant subinės biggrin.gif

As sverdama 65 kg kazkada turejau C, niekada savo geriu nesiskundziau, siaip kai priaugau svorio jis visur vienodai pasiskirste, tai islaikau gan moteriskas proporcijas. Noreciau mazesnio svorio, bet krutines tokios pat biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 01 25, 13:18)
Aš irgi pradėsiu. Dietą jau pradėjau, bet kol krenta, nejudu - lai sau krenta. O va kai apstos - ilgai dietos laikantis gi apstoja - va tada jau aš strykt ant treniruoklio biggrin.gif

Tu bjauri boba, jau viską susiformavai blink.gif Ko tau dar reikia! laugh.gif

Aš va tai nifiga nieko neformuoju, nes tikrai neįsivaizduoju, koks tas mano svoris kada bus. Koks bus kitąmet, koks vasarą? doh.gif


Nu gis matai as keiciu labai daug ka nuo siu metu - statusa, darba, svorio kategorija, garderobo stiliu biggrin.gif Ne tas pats buti vedusiai ir grizineti i rinka tongue.gif
Man svoris apkrito, bet sportuoti einu del sutvirtinimo na ir siaip kad butu kuo uzsiimti laisvalaikiu.
Bet realiai nezinau koks man svoris nusistoves, nei koks gyvenimo budas tongue.gif todel formuoti apgalvotai dar nieko nesigaus tongue.gif
Atsakyti
Aš tai matau kad DD pas Snieguota... man irgi norisi V iškirptės... jai be vyro tai gal ne tokios gilios... bet vis vien V formos... bo kūdina gilesnė iškirptė, ir jei dar V formos...
Šiaip atsiprašau jai įžeisčiau... bet vat tokio varianto norėčiau išvengti. Manau su tokia suknia daugelis virš 35 moterų šalia 18-25 metų merginų atrodytų kaip visiška boba... ir jos realiai joks jaunesnis nei 40 metų vyras net nepastebėtų kaip potencialios patelės, net ir su didele iškirpte. IMHO taip apsirengus sulaukčiau dėmesio iš desetka vyresnių nei aš vyrų, o tokių mūsų rate nelabai aplamai yra. Ir koks tikslas atkreipt tokių vyrų dėmesį g.gif ... Manau toks įspūdis gal čia dėl gipiūro g.gif , o jai dar blizga iš apačios, tada dar daugiau metų turėtų priduot. Jai kiek grubokai išsireiškiau atsiprašau blush2.gif blush2.gif blush2.gif

Kam įdomu radau puslapį su stilistų "perrengtom" moterim. Galim panašesnės figūros gal ką pasikopijuot... galim ir klaidas pasižiūrėt (ne viskas man ten patinka).

Žodžiu įdomiai su tais dydžiais... mano ūgis 174 cm, svoris apie 82 kg... svoris ant šikynės... nu dabar mysliju koks tas 42 dydis g.gif , bo pas mane yra buvęs 46-tas paltas, į kurį aš dabar nebetelpu... bet turiu sijona 42 dydžio, kuris didokas... o 6-tas kaip tik g.gif

ir kad visos taptume legenda wink.gif :
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 01 25, 11:34)
koks tas 42 dydis g.gif , bo pas mane yra buvęs 46-tas paltas, į kurį aš dabar nebetelpu... bet turiu sijona 42 dydžio, kuris didokas... o 6-tas kaip tik g.gif

ir kad visos taptume legenda wink.gif :
user posted image

turbūt 46 palto, tai pgl lietuvius, o 42 sijono - europinis. Šiaip iš 46 Lt reik atimti 6. Tai gaunasi 40 kai ir europnis
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 01 25, 14:20)
Turėjau Elektroną ir Virtuoną, bet pasiūlė Mylimiausią nemokamai, tai nereik dviejų jau, su ja viskas puikiai vyksta thumbup.gif Ir dar ji per metus tik 19 Lt kainuoja, o Virtuonas 20 Lt (kur dar paprasta kortelė, irgi tiek).

Kaip suprast? unsure.gif Aš irgi turiu Mylimiausią, bet aš ją Čili picoj gavau, maniške taip atsiskaityt turbūt neina unsure.gif
Atsakyti
kadangi esu bene vienintelė visam forume, kuriai neleidžia cituot, tai...

noa, ačiū, aš pagalvosiu, ar man verta tą kortelę išsiimt, ar geriau nepradėt biggrin.gif

groovy, o kodėl čia būtent dabar sumąstei paklaust, kiek man metų? biggrin.gif 36 ką tik stuknulo
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2013 01 25, 13:50)
Kaip suprast? unsure.gif Aš irgi turiu Mylimiausią, bet aš ją Čili picoj gavau, maniške taip atsiskaityt turbūt neina unsure.gif

pas mane irgi tokia. su iki ir su senukais.
o yra dar seb mylimiausia. tai ji kitokia
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 01 25, 14:34)
Aš tai matau kad DD pas Snieguota... man irgi norisi V iškirptės... jai be vyro tai gal ne tokios gilios... bet vis vien V formos... bo kūdina gilesnė iškirptė, ir jei dar V formos...
Šiaip atsiprašau jai įžeisčiau... bet vat tokio varianto norėčiau išvengti. Manau su tokia suknia daugelis virš 35 moterų šalia 18-25 metų merginų atrodytų kaip visiška boba... ir jos realiai joks jaunesnis nei 40 metų vyras net nepastebėtų kaip potencialios patelės, net ir su didele iškirpte. IMHO taip apsirengus sulaukčiau dėmesio iš desetka vyresnių nei aš vyrų, o tokių mūsų rate nelabai aplamai yra. Ir koks tikslas atkreipt tokių vyrų dėmesį  g.gif ...  Manau toks įspūdis gal čia dėl gipiūro  g.gif , o jai dar blizga iš apačios, tada dar daugiau metų turėtų priduot. Jai kiek grubokai išsireiškiau atsiprašau blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Kam įdomu radau puslapį su stilistų "perrengtom" moterim. Galim panašesnės figūros gal ką pasikopijuot... galim ir klaidas pasižiūrėt (ne viskas man ten patinka).

Žodžiu įdomiai su tais dydžiais... mano ūgis 174 cm, svoris apie 82 kg... svoris ant šikynės... nu dabar mysliju koks tas 42 dydis g.gif , bo pas mane yra buvęs 46-tas paltas, į kurį aš dabar nebetelpu... bet turiu sijona 42 dydžio, kuris didokas... o 6-tas kaip tik g.gif

ir kad visos taptume legenda wink.gif :
user posted image


Mano viena draugė pamačius sukenlę ją apibūdino, kaip želauną smile.gif Ačiū už kritiką, bet kadangi man dar trūksta truputi iki 30, tai bandysiu bytte pastabą ateity prisiminti, bet ištikrųjų aš jaučiausi super tą vakarą ir patogiai ir gražiai, ir pasipuošusi, ir neišaukiančiai atrodanti.
Atsakyti