Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

blyn man neleidžia cituot. jau kelintą dieną... žiūriu visi visur cituoja, o man neleidžia. nubaudė mane matomai už blogą elgesį biggrin.gif

aš tai nemoku tuose pirkimuose pati, nesuprantu ten tų mokesčių, siuntimų ir pan

jei kas ruošiatės ką siųstis iš ebay, prisijungčiau, reik vienos prekytės. aišku pirma reik surast, ar ji išvis yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2013 01 25, 12:29)
blyn man neleidžia cituot. jau kelintą dieną... žiūriu visi visur cituoja, o man neleidžia.  nubaudė mane matomai už blogą elgesį  biggrin.gif

aš tai nemoku tuose pirkimuose pati, nesuprantu ten tų mokesčių, siuntimų ir pan

jei kas ruošiatės ką siųstis iš ebay, prisijungčiau, reik vienos prekytės. aišku pirma reik surast, ar ji išvis yra biggrin.gif

Teka, tu, man regis, kaip ir visos mes, tik bijai pradėt biggrin.gif O iš tikro ten labai lengva. Ar turi virtuon kortelę?

Matai, ebay jungimasis visai ne prie ko. Ten viskas iš skirtingų pardavėjų, tai vis viena siuntimas iš skirtingų vietų, individualiai. Būna ten tarp jų ir visiškų subinių, o, kaip tik einu su vienu pasiaiškint biggrin.gif Atsiminiau biggrin.gif
Atsakyti
pagaliau isidejau
user posted image
Atsakyti
Snieguota, dailu elegantiška. Čia juoda suknelė turbūt, ne žalia biggrin.gif
Atsakyti
Visai nieko, tik aš vietoje Snieguotos norėčiau juodo to dirželio ir V formos iškirptės. Bet tai kad man visada užsireikia ko nors, ko nėra biggrin.gif O su tom suknelėms visada taip - neužsisakysi gi!
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 01 25, 12:50)
Snieguota, dailu elegantiška. Čia juoda suknelė turbūt, ne žalia biggrin.gif

Juodas gipiuras, o po apacia toks tigrinis audinys blizgus, siaip tema vakarelio buvo blizgesys, tai pirkausi suknele, kad paskui galeciau dar panaudoti, tai vat kita savaitgali pusbrolio jubilieju vaziuosiu taip, paskui i drauges jubilieju eisiu taip pat. Siaip pirkau as ta suknele http://www.sidonas.eu/ mokejau 64 Lt, bet ta parduotuve man superine, palei mano figura ir kainos geros brangaiusia suknele kainuoja 75 Lt ir dydis maziausias 42 ir iki 56 yra, ir modeliai tokie slepiantys trukumus, man patinka ji
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 01 25, 12:50)
Snieguota, dailu elegantiška. Čia juoda suknelė turbūt, ne žalia biggrin.gif

Ir rankos turbūt kūno spalvos, o ne žalios biggrin.gif

Bet žalia suknelė irgi visai nieko būtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 01 25, 12:53)
Visai nieko, tik aš vietoje Snieguotos norėčiau juodo to dirželio ir V formos iškirptės. Bet tai kad man visada užsireikia ko nors, ko nėra biggrin.gif O su tom suknelėms visada taip - neužsisakysi gi!

juodas nelabai ziurisi, buvau uzsidejusi, man norejosi ryskesnio ko nors, aha V formos iskirpte su DD krutine biggrin.gif tik ne be vyro dalyvaujant biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2013 01 25, 12:54)
Ir rankos turbūt kūno spalvos, o ne žalios biggrin.gif

Bet žalia suknelė irgi visai nieko būtų biggrin.gif


turbut
Atsakyti
QUOTE(Snieguota @ 2013 01 25, 12:58)
aha V formos iskirpte su DD krutine biggrin.gif tik ne be vyro dalyvaujant biggrin.gif

Aaaaaaaaak šitaip mastau.gif Nu tada tikrai labai kūdina, vėl neįvertinau! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 01 25, 13:05)
Aaaaaaaaak šitaip mastau.gif Nu tada tikrai labai kūdina, vėl neįvertinau! biggrin.gif

Mano ugis 180, o svoris 92 kg
Atsakyti
QUOTE(Snieguota @ 2013 01 25, 13:09)
Mano ugis 180, o svoris 92 kg

Tada mūsų ūgiai vienodi, o svorį aš irgi tokį panašų esu turėjus, bet genu jį žemyn kaip išgalėdama, čia mano nuolatinis užsiėmimas... Labai linksmas, nes svoris sunkiai pasiduoda vaikymui doh.gif biggrin.gif lotuliukas.gif

Bet vat DD niekada neturėjau, pas mane svorio centras - ant subinės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 01 25, 12:41)

Bet vat DD niekada neturėjau, pas mane svorio centras - ant subinės biggrin.gif

biggrin.gif
O svorio centras tai ten is kur svoris maziausiai krenta? g.gif

As nuo kitos savaites pradesiu sportuoti, ir tada kai kazkokia nauja svorio kategorija nusistoves, galesiu galvoti apie planinga garderobo formavima g.gif
Atsakyti