Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

mergaiciukas1 mano akimis netinka 4u.gif

Nu viskas aišku nebeturiu kuom vyrų žavėt lotuliukas.gif anei talijos, anei kojų gražių, anei plaukų... akys po akiniais, šikna kaip ir per didelė kad ją rodyt...
O kokie kvarbatkai su mintim nepadėtų... nu viską paslepi, bet lai įsivaizduoja kad pas mane viskas yra 000552.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 01 24, 15:16)
mergaiciukas1 mano akimis netinka 4u.gif



Gerai, kad patvirtinot abejones drinks_cheers.gif Aciu
Atsakyti
user posted image
O man tikriausiai fasonas bigsmile.gif ... pilvas uždengtas, kojų nesimato... ir ties šikna geras vaizdelis rolleyes.gif , gal tik susiuvimą kiek ilgesnį viršuj nežymiai palikčiau... nu ir kontaktus į akis reik įsimest...
Atsakyti
QUOTE(vabalas @ 2013 01 24, 15:39)
o kojos?
arba plaukai?

Kojos jo!
Plaukai ne. Nu kas tie plaukai - kada jau kas diedą vien tik plaukais pakabino!
Be plaukų - ne kas, bet vieni plaukai schmoll.gif


Aš tai laikausi savo nuomonės, kad kai reikia rinktis kojas, šikną, liemenį arba papus, ir nei vienas nėra arti tobulumo, tada reikia ryškinti tą, kur galima kažką pridėti! Tojest, papus ir kojas. Nes liemens nesumažinsi, šiknos irgi, o papus prisidėt gali, kablus - irgi!


Nu ir dar plius plaukai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2013 01 24, 12:26)
IMHO yra 3 pagrindiniai imanomi privalumai - papai, liemuo ir sedyne. Pasirenki savo stipriausia puse ir i jos pabrezima orientuojies g.gif

vajėz neturiu , nė vieno privalumo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2013 01 24, 21:17)
vajėz neturiu , nė vieno privalumo  schmoll.gif

Aš irgi... Bet galiu papus kartais pakankamai gražiai pateikt, tik kad nesinori, nejauku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 01 25, 01:16)
Aš irgi... Bet galiu papus kartais pakankamai gražiai pateikt, tik kad nesinori, nejauku doh.gif

drinks_cheers.gif , ypač kai aš visą gyvenimą jų neturėjau, tai visai ne kaip jaučiuosi. Ir nemoku elgtis... dar visada įtarinėju kad apkalbės. Na jai su VS liemenėle jie gi vis vien didesni iškart, tai kai kurie pažįstami progai pasitaikius leptelėtų kad tokių neturėjau...
prisidėjus ar dar ką...

Kablai kojas padailina, bet tik kažkiek. Tai jau irgi kojom nebepamaskatuosi...

O va taliją tikrai galima pasidailinti gorsėtu ir nieks neįtars. Išvis tie formuojantys apatinei geras dalykas: ir taliją padailina, ir šikynę pakelia. Tikrai pora dydžių rūbus mažesnius galim rinktis(aišku čia nuo lašinių matyt kiekio priklausomai, bet mano mama tai tikrai su jais sulieknėja nerealiai). Tik va apnuogint vis vien nesigauna nei vienos kūno dalies g.gif

Reik ieškot pavyzdžių kaip brandžiai atrodančios moterys gali atrodyt viliojančiai... na ne tos kur gerai išsilaikiusios, o tos kur atrodo panašiai kaip aš biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas

Shana, superinis grįžimas į nuotakų rinką thumbup.gif suknelės superinės, figurytė saldainiukas thumbup.gif

o iš kur jūs visos perkatės internetu? per tarpininkes ar pačios? reik ir man kažką galvot gal
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2013 01 25, 10:23)
Labas rytas

Shana, superinis grįžimas į nuotakų rinką thumbup.gif suknelės superinės, figurytė saldainiukas thumbup.gif

o iš kur jūs visos perkatės internetu? per tarpininkes ar pačios? reik ir man kažką galvot gal


Aš tai kaip iš kur. Jei eina pačiai, tai aišku, kad perku pati, t.y. koks sportsdirectas, ebay, iš kur aš čia dar pati esu pirkus, iš topshop.com (tik siuntimas nepigus), iš dare2b vaikui striukę, ir strawberrynet kosmetiką ir panašiai... Dar trollbeads ir noosa, bet čia jau kita tema biggrin.gif

Jei iš Amerikės, tada per tarptininkes - Kate 25 arba Taurę.

Jei iš UK, bet čia nesiunčia - irgi yra tarpininkių...
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 01 25, 10:23)
Reik ieškot pavyzdžių kaip brandžiai atrodančios moterys gali atrodyt viliojančiai... na ne tos kur gerai išsilaikiusios, o tos kur atrodo panašiai kaip aš biggrin.gif


Va aš čia darbo baliuje user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Snieguota: 25 sausio 2013 - 11:21
Nieko nematau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 01 25, 12:25)
Nieko nematau schmoll.gif

bandau foto is kitur idet nes pasirodo is fotki nemoku smile.gif
Atsakyti