Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Shana, pabandyk F5 paspaust, turėtų neberodyt wink.gif

o kas dėl suknelės, tai būtinai pirkt, o nueit jau tikrai rasi kur su tokia gražuole wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2013 01 23, 17:57)

Matosi, bet man atrodo, ryt nebesimatys. Aš kai savo mordografiją buvau įdėjus, irgi biskutuką pasiparinau, kai iš bukieto išmečiau, o čia - sėdžiu, akis vartau biggrin.gif Ir refrešinau belekiek kartų... O paskui ant rytojaus prapuolė.

O papai tai čia ką, mizeris, juo labiau, kad labai teisingi papai, pavydą keliantys. Lai visi žiūri ir pavydi!
Atsakyti
šiandie aš jau nebematau shanos foto...
Man tai ilgai rodė, ypač supykau kai per google vaizdų paiešką apie spalvinį tipą savo snukutį pamačiau gal net po mėnesio doh.gif ... ir va laiks nuo laiko išmeta vaizdų paieškoje ką senai žmogus ištrynęs, tarkim donstop botiljonus ir kt. rūbus atpažinau... atidarant rašo kad paveikslo nebėra, pašalintas iš tos vietos, bet užėjus pele ant jo vis vien gi didina kartais net iki realaus dydžio doh.gif labai susinervinau triniti.gif
QUOTE(Noa @ 2013 01 23, 15:00)
Aha, ir aš noriu atgal į rinką biggrin.gif Nors iš išvaizdos lotuliukas.gif

Tai taip maloniau kai akį traukia, bet pardavime dar nėr. Ale jai rimtai tektų grįžt matyt savaime gautusi... nes kai pasižiūrau kaip išgrąžėja dauguma po skirybų... net skirtis noras užeina biggrin.gif

Bet jai rimtai, nu kas turi (.)(.), tai kaip ir aišku kokią artileriją reik statyt į priekį, net nesvarbu koks bendras kūno stovis... O ką daryt jai neturi tokios artilerijos? Kol liekna galim kitą tarpą apnuogint lotuliukas.gif ... o kai pilvukas po poros vaikų ir KMI virš normos... su nužemintu iki gagtos liemeniu nepalakstysi g.gif Labai man reik vyrų dėmesio, bo pastebėjau kad nebėra jo... kai tuo tarpu mano antrai pusei priešingos lyties atstovių to dėmesio su kaupu dry.gif
Papildyta:
Tiesa po parduotuvių apžvalgos maniau numirsiu... taip bloga pasidarė. O liudniausia kad nieko gero neradau. Sūnaus dydžio radau tik ilgom rankovėm vieną maikę už 12 LT, bet tokios markerinės žalios... tai pabijojau kad nerasiu džemperio prie jos tinkančio ir nepirkau. Užtai sūnui radau lapatyne veik naujus levis džinsus (kaip ir devėjimo žymių nėr, tik be etiketės) už 3 Lt. Iš praktikos tai vieninteliai džinsai su kuriais ilgėliau ištempia kelių nepraplėšęs. Dar pora vietų kur neužėjau... viliuosi ten ką rasti dar unsure.gif
Atsakyti
Bytte, pas jus Klp dabar kažkokios akcijos yra ar tuoj bus BIGuose, žinau, nes mano mamaitė kaupiasi ryt smarkiai šluoti lentynas biggrin.gif Sakė, nuolaidos visose BIGų parduotuvėse g.gif
Atsakyti
Bytte, kas čia tave dabar taip ? Labai jau liūdnai tu paskutinėm dienom unsure.gif

Bus tų maikių biggrin.gif Nueik ryt poryt ir jau gal ką kito užmatysi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2013 01 24, 10:45)
Bytte, pas jus Klp dabar kažkokios akcijos yra ar tuoj bus BIGuose, žinau, nes mano mamaitė kaupiasi ryt smarkiai šluoti lentynas  biggrin.gif  Sakė, nuolaidos visose BIGų parduotuvėse  g.gif

kaip tik vat liko dar BIg apeitį. Ir kelias dar parduotuves anam gale. Kažkaip pavelavau, viskas išpirkta jau kur lankiausi. Visgi kai neseki tų parduotuvių, tai tikrai sudėtinga apsipirkt... vien dėl to kad tenka iškart peržiūrėt tuntą variantų, akyse ima mirguliuot tease.gif

inc mane shopinimai visada blogai veikia, labai labai labai jų nemėgstu. Šiaip tai visai ne liūdžiu, remontuojamės, tai kaip ir sakyčiau priešingai - sėdžiu savo vizijose mirksiukas.gif .
O jai dėl grįžimo į rinką... nusimato pasižmoninimas su MB ir nenoriu savo markės nuleist. Man patinka, kai MB mato, kad ne vienam jam aš graži . flirt.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 24 sausio 2013 - 11:16
QUOTE(bytte @ 2013 01 24, 11:43)
šiandie aš jau nebematau shanos foto...
Man tai ilgai rodė, ypač supykau kai per google vaizdų paiešką apie spalvinį tipą savo snukutį pamačiau gal net po mėnesio  doh.gif

Aš tai nieko nematau, bet gal nežinau, ką užsidėt biggrin.gif Užtai kai įvedu "Kuzma katinas", tai išmeta Kuzmą katina, Lotusą katiną, krūvą Kuzmos vaikų ir porą pažįstamų katinų visai kitos veislės lotuliukas.gif

QUOTE
O ką daryt jai neturi tokios artilerijos? Kol liekna galim kitą tarpą apnuogint  lotuliukas.gif
Taigi VS liemenukai ten gali padidint kiek reikia iki kur reikia mastau.gif
Arba kūdintis mastau.gif Ir ruošti ekspozicijai kitą tarpą mastau.gif O pakol ekspozicija ruošiama - VS liemenukas mastau.gif

Nugis protu ir išmintim tai į nuotakų rinką neisi!

QUOTE
Tiesa po parduotuvių apžvalgos maniau numirsiu... taip bloga pasidarė. O liudniausia kad nieko gero neradau.

Rimi dar išpardavimai, o Rimi man bent jau vaikiški rūbai visai neblogi!

Gerai nežiūrėjau, nes man jų nereikia, mano bernai jau nešioja vyriškus dydžius... Net kartais SM skelbimuose gūdus žvengas paima, kai motera rašo „Parduodu L dydžio megztinį, mano vyrui didelis", o aš jau atsakyčiau - tai aš paimsiu savo devynmečiui trečiokui, mes jam kaip tik tokį perkam, ant išaugimo lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano vyras irgi maždaug L dydį nešioja biggrin.gif , nu kartais ir XXL lotuliukas.gif , visaip pasitaiko lotuliukas.gif .
O man su dukra problemos. Aš jai pagal pečius ir M maikutę iš suaugusių skyriaus kartais nuperku, bet vat kelnaitės, šortai tai pagal 124-128 dydį lotuliukas.gif , bet XS džinsų moteriškų neįmauna per blauzdas, nors per juosmenį krenta.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 01 24, 10:43)

Bet jai rimtai, nu kas turi (.)(.), tai kaip ir aišku kokią artileriją reik statyt į priekį, net nesvarbu koks bendras kūno stovis... O ką daryt jai neturi tokios artilerijos? Kol liekna galim kitą tarpą apnuogint  lotuliukas.gif ... o kai pilvukas po poros vaikų ir KMI virš normos... su nužemintu iki gagtos liemeniu nepalakstysi  g.gif

IMHO yra 3 pagrindiniai imanomi privalumai - papai, liemuo ir sedyne. Pasirenki savo stipriausia puse ir i jos pabrezima orientuojies g.gif
Atsakyti
O akys tai čia daugmaž papus atitiks? laugh.gif
Atsakyti
o kojos?
arba plaukai?
Atsakyti
Patarimo!!

Ar prie tokio tipo sukneles (ta apykakle tokia stati): user posted image

tinka toks svarkelis?

Jauciu be rysio g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergaiciukas1: 24 sausio 2013 - 15:08