Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Noa @ 2013 01 22, 23:07)
Aik tu!
Tai tada bėk jos pirkt pasišokinėdama! biggrin.gif

tongue.gif
nu pasirodau
priklauso dar kokiu kampu fotke daryta

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 22 sausio 2013 - 23:16
Nu vau, ką dar čia bepasakysi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 01 22, 23:28)
Nu vau, ką dar čia bepasakysi biggrin.gif

Vau ne vau, bet jei butu 3 cm mazesne iskirpte, tai butu idealu darbui. Darbui vau nereikia biggrin.gif
Nebent grizimui i nuotaku rinka laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 01 22, 23:09)
Pffffff internetu aš perku 10 metų, kitaip beveik nė nemoku... Mano vaikų net trauzai internetu pirkti biggrin.gif
O sau nerandu ir basta dry.gif

Nu doh.gif

Shana, nu nerealiai į tą rinką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2013 01 23, 00:28)
Nebent grizimui i nuotaku rinka laugh.gif

Niekad negali žinot laugh.gif
Atsakyti
Shana, imk tu tą suknę gi. Erzinasi ji dar mat.

O gal kas Kaune siuvėja nebrangininkę žino? Man pataisyti šį bei tą reikia.
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2013 01 22, 23:28)
Nebent grizimui i nuotaku rinka laugh.gif

Mano galva gera suknelė, jamin... iš mados neišeis, įvairioms progoms pritaikoma... nu į darbą ... gal kartais irgi neblogai, jai reik kad klientas nelabai galvotų kur parašą deda biggrin.gif

O ką man patartut grįžimui į nuotakų rinką blush2.gif , man labai raik... bo labai blogai jaučiuosi išmesta iš tos rinkos cool.gif
Atsakyti
Koks geras kampas bigsmile.gif


QUOTE(bytte @ 2013 01 23, 09:28)
Mano galva gera suknelė, jamin... iš mados neišeis, įvairioms progoms pritaikoma... nu į darbą ... gal kartais irgi neblogai, jai reik kad klientas nelabai galvotų kur parašą deda  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2013 01 23, 10:00)
Shana, imk tu tą suknę gi. Erzinasi ji dar mat.

O gal kas Kaune siuvėja nebrangininkę žino?  Man pataisyti šį bei tą reikia.

Man labai gerai pataiso Pasimatyme, ten pirmam aukšte greta vaistinės. Kainuoja normaliai, tik labai greitai nėr, suprantama kodėl, nes klientų daug... Nes gerai dirba smile.gif

QUOTE(bytte @ 2013 01 23, 10:28)
O ką man patartut grįžimui į nuotakų rinką  blush2.gif , man labai raik... bo labai blogai jaučiuosi išmesta iš tos rinkos cool.gif

Aha, ir aš noriu atgal į rinką biggrin.gif Nors iš išvaizdos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 01 23, 13:00)
Man labai gerai pataiso Pasimatyme, ten pirmam aukšte greta vaistinės. Kainuoja normaliai, tik labai greitai nėr, suprantama kodėl, nes klientų daug... Nes gerai dirba smile.gif


o ačiū 4u.gif
Atsakyti
Klausykit, as istryniau savo papu nuotrauka is to albumo, is kurio cia ikeliau nuoroda, bet vis dar ja matau kompe g.gif ar kitoms irgi matosi ar cia mano kompo "atmintis"?
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2013 01 23, 16:55)
Klausykit, as istryniau savo papu nuotrauka is to albumo, is kurio cia ikeliau nuoroda, bet vis dar ja matau kompe g.gif  ar kitoms irgi matosi ar cia mano kompo "atmintis"?


matosi unsure.gif
Atsakyti