Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Tynka @ 2012 12 31, 13:02)
O ką rengtis į operhausą? a. Čia po naujų jau, bet vis tiek. Ir svarbiausia - ką daryti su batais?

O kokia proga? Šventinis vakaras ar eilinis koncertas? Jei labai reikia avėti bateliais, galima rūbinėj persiauti. Šiaip labai įvairiai žmonės į operą rengiasi. Aš einu su suknele ar bent sijonu.

Nemėgstu žieminių suknelių be rankovių. Vargas su jom. Turiu kelis šiltesnius sarafanus, labai retai dėviu, o ilgarankoves suknias - kasdien rengiuosi.
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 12 31, 11:15)
O kokia proga? Šventinis vakaras ar eilinis koncertas? Jei labai reikia avėti bateliais, galima rūbinėj persiauti. Šiaip labai įvairiai žmonės į operą rengiasi. Aš einu su suknele ar bent sijonu.

Nemėgstu žieminių suknelių be rankovių. Vargas su jom. Turiu kelis šiltesnius sarafanus, labai retai dėviu, o ilgarankoves suknias - kasdien rengiuosi.

baletas, Spragtukas, eilinis. Bet 100 metų būtent operhause nebuvau. Tai vat ir klausimas - ar labai reikia avėti batelius. Kt vertus su bateliais būtų paprasčiau, negu su žieminiais - kai su jais atrodyti tinkamai?
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2012 12 31, 13:28)
baletas, Spragtukas, eilinis. Bet 100 metų būtent operhause nebuvau. Tai vat ir klausimas - ar labai reikia avėti batelius. Kt vertus su bateliais būtų paprasčiau, negu su žieminiais - kai su jais atrodyti tinkamai?

Jei neturit tinkamų ilgaaulių, persiaukit, o batus palikit maišelyje rūbinėje smile.gif Aš tai einu su ilgaauliais, ne elegancijos viršūnė, bet tinka prie suknelės ir atrodo padoriai.
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2012 12 31, 00:47)
Kaip manot, ar ne per gili iskirpte i darba? O jei po apacia uzsidejus paprasta maikute (be jokiu nerinuku, zinoma)? Ir rankoviu reiktu, ar ne?

Jei atrodytų, kaip ant to modelio - iškirptė ne per gili, mano nuomone. Klausimas, ar taip atrodys g.gif Bet kitas dalykas - sudėtis labai prasta, juoda sintetika (poliesteris) unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2012 12 31, 00:47)
Kaip manot, ar ne per gili iskirpte i darba? O jei po apacia uzsidejus paprasta maikute (be jokiu nerinuku, zinoma)? Ir rankoviu reiktu, ar ne?

Kokia graži bigsmile.gif

QUOTE(dontstop @ 2012 12 31, 09:50)
Aš kažkaip vis neišsiaiškinu, kodėl gamina tokias suknias su trumpom rankovėm, visai be rankovių... kai pati medžiaga ne plona r dar pamušalas per visą ilgį  unsure.gif  Variantas gaunasi tikrai ne vasarinis, o kitais sezonais juk šalta su plikom rankom??

Pas mane analogiškai.. Turiu keletą vistiek. Nešioju ant "bodžio", bet čia taip iš bėdos, vistiek gaunas netobulas variantas. Jei megztukas ar švarkelis - stambina viršutinę dalį, kuri ir šiaip yra problematiškesnė nei apačia.

QUOTE(mergaiciukas1 @ 2012 12 31, 10:52)
Ne,kesti jauciu nieko nekeisciau, tik i darba turbut neisiu biggrin.gif

Pasirodykit, kai gausit.. Baisiai baisiai įdomu, kaip ji realiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2012 12 31, 18:20)
Jei atrodytų, kaip ant to modelio - iškirptė ne per gili, mano nuomone. Klausimas, ar taip atrodys g.gif Bet kitas dalykas - sudėtis labai prasta, juoda sintetika (poliesteris) unsure.gif


Bet siaip nelabai as ir randu normalios sudeties g.gif Pries sventes buvau PretyOne (ten tokia lenkiska parduotuve kostiumeliu ir panasaus stiliau rubu), dar Monton, Mosaic ar Ivo nikolo turi irgi klasikiniu sukneliu, bet sudetis visur tokia unsure.gif Daugiau kur nelabai buvau uzejusi. O cia kaina tokia nesikandziojanti, kaip nesiosis neaisq, bet diskomforto as nejauciu del sintetikos ax.gif

Pvz M&S, sudetis irgi poliesteris, tik kaina doh.gif


QUOTE(_asamaM @ 2013 01 01, 11:47)
Pasirodykit, kai gausit.. Baisiai baisiai įdomu, kaip ji realiai  4u.gif


Jei normaliai atrodys, parodysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2013 01 01, 12:30)

Jei normaliai atrodys, parodysiu biggrin.gif

O jei nenormaliai gerai? bigsmile.gif

Pala, ne Jūs mano bendrafigūrė? Kažkuri atsimenu irgi turėjo "8" liemenį g.gif
Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2013 01 01, 12:39)
O jei nenormaliai gerai?  bigsmile.gif

Pala, ne Jūs mano bendrafigūrė? Kažkuri atsimenu irgi turėjo "8" liemenį  g.gif


Ne, as labiau I 4u.gif
Atsakyti
Merginos, o jūs nebandėt skaičiuot kiek vienetų kokių rūbų pirkot pvz. praėjusiais metais? Įdomu būtų kiekius palyginti, nes sumas lyginti kažkaip neišeina, tas pats megztinis gali ir 20 ir 200 lt kainuot g.gif bet vis tiek tai vienas megztinis ir perkamas pagal galimybes g.gif
Atsakyti
QUOTE(saimona @ 2013 01 01, 17:24)
Merginos, o jūs nebandėt skaičiuot kiek vienetų kokių rūbų pirkot pvz. praėjusiais metais? Įdomu būtų kiekius palyginti, nes sumas lyginti kažkaip neišeina, tas pats megztinis gali ir 20 ir 200 lt kainuot  g.gif bet vis tiek tai vienas megztinis ir perkamas pagal galimybes  g.gif

Įdomi mintis, bet koks didžiulis darbas ax.gif
Atsakyti
Aš per ateinančias diena suskaičiuosiu, nes buvau įsitikinusi, kad šiais metais neišlaidavau, kol nepamačiau galutinės sumos blink.gif blink.gif

beje, dontstop, seku jūsų rekomendacijom - jau norėjau ampules plaukų augimui skatinti pirkti už kosminę sumą, bet pamačiau atsiliepimą plaukų temoje apie rusiškas plaukų augimą skatinančias ampules ir pipirinį purškalą, tai abu nusipirkau, naudoju ir labai patenkinta esu bigsmile.gif o tas aliejus ampulėse jau kaip kvepia wub.gif wub.gif

ir dar atsiliepimą apie Organic rankų kremą perskaičiau, tai iš tiesų stebuklingas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Saimona, džiaugiuosi, kad patiko smile.gif
Atsakyti