Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(bytte @ 2013 01 22, 11:30)
Čia maxima bazė? Klaipėdoje nėra tikriausiai blush2.gif

Turėjau omeny, kad dabar visose Maximose MAXIBUM akcija, nukainoja visas pramonines prekes biggrin.gif Pas mus lyg viena akim mačiau pavasarinių striukių po 30 lt g.gif
Atsakyti
Nu kadangi aš toje shanos iškirptėje matau dryžį tarp krūtų... tai manau kad į darbą su ja eiti nigalima schmoll.gif ... nes tskant tas dryžys ir verčia vyrus akimis sekti juo gylyn... o kai pas mane B (ot karova išstorėjau doh.gif ), tai galiu pasakyt kad prie tokios iškirptės jokio dryžio nesimato... o kai buvau A ar AA... prie tokios iškirptės ir total lental atrodžiau, bet vis vien į darbą kiek pamenu iškirptė su lig delnu turi būt, nesvarbu kokio dydžio krūtinė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 01 22, 12:10)
Nu kadangi aš toje shanos iškirptėje matau dryžį tarp krūtų... tai manau kad į darbą su ja eiti nigalima  schmoll.gif ... nes tskant tas dryžys ir verčia vyrus akimis sekti juo gylyn... o kai pas mane B (ot karova išstorėjau doh.gif ), tai galiu pasakyt kad prie tokios iškirptės jokio dryžio nesimato... o kai buvau A ar AA... prie tokios iškirptės ir total lental atrodžiau, bet vis vien į darbą kiek pamenu iškirptė su lig delnu turi būt, nesvarbu kokio dydžio krūtinė blush2.gif

Kieno delnu, kur tas delnas turi prasidėti, skersai ar išilgai ir pirštai įeina ar ne? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2013 01 22, 11:05)
Turėjau omeny, kad dabar visose Maximose MAXIBUM akcija, nukainoja visas pramonines prekes  biggrin.gif  Pas mus lyg viena akim mačiau pavasarinių striukių po 30 lt  g.gif

reiks apeit, Kl pastebėjau skirtingose parduotuvėse skirtingi rūbai, apibėgsiu kelias, mažu ką ir net pagal spalvas rasiu 4u.gif
Atsakyti
Prismoj 60 proc. nuolaida.
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2013 01 22, 12:10)
o kai pas mane B (ot karova išstorėjau doh.gif ), tai galiu pasakyt kad prie tokios iškirptės jokio dryžio nesimato... o kai buvau A ar AA...

Karova lotuliukas.gif Aš savo gyvenime neturėjau A ir AA, nebent vaikystėj kokį pusmetį lotuliukas.gif O paskui ir su KMI 18,3 turėjau B ir ne mažiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Noa, kaip Tu čia dabar nežinau Shanos krūtinės dydžio a? g.gif biggrin.gif

---

Shana, puikūs pirkiniai! Aš jau grįžau namuosna, turiu pripažinti, kad Barselonoje tikrai būtų buvę ką pirkti ir labai palankiomis kainomis. Kitą kartą reiks čiūžinti be B, kad būtų įmanoma ramiai sau apsižiūrėt, pasimatuot ir t.t. Tiesa, žmonių kiekis irgi atsakantis smile.gif

Juoda suknelė atrodo afigenai. Į darbą too much gal, bet "popamokinėje veikloje" bigsmile.gif Jei tik užtikrintai nejauti, kad ji džiugins akį TIK kabodama spintoje (juk ir taip būna..)
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 01 22, 11:12)
Kieno delnu, kur tas delnas turi prasidėti, skersai ar išilgai ir pirštai įeina ar ne? biggrin.gif

Kaip supratau, kai savo ranka pridedi ties kaklo apačia apsikabinant, tai iškirptė negali būt ilgesnė nei baigiasi delnas...
Nu kai pas mane turtas tik šiknoj, ir aš su savo AA virš metro subinės apimtį turėjau... tai įsivaizduok kokia šikynė dabar pas mane su B dydžiu lotuliukas.gif ...
Atsakyti
Peržiūrėjau dar kart. Nu reik ją pirkt. Kokia graži....
Atsakyti
[quote=Noa,2013 01 22, 10:56]
Žinok, kai iškirptė DD, tai tikrai kitaip žmonės į tą tavo iškirptę žiūri, negu kai tu su B. O Shana plonutė, jos tikrai daugiau B nebus biggrin.gif

O man kažkaip įstrigę, kad Shanos krūtinės dydis, ir net ūgis berods kaip mano, ir aš irgi atrodau lieknutė su tokiom suknelėm, ir krūtinė gražiai atrodo tinkamai parinkus rūbą (sumažėja vizualiai). Tad tikrai neatrodo itin vulgariai, o taip, kaip nuotraukoje, bet va man pačiai nejauku taip, nes akivaizdu, kad traukia žvilgsnius, o ir tas tarpelis man negražu kažkaip. Gilios iškirptės man žiūrisi tik ant merginų su gana mažomis krūtinėmis.

O šiaip linksmą postą parašėte 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(legacy @ 2013 01 22, 13:52)
O šiaip linksmą postą parašėte  4u.gif

Bet tu įsivaizduok, kokia buvo mano fizionomija, kai man taip staiga DAŠUTO lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 01 22, 10:56)
O Shana plonutė, jos tikrai daugiau B nebus biggrin.gif

Kad, man rodos, Shanos dideeesnis nei B biggrin.gif Užtat ji ir svarsto smile.gif bet bent jau nuotraukoje žiauriai didelė neatrodo.
Atsakyti
labai daug komentarų dėl Shanos suknelės iškirptės, tai ir aš nesusilaikiau blush2.gif
Labai gražu 4u.gif
Nematau jokio vulgarumo, aš net į darbą su tokia eičiau ( mano iškirptė panašiai atrodytų blush2.gif )
Svarbu, kad ji pati gerai jaustųsi, o kad susilauks žvilgsnių taigi gerai, kam dėmesys nepatinka biggrin.gif Graži krūtinė - privalumas, o ne trūkumas, kad jį slėpti 4u.gif
Atsakyti