Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Shana, ne per didele schmoll.gif Atrodot puikiai thumbup.gif
Atsakyti
Shana, i svecius, baliu, restorana, teatra ir pan. pats tas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2013 01 21, 19:59)
Kad jau tiek pakomentavot, tai dabar pasakykit - as matavausi dar viena suknia, neisdrisau pirkti, nes iskirpte tokia drasoka. Dabar mergos darbe sako, kad varyciau ir pirkciau.

Jei darbui, tai man tokios iškirptės turbūt daugoka būtų unsure.gif O jei neoficialiai aplinkai tai thumbup.gif
Atsakyti
Tai žiūrint koks darbas... Jei banke, tai gal ir ne, o jei laisvesnė atmosfera ir su kokiu švarkučiu... O jei dar kokią skarą užsirišt - tai ir aplamai kaip į vienuolyną! biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Vis paskaitinėju šią temą, o kadangi pačios krūtinė DD, tai pasisakysiu dėl iškirptės ir aš: manau, svarbiausia, kaip pati jautiesi. Nes atrodo nevulgariai (ne darbui), bet bent jau aš, nors ir žinau, kad atrodo gražiai ir gan padoriai, su tokia iškirpte jaučiuosi/jausčiausi blogai, ir nesvarbu, kad net mama būna sako, kad ok viskas, kad prisigalvoju dėl tų iškirpčių smile.gif Tad aš neičiau niekur taip, nebent su skarele kokia. O jei pati Shana jaučiasi jaukiai - tik pirmyn thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo legacy: 21 sausio 2013 - 23:09
Darbui per daug, kažkur kitur - ok biggrin.gif
Atsakyti
Shana, darbui ne, o laisvalaikiui - žiūrint kur, aš pati su tokiom iškirptėm gerai jaučiuosi tik vyro kompanijoje ir namuose blush2.gif Šiaip suknelę pirkčiau, verta tokią turėti garderobe 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2013 01 22, 09:13)
Shana, darbui ne, o laisvalaikiui - žiūrint kur, aš pati su tokiom iškirptėm gerai jaučiuosi tik vyro kompanijoje ir namuose  blush2.gif  Šiaip suknelę pirkčiau, verta tokią turėti garderobe  4u.gif


drinks_cheers.gif Aš irgi tik namuose ir priešais vyrą smile.gif O pati suknele be abejo graži. Man su smėlio laikrodžio figūra tokios irgi labai labai tinka ir patinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo legacy: 22 sausio 2013 - 09:23
kadangi pagal finansus planuose jokių pirkinių nėra, tai po pardes net nesidairau... o bet tačiau mažius taip tystelėjo... kad rankovės liko iki alkūnių veik tskant verysad.gif . Reik kažkaip minimaliai apipirkt vaikiną. Kažin nuo kuo pardėt? Džinsus jau turim... toliau reik bent minimumo viršų: poros maikių ilgom rankovėm ir bliuzono šilto su užtrauktukų... atmetant spalvas tinka netinka kažin kokias spalvas griebt? pirmiau šiltą bliuzoną, ar maikes? Kad nesigautų košė... bo tragedija jei trys rūbai ir visi netinka doh.gif Ko nors pavasarinio nelabai tikiuosi pačiupt, nes reikia labai pigiai ir greitai verysad.gif

QUOTE(Noa @ 2013 01 14, 11:39)
Neseniai per TV rodė "Ir velnias dėvi Prada".
Viena tiktai, tenai tos pagrindinės kolegė, apsirengus juodai, bet atrodo ne itin...

Streep žiema, IMHO ir šviesi kažkaip neblogai su žiemos spalvom atrodo, jin tikriausiai iš tų man nesuprantamų žiemų... ar tai akys ištempia, ar kaip... bet faktas kad nubalinti visai plaukai jai geriau nei tie šlapio papuvusio šiaudo... Tame filme jin tikra žiema (cool winter), o gyvenime nemačiau, tai galvos nedėčiau biggrin.gif
A vat tą asistentę kur prastai su juoda atrodo osinkoje į pavasarius nutipizavo hah.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 01 22, 10:29)
Reik kažkaip minimaliai apipirkt vaikiną. Kažin nuo kuo pardėt? reikia labai pigiai ir greitai

Pigiai - Norfa, dabar ten 50 % rūbams ir batams
Jei kartais kaunietėms aktualu, tai Prismoj 60 % nuolaida rūbams ir batams.
Kiek brangiau, bet verta pasidairyti - po likučius Akropolyje. Aš šį bei tą radau vaikui Takko, Seppaloj, Reserved 4u.gif
Dabar gi Maximub Maxėj, turėtų ir ten nukainuotų rūbų būti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2013 01 22, 10:15)
Dabar gi Maximub Maxėj, turėtų ir ten nukainuotų rūbų būti  4u.gif

Čia maxima bazė? Klaipėdoje nėra tikriausiai blush2.gif
Nu Norfa tai man prie nosies, apžiūriu... kažkaip nieko g.gif , reiks kokybiškiau apžiūrėt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(legacy @ 2013 01 22, 00:09)
Sveikos  4u.gif  Vis paskaitinėju šią temą, o kadangi pačios krūtinė DD, tai pasisakysiu dėl iškirptės ir aš: manau, svarbiausia, kaip pati jautiesi. Nes atrodo nevulgariai (ne darbui), bet bent jau aš, nors ir žinau, kad atrodo gražiai ir gan padoriai, su tokia iškirpte jaučiuosi/jausčiausi blogai, ir nesvarbu, kad net mama būna sako, kad ok viskas, kad prisigalvoju dėl tų iškirpčių smile.gif Tad aš neičiau niekur taip, nebent su skarele kokia. O jei pati Shana jaučiasi jaukiai - tik pirmyn thumbup.gif

Žinok, kai iškirptė DD, tai tikrai kitaip žmonės į tą tavo iškirptę žiūri, negu kai tu su B. O Shana plonutė, jos tikrai daugiau B nebus biggrin.gif

Šitą pastebėjau, kai buvau maitinanti motina. Tada irgi turėjau DD lotuliukas.gif na ir iš įpročiau rengiausi maždaug taip, kaip ir iki nėštumo, ta prasme, iškirptės tokio pat gylio, a šo. Pasirodo, toks pat gylis - tai ne tokia pati smogiamoji vertė lotuliukas.gif

O aš vaikštau kaip afonia ir nesuvokiu, kas čia vyksta. Nueinu į darbą su kūdikiu - diedai užmiršta apie ką kalbėję, tik sugeba išlementi, kad puikiai atrodau lotuliukas.gif Aš pečiais gūžčioju - galvoju, na ačiū, kokie jūs galantiški lotuliukas.gif Ir nieko nesuprantu - aš gi visada taip rengdavausi, dar iššaukiančiau. ne kokia seksbomba - vasaros vidurys, juoda maikutė be rankovių, pilki kapriai, sportinės basutės... Bet iki kaprių ir basučių niekas nedaėjo, galėjau ir basa būt lotuliukas.gif

Kartą teko kūdikį nešti pas echoskopininką. Nu nunešu, o ten dėmesys visokeriopas, mielas tas echoskopininkas baisiausiai, vaiką kalbina, mane kalbina... Nueinu antrą kartą - nė prisistatinėt nereikia, jis pavardę žino, jis viską atsimena. Ir trečią. O ketvirtą kartą orai atvėso, ir teko apsivilkti bliuzoną, taigi be iškirptės. Nueinu - pavardės klausia!
Tik tada supratau, kame reikalas lotuliukas.gif
Jis manęs iš veido nepažino, nes į veidą niekada nežiūrėjo lotuliukas.gif

Natūralu, kad tie, kad visada turi DD, vengia iškirpčių lotuliukas.gif

Atsakyti