Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Shana, wow bigsmile.gif Ir figūrytė wow blink.gif
Atsakyti
Oho, ot čia tai šopingas - iškart visą kapsulę ir susipirko! biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, suku galva antra diena, padekit 4u.gif ar tiktu soft summer sita suknia?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Karolilna @ 2013 01 21, 15:19)
Sveikos, suku galva antra diena, padekit  4u.gif ar tiktu soft summer sita suknia?

Pagal viską tai turėtų labai tikti. Nors man realybėje nelabai tokios spalvos asmeniškai. bet dar tie softai visi skiriasi.
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 01 21, 14:36)
Shana, wow bigsmile.gif Ir figūrytė wow blink.gif

4u.gif

QUOTE(Noa @ 2013 01 21, 15:04)
Oho, ot čia tai šopingas - iškart visą kapsulę ir susipirko! biggrin.gif

Uz viska 110, kartu su bateliais. Ten sone dar matosi toks plytines spalvos daiktas, tai trikotazine suknute, ir juoda trikotazine palaidinuke. smile.gif

Karolilna - teoriskai turetu tikti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 21 sausio 2013 - 15:38
QUOTE(Shana @ 2013 01 21, 15:36)
4u.gif 
Uz viska 110, kartu su bateliais. Ten sone dar matosi toks plytines spalvos daiktas, tai trikotazine suknute, ir juoda trikotazine palaidinuke. smile.gif

Karolilna - teoriskai turetu tikti 4u.gif

Sukne labai grazi, nors ne ji tave puosia, o tu ja smile.gif Ir kiek iziebiu visi svarkai prie jos tinka bigsmile.gif
O tas skaicius 110 man kelia zalia pavyda blink.gif
Atsakyti
Shana, labai graži suknelė, labai tinka 4u.gif Puikiai prasisukta per išpardavimus thumbup.gif

Aš irgi baigiau su išpardavimais. Savaitgalį dar buvau nuvažiavusi į finalinius, tai jau visai likutiniai likučiai beliko. Nusipirkau paprastą raudoną diržą, ~7 lt (elementariausias, lygus, tai nerodysiu, nebent vėliau kokiam deriny) ir auskarus jau iš naujos kolekcijos biggrin.gif

Reziumuojant išpardavimų temą: kaip ir visad, visko rasti nepavyko. Blogiausia, kad neradau brangiausio daikto - palto pavasariui/rudeniui. Nesinori už mėnesio mokėti kosminius pinigus, tad greičiausiai ieškosiu per MD g.gif Kiek mačiau, ir ten rimtų naujų paltų kainos nėra žemos g.gif
Dar nenusipirkau rūbų sportui. Kaip nekeista, vasarinių rūbų aplamai buvo mažiau, nei kad budavo anksčiau per žiemos išpardavimus unsure.gif
Bet šiaip aš patenkinta, į biudžetą tilpau, net nejudinau dovanoto čekio į Akropolį, galėsiu palepinti save kitą mėnesį rolleyes.gif
Atsakyti
Aš tai jau iš naujų Next ir tesco kolekcijų prisižiūrėjau daikčiukų pavasariui-vasarai blush2.gif Bet nusistačiau ribą šiais metais, tai kantriai laikausi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 21 sausio 2013 - 18:26
QUOTE(dontstop @ 2013 01 21, 18:23)
Shana, labai graži suknelė, labai tinka  4u.gif  Puikiai prasisukta per išpardavimus  thumbup.gif

Reziumuojant išpardavimų temą: kaip ir visad, visko rasti nepavyko. Blogiausia, kad neradau brangiausio daikto - palto pavasariui/rudeniui.

Aciu visoms uz pagyras suknelei smile.gif

As va palto irgi neradau. Net iki galo nezinau ar man jo reikia, turiu viena, bet nelabai jis man gerai guli, zodziu turiu jam priekaistu. is kitos puses kaip ir galeciau be palto puikiai isgyventi, bet gi velgi is kitos puses gali buti kad kova vaziuosiu i komandiruote kur salta, o cia jau bus tik vasarinis garderobas doh.gif Jei rasciau idealu, tai pirkciau, bet nematau... g.gif
Atsakyti
Kad jau tiek pakomentavot, tai dabar pasakykit - as matavausi dar viena suknia, neisdrisau pirkti, nes iskirpte tokia drasoka. Dabar mergos darbe sako, kad varyciau ir pirkciau.
per daug iskirpties ar ne per daug? a?
user posted image
Atsakyti
Man tai normaliai. Jausies, kad per daug - užsidėsi kokius karolius masyvesnius...
Atsakyti
ne per daug, normaliai - viskas savo vietoje ,niekur nevirsta.
Atsakyti