Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Tai sakot visai imt, ania? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 01 16, 00:06)
Tai sakot visai imt, ania? ax.gif

Imk biggrin.gif
Atsakyti
LAbai gražus krepšas. Vasarą tai prie bet ko. Imk imk.
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 01 15, 23:06)
Tai sakot visai imt, ania? ax.gif

Man labai labai retai kada būna gražu. Ypač neodinės rankinės. Imt cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2013 01 16, 09:22)
Man labai labai retai kada būna gražu. Ypač neodinės rankinės. Imt  cool.gif

Oplia, rimtai lotuliukas.gif
Nuuu, galvojau dar palauksiu, vis tiek vasarai, bet turbūt kitą mėnesį jau pradžioje pirksiu (šį jau išleidau nustatytą normą skudurams doh.gif).
Atsakyti
Groovy, rankinukas labai simpatiskas.
Tu jau is ten esi pirkus?

Klausykit, o svarkus online perkat kas nors? Man biski rizikinga, bet reiktu vieno dvieju nauju svarkeliu g.gif Cia per ispardavimus nieko dar nenuziurejau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2013 01 16, 12:57)
Groovy, rankinukas labai simpatiskas.
Tu jau is ten esi pirkus?

Klausykit, o svarkus online perkat kas nors? Man biski rizikinga, bet reiktu vieno dvieju nauju svarkeliu g.gif Cia per ispardavimus nieko dar nenuziurejau unsure.gif

Dėkui 4u.gif
Taip.

Na, grąžinsi, jei netiks, bet tai jei vis tiek niekur kitur nematei, tai labai neprarasi nieko, tik siuntimo išlaidas.
Atsakyti
groovy, man tai tokie rankiniu uzsegimai nera patogus, kai su tokiu uzmetimu buna, nes nrvuoja ten segaliot, kai greit reik ko nors is rankinuko biggrin.gif tu esi turejus ka nors su tokiu uzsegimu?
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2013 01 16, 19:43)
groovy, man tai tokie rankiniu uzsegimai nera patogus, kai su tokiu uzmetimu buna, nes nrvuoja ten segaliot, kai greit reik ko nors is rankinuko  biggrin.gif  tu esi turejus ka nors su tokiu uzsegimu?

Na, turiu, ne taip ir baisu. Tik čia tas užmetimas, man rodos, tik priekinėje kišenėlėje, o šiaip ten kaip apsispirkimo krepšys, be užmetimo 4u.gif
Atsakyti
Mano laimikis ispardavimuose
user posted image
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2013 01 21, 11:59)
Mano laimikis ispardavimuose
ax.gif

Sakyčiau bais nekukliai apsipirkote (cia as is pavydo) kadangi as siuo metu neleidziu sau nieko pirkti (nes spinta ir taip neuzsidaro) apart rankiniu ir batu.
O kas tas raudonas daiktas? jeigu tai sukne, tai labai grazi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gute444 @ 2013 01 21, 13:08)
Sakyčiau bais nekukliai apsipirkote (cia as is pavydo) kadangi as siuo metu neleidziu sau nieko pirkti (nes spinta ir taip neuzsidaro) apart rankiniu ir batu.
O kas tas raudonas daiktas? jeigu tai sukne, tai labai grazi smile.gif

Tai kad visai nedaug isleidau, labai geri ispardavimai siemet. Brangiausiai bateliai kainavo, odiniai, 30 €.
Raudona suknele, realiai ryskesne (su telefonu fotkes nekokios)
va tokia
user posted image
HM, 15 €
Atsakyti