Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(_asamaM @ 2013 01 14, 16:58)
Čia va ir siekiamybė - atrast tas spalvas, kad norint normaliai atrodyt nereiktų pas kino grimerę kreiptis dry.gif biggrin.gif

Tai čia reikia paskaičiuot, kas lengviau - ar susirast grimuotoją, kibirą špakliaus ir volelį jam, ar susirast sau tinkančią aprangą tokių atspalvių, kokie numatyti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 01 13, 22:40)
aš jau kitam rajone gyvenu

Na va, o kur?

QUOTE(Shana @ 2013 01 14, 11:10)
tie zydri labai patinka. O kaip patogumas?

Patogumas deja ne kaip platformų, bet man su jais tik sėdėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2013 01 14, 19:03)
Na va, o kur?
Patogumas deja ne kaip platformų, bet man su jais tik sėdėti  smile.gif

O kai tu sėdi, kojos matosi? nes jei nesimato, tada patogiau su kroksais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 01 14, 19:20)
O kai tu sėdi, kojos matosi? nes jei nesimato, tada patogiau su kroksais biggrin.gif

Jei bus kas vertas pademonstravimo, tai atsikels ir pasidemonstruos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2013 01 14, 20:46)
Jei bus kas vertas pademonstravimo, tai atsikels ir pasidemonstruos biggrin.gif

O jei ne, tai tada geriau su kroksais biggrin.gif Man, aišku, atrodo geriau, ne visiems biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2013 01 14, 18:03)
Na va, o kur?

Kol kas keletą mėnesių Šilainiuose, o po to jau ilgesniam laikui turėtume prie Lampėdžių karjero.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 01 14, 20:20)
O kai tu sėdi, kojos matosi? nes jei nesimato, tada patogiau su kroksais biggrin.gif


Nesimato. Bet kol nueinu iki tualeto, kolegės viską spėja nužiūrėt (ir tarpusavy aptart). Bobiškas kolektyvas doh.gif Pas mus beveik vien mergos, ir dauguma 25+, tai outfit'ai, makiažai, manikiūrai labai svarbūs doh.gif
QUOTE(groovy @ 2013 01 14, 21:22)
Kol kas keletą mėnesių Šilainiuose, o po to jau ilgesniam laikui turėtume prie Lampėdžių karjero.

Oho, tolokai smile.gif
Atsakyti
Kaip jums šis krepšys?
http://www.clothinga...ens-accessories
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 01 15, 17:15)

Man tai gražus. Tik galėtų odinis būt. Priderinus įsivaizduoju, kad atrodytų super, vasarą kokią.

Aš pati nelabai pirkčiau, nes bijočiau, kad nesuderinsiu - balta tai zaprosto, o iš tų dviejų rusvų tai nors vieną kažkurią reiktų atkartot! O kur ją gaut mastau.gif

Bet nepirkčiau tik dėl to smile.gif Grožis man gražus, madingumas geras, colorblock kad ir ne naujiena, bet man regis, dar iš mados neina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 01 15, 17:15)

Man labai patinka, ir forma, ir spalvos smile.gif Sau nepirkčiau, nebent kitų spalvų, būtent toks derinys nelabai pritaptų mano garderobe g.gif
Atsakyti
Na, man tai vien prie plaukų tiktų biggrin.gif Nu maždaug lotuliukas.gif Be to, vasarai čia labiau, mėgstu baltus ir šviesius drabužius vasarą, tai nebūtų sunku suderint. Tik kas man čia užėjo, pirma rožinė, dabar kelių spalvų blink.gif Tiesa, rožinė dar tik atvyks po kokių dešimties dienų. O su šita dar luktelsiu nuomonių ir gal netyčia nuolaidų sulauksiu. Kažkaip kai vasarai tai odinė nebūtina, neilgai. Turiu odinę visiems metams, o kitos šiaip paįvairinimui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 15 sausio 2013 - 21:10
Groovy, gražus krepšys smile.gif
Atsakyti