Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(Gute444 @ 2013 01 14, 12:10)
Aš irgi žiūrėjau biggrin.gif  bet man susirodė, kad su taip nubalintais plaukais ji patapo kažkokia žiema ir tada jau visi tie aprėdai gerai žiūrėjosi. nors juoda su rudu bolero vistiek man nelabai biggrin.gif:D:D

O pagal mane ji ir yra ziema g.gif filma seniai maciau, nepamenu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gute444 @ 2013 01 14, 13:10)
Aš irgi žiūrėjau biggrin.gif  bet man susirodė, kad su taip nubalintais plaukais ji patapo kažkokia žiema ir tada jau visi tie aprėdai gerai žiūrėjosi. nors juoda su rudu bolero vistiek man nelabai biggrin.gif:D:D

Skamba tai nelabai ir man, o atrodė visai gerai biggrin.gif

Ir visai čia, pasirodo, joks ne bolero biggrin.gif

QUOTE(Shana @ 2013 01 14, 13:24)
O pagal mane ji ir yra ziema g.gif  filma seniai maciau, nepamenu g.gif


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 14 sausio 2013 - 12:34
man tame filme Streep žiema atrodo, tik tada ne į tema tas rudas švarkas, ar ne? O Renne iš vis retai labai jau gerai atrodo, kažkas ne taip su toms spalvom jai. Gerai atrodo tik kai numakijažinta labai ar nuotrauka apdorota.
user posted image

user posted image

va man gražu :
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 14 sausio 2013 - 12:54
QUOTE(Tynka @ 2013 01 14, 13:49)
man tame filme Streep žiema atrodo, tik tada ne į tema tas rudas švarkas, ar ne? O Renne iš vis retai labai jau gerai atrodo, kažkas ne taip su toms spalvom jai. Gerai atrodo tik kai numakijažinta labai ar nuotrauka apdorota.

Man atrodo, kad Renee tiesiog nėra fotogeniška, tai gerai ir neatrodo. Bet toj paskutinėj foto man irgi labai graži. Bet va makijažo - beveik visai nėra. O kur būna makijažas su ryškiom lūpom - pas ją iš viso tragedija. Ir nesuvokiama, kodėl, nes pačios lūpos pas ją gražios...


O Streep - žiema??? unsure.gif Bet taigi kituose filmuose jinai visai nežiemiška unsure.gif

user posted image



O tai gal bliamba ruduo mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 01 14, 13:16)
O Streep - žiema??? unsure.gif Bet taigi kituose filmuose jinai visai nežiemiška unsure.gif
O tai gal bliamba ruduo mastau.gif

Man Streep bendrai atrodo šiltas tipas, nežinau ar ar ten ruduo ar pavasaris, bet šilta.
o ir tas rudas svarkiukas net prie žiemiško 'įvaizdžio' (kuris sakyčiau labai gražiai sukurtas) filme atrodo kazkaip gražiai, bet ne iki galo.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 01 14, 11:39)
Neseniai per TV rodė "Ir velnias dėvi Prada". Aišku, matytas, bet atkreipiau dėmesį į aprangas. Gi ta pagrindinė madų žurnalo bosė - Meryl Streep, man atrodo, jinai pavasaris pavasariausias, na dar vasara iš bėdos...

Aš tai tos nuomonės, kad su tiek grimo tai bet kokia spalva gali "pagyvint" veidą biggrin.gif
Atsakyti
Noa, as turejau omeny kad ji tam filme ziema, t.y. padaryta tikra ziema is jos.
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2013 01 14, 11:33)
Noa, as turejau omeny kad ji tam filme ziema, t.y. padaryta tikra ziema is jos.

taip taip - tame filme žiema, su nubalintai plaukais.
Atsakyti
Nugi negriaukit man paskutinių spalvų teorijos pamatų... Meryl Streep yra žiema, nes jei ji ne žiema, tada aš visai ničnieko nebenutuokiu.

Gi kalbėta ir perkalbėta, kad su amžiumi tipas keičiasi, jinai jaunystėj labiau vasara dvelkė (nors visad buvo kažkas ne iki galo vasariško...), bet kai nusibalino plaukus, tai ir atsiskleidė visu žiemiškumu.

O iki šilto tipo jai tiek pat kiek man iki balerinos 4u.gif (parašiau ir galvoju...nu ne, nebus gal iš manęs balerinos lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2013 01 14, 10:10)
Na as paskutine foto kur keliau i albuma lyg juodai apsirengus...visai puse velnio, visgi cool spring, kazkiek tos ziemos itakos turiu g.gif


QUOTE(Noa @ 2013 01 14, 11:04)
Man tai Shanai tinka juoda spalva biggrin.gif Ką aš žinau, kodėl, bet akių tikrai nebraižo biggrin.gif man biggrin.gif

Gerai atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2013 01 14, 14:30)
Aš tai tos nuomonės, kad su tiek grimo tai bet kokia spalva gali "pagyvint" veidą biggrin.gif

Žiū, tai gal čia ir yra visa paslaptis lotuliukas.gif Rengiesi, ką nori, tik špakliaus nepagailėt lotuliukas.gif

QUOTE(Be-bop-a-lula @ 2013 01 14, 15:14)
Nugi negriaukit man paskutinių spalvų teorijos pamatų... Meryl Streep yra žiema, nes jei ji ne žiema, tada aš visai ničnieko nebenutuokiu.

Ir toj paskutinėj nuotraukoj, kur su mėlynu, tau ji irgi žiema ir nešilta? unsure.gif Tai tada aš nieko nenutuokiu... Bet aš nieko ir nenutuokiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 01 14, 15:50)
Žiū, tai gal čia ir yra visa paslaptis lotuliukas.gif Rengiesi, ką nori, tik špakliaus nepagailėt lotuliukas.gif

Čia va ir siekiamybė - atrast tas spalvas, kad norint normaliai atrodyt nereiktų pas kino grimerę kreiptis dry.gif biggrin.gif
Atsakyti