Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(groovy @ 2013 01 12, 13:12)
Sveikos, prisiminiau savo pažadą tą pilką Next paltą ant savęs pademonstruoti, kaip tik turiu nuotraukų iš Londono. Įkeliu į albumą su kailiuku ir be kailiuko 4u.gif


Gražios nuotraukos. Viskas tinka. 4u.gif
Atsakyti
As siandien irgi garderoba papildziau - maza juoda mini suknele biggrin.gif kuri sioj temoj nepripazistama kaip tinkama visiems, juodom kelnem i darba, baltais marskiniai i darba. O aplamai pastaruoju metu perku juoda balta ir raudona biggrin.gif matyt bus kapsule biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2013 01 12, 15:06)
Ai, tai Jus ne pati cia taip pynet smile.gif O galvojau isguosit paslapti kaip paciai  biggrin.gif  Vistiek grazu  4u.gif

As siandien pasiemiau ASOS suknele, kur cia rodziau. Irgi labai tiko ir patiko: ilgis geras, iskirpte kaip tik. Ir dar vyras sake atrodo brangiau, nei uz 135. Liko sulaukt progos  biggrin.gif

na, ji pati sau pasipina, sakė net lengviau sau nei kitam jai buvo pinti thumbup.gif Bet pina tik viena puse, tai gana nesunku papint ir po to surišt.

thumbup.gif

QUOTE(Shana @ 2013 01 12, 20:51)
As siandien irgi garderoba papildziau - maza juoda mini suknele biggrin.gif  kuri sioj temoj nepripazistama kaip tinkama visiems, juodom kelnem i darba, baltais marskiniai i darba. O aplamai pastaruoju metu perku juoda balta ir raudona biggrin.gif  matyt bus kapsule biggrin.gif

Na, jei baliams su makiažu, tai ir juoda gerai. O kasdienai, jei arčiau veido bus balta ir raudona, o ne juoda, tai irgi, kodėl ne 4u.gif Be to, tu ten įdegusi visada, tai tau ir ta juoda gal nebaisu labai cool.gif

QUOTE(daite @ 2013 01 12, 15:08)
Gražios nuotraukos. Viskas tinka.  4u.gif

Labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 12 sausio 2013 - 21:40
Groovy, labai gražus paltas mirksiukas.gif Aš irgi tokio noriu wub.gif

Tęsiu "ataskaitą" apie išpardaviminius pirkinius. Jau turiu beveik viską thumbup.gif

1. Raudoni bateliai su juodom detalėm, zomšiniai, ant platformos. Pirkau avėti darbe, kolegėms labai patiko, gyrė smile.gif Nauji iš MD, 35 lt

user posted image

2. Šiuos batelius sekiau nuo vasaros pabaigos, kantriai laukiau nuolaidos. Kadangi Deichmane šiuo metu vyksta akcija "perkant 3 poras nukainuotų batų trečia pora nemokamai", tai šie ir sekantys batai kainavo po ~49 lt. Iki nuolaidų batelių kaina buvo 156 lt. Kulno aukštis ne toks jau ekstremalus - 13,5 cm biggrin.gif , bet man su jais tik sėdėti

user posted image

3.Ilgaauliai rudeniui/pavasariui. Kaina vėlgi gavosi ~49 lt, pirminė 139 lt. Spalva tokia murzinoka pilkoka link chaki. Tokio atspalvio aš kadais turėjau botiljonus, daug kas juos gyrė šitoje temoje. Spalva praktiška ir universali, prie visko tinkanti. O va modelis visgi geriau tinkantis prie džinsų, nei suknelių ir sijonų ax.gif

user posted image

4. Šiltas vilnonis sijonas, pirktas naujas iš MD, 20 lt. Trūputėlį juo nusivyliau, nes nors jis labai dailiai paslepia figūros trūkumus ir lieknina, bet būti ofise su juo perkaršta unsure.gif

user posted image

5. Ir netikėtas pirkinys - sijonas vasarai, naujas pirktas iš MD, 17 lt. Ryškus, medvilninis, plonas, lieknina ir gerai "įsirašo" į vasaros darbinį garderobą smile.gif

user posted image


Papildyta:
Beliko rasti brangiauysią daiktą - vilnonį paltą, noriu panašaus kaip Groovy blush2.gif Ir maikyčių sportui, arba komplektuko kokio (maikė+dviratininko bridžai ar pan)
Atsakyti
Kokie man tie batai triju spalvu nuostabus, tik man jie i darba nelabai tinkami atrodo, gal kiek per drasus ir vulgaroki blush2.gif as pati labai siais metais igavau triju spalvu batu manija, turiu dvi poras biggrin.gif pavasari noriu trecios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2013 01 13, 17:10)
Groovy, labai gražus paltas  mirksiukas.gif  Aš irgi tokio noriu  wub.gif

Beliko rasti brangiauysią daiktą - vilnonį paltą, noriu panašaus kaip Groovy  blush2.gif

Pirk, aš jau kitam rajone gyvenu laugh.gif O jei rimtai, šitas konkrečiai gal tau per ilgas būtų g.gif

Beje, pirkiniai puikūs 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 13 sausio 2013 - 21:41
QUOTE(groovy @ 2013 01 12, 21:40)

Na, jei baliams su makiažu, tai ir juoda gerai. O kasdienai, jei arčiau veido bus balta ir raudona, o ne juoda, tai irgi, kodėl ne 4u.gif Be to, tu ten įdegusi visada, tai tau ir ta juoda gal nebaisu labai cool.gif
Labai ačiū 4u.gif

Na as paskutine foto kur keliau i albuma lyg juodai apsirengus...visai puse velnio, visgi cool spring, kazkiek tos ziemos itakos turiu g.gif

Dontstop!!!! Kokie batai!!! tie zydri labai patinka. O kaip patogumas?
Atsakyti
Kur apie juodą prakalbo, tai ir aš temą atradau biggrin.gif
Man tai Shanai tinka juoda spalva biggrin.gif Ką aš žinau, kodėl, bet akių tikrai nebraižo biggrin.gif man biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 01 14, 11:04)

Man tai Shanai tinka juoda spalva biggrin.gif Ką aš žinau, kodėl, bet akių tikrai nebraižo biggrin.gif man biggrin.gif

Tai gerai, nes pastaru metu ant jos patrauke biggrin.gif
Bet as kadangi akcesuaru megeja, tai dazniausiai jie savotiskai "atmusa" veida. IMHO siaip juodas megztukas ar juodas megztukas + kokie dideli auskarai pvz tai du skirtingi dalykai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2013 01 14, 12:10)
Tai gerai, nes pastaru metu ant jos patrauke biggrin.gif
Bet as kadangi akcesuaru megeja, tai dazniausiai jie savotiskai "atmusa" veida. IMHO siaip juodas megztukas ar juodas megztukas + kokie dideli auskarai pvz tai du skirtingi dalykai g.gif

Neseniai per TV rodė "Ir velnias dėvi Prada". Aišku, matytas, bet atkreipiau dėmesį į aprangas. Gi ta pagrindinė madų žurnalo bosė - Meryl Streep, man atrodo, jinai pavasaris pavasariausias, na dar vasara iš bėdos... Visą laiką pagrinde juodai apsirengus. Ir aksesuarai kitokie, pvz. juoda suknelė - ir koks rudas bolero viršuj... Nu ir atrodė taigi kaip pagal vaidmenį priklauso. Glamūro viršūnė!
Ir šiaip ten trečiaeiliuose vaidmenyse daug juodai apsirengusių blondinių, ir nei viena neatrodo taip, kad jau ten būtų labai negražu.
Viena tiktai, tenai tos pagrindinės kolegė, apsirengus juodai, bet atrodo ne itin - bet ten pagal rolę taip ir reikėjo, tokia persistengianti ir per madą, tiksliau, per lindimą madų šefei į šikną savęs nematanti...

Nu bet Streep tai su juodu - aukštumoj. Aišku, kinas, grimas, apšvietimas. Bet iš kitos pusės - gymis ir amžius! Iš kokios Renee Zelveger, apie kurią kitoj temoj pradėjau, su juodu gražuolės nepadaro niekaip, va jai tai tikrai netinka tragiškai. Man atrodo, dėl to, kad jai aplamai ryškus makijažas netinka - prisidažo pagal tą juodą ir atrodo kaip vaikas, mamos kosmetiką pavogęs biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 14 sausio 2013 - 11:40
Ačiū patarusioms, pagaliau užsisakiau Landsend pūkinę. Tikiuosi, nebraškės per siūles XS dydis unsure.gif Norėjau imti ilgesnę, bet buvo likus tik gražesnė nail.gif lotuliukas.gif

Apžiūrėjau Groovy paltą, gražus good.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarcord: 14 sausio 2013 - 11:43
QUOTE(Noa @ 2013 01 14, 11:39)
Neseniai per TV rodė "Ir velnias dėvi Prada". Aišku, matytas, bet atkreipiau dėmesį į aprangas. Gi ta pagrindinė madų žurnalo bosė - Meryl Streep, man atrodo, jinai pavasaris pavasariausias, na dar vasara iš bėdos... Visą laiką pagrinde juodai apsirengus. Ir aksesuarai kitokie, pvz. juoda suknelė - ir koks rudas bolero viršuj... Nu ir atrodė taigi kaip pagal vaidmenį priklauso. Glamūro viršūnė!

Aš irgi žiūrėjau biggrin.gif bet man susirodė, kad su taip nubalintais plaukais ji patapo kažkokia žiema ir tada jau visi tie aprėdai gerai žiūrėjosi. nors juoda su rudu bolero vistiek man nelabai biggrin.gif:D:D
Atsakyti